Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 117
Aixam , 21
Alfa Romeo , 906
Alpina , 19
Artega , 7
Audi , 12096
Bentley , 6
BMW , 9067
Bugatti , 9
Buick , 5
Cadillac , 28
Chevrolet , 242
Chrysler , 295
Citroën , 3426
Corvette , 3
Dacia , 66
Daewoo , 124
Daihatsu , 49
Dodge , 69
Ferrari , 7
Fiat , 4164
Ford , 4348
GMC , 27
Grecav , 3
Honda , 174
Hummer , 8
Hyundai , 807
Infiniti , 5
Isuzu , 49
Jaguar , 144
Jeep , 499
Kia , 541
KTM , 6
Lada , 22
Lancia , 124
Land Rover , 677
Lexus , 3
Lincoln , 12
Lotus , 4
Maserati , 3
Maybach , 1
Mazda , 549
Mercedes-Benz , 20505
MG , 23
MINI , 287
Mitsubishi , 658
Morgan , 2
Nissan , 999
NSU , 5
Opel , 17490
Peugeot , 5461
Piaggio , 10
Plymouth , 4
Pontiac , 14
Porsche , 83
Proton , 6
Renault , 6400
Rover , 225
Saab , 93
Seat , 1719
Škoda , 1124
Smart , 263
Spyker , 1
Ssangyong , 98
Subaru , 31
Suzuki , 214
Talbot , 3
Tata , 11
Toyota , 614
Trabant , 2
TVR , 15
UAZ , 1
VW Volkswagen , 58791
Volvo , 571
Wartburg , 3
Wiesmann , 6
Yugo , 22
Zastava , 22

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

09 Korr 10:46
Linku:
,

Audi A4 Quattro 3.0

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:29
Linku:
,

bmw 320ED

15 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Korr 17:08
Linku:
,

VW Golf 6

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:36
Linku:
,

Shitet Bmw 535 xdrive 313Ps

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 18:34
Linku:
,

Golf5 AUTOMATIK Team United

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 09:30 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:30 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:30 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN KESH

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:30 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:30 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:30 Shitorja ,

TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2016DOGAN&HOMOLOGIM

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:30 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN RKS KESH

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:30 ,

AutoTrade Blejm Te Gjitha LLojet e Veturav Aksiden

8 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:30 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 Shitorja ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI 2010 DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:29 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr����

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 ,

BMW x1 2.0 Xdrive

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:29 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN KESH

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:29 ,

MERCEDES A CLASS 180 CDI, RKS 1 VIT ,KLIME,2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:29 ,

SHITET RANGE ROVER 2.7 HSE SPORT 2007 RKS FULL OPS

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:29 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

111 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 ,

GOLF 7 1.6 TDI 2014 I DOGANUAR MANUAL HIGHLINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:29 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN RKS KESH

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:29 ,

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE N TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️ VW MERCEDES BMW AUDI

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 Shitorja ,

BMW 318 D 2013 I DOGANUAR AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️ OPEL RENAULT FIAT SKODA

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:29 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN 24h

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 ,

BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET

49 116 515 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:29 ,

BLEJM VETURA.AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN TE GJITHA

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:29 ,

TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION 190PS SOUND SISTEM I DOGANU

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:29 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:29 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN TEGJITH

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:29 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET Ne TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:29 ,

BLEJM VETURA RKS AKSIDENT DEFEKT PA DEFKEKT 24h

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI 2005 RKS ==1VJET

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:29 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 ,

GOLF 6 1.6 TDI 2012 AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:29 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.


Në fillim