Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 129
Aixam , 24
Alfa Romeo , 1021
Alpina , 20
Artega , 7
Iveco , 1
Audi , 14050
Bentley , 7
BMW , 10688
Bugatti , 9
Buick , 5
Cadillac , 33
Chevrolet , 296
Chrysler , 334
Citroën , 4043
Corvette , 4
Dacia , 93
Daewoo , 136
Daihatsu , 58
Dodge , 81
Ferrari , 8
Fiat , 4887
Ford , 5148
GMC , 29
Grecav , 4
Honda , 205
Hummer , 8
Hyundai , 953
Infiniti , 7
Isuzu , 54
Jaguar , 160
Jeep , 556
Kia , 611
KTM , 7
Lada , 31
Lancia , 155
Land Rover , 825
Lexus , 4
Lincoln , 12
Lotus , 4
Maserati , 4
Maybach , 2
Mazda , 644
Mercedes-Benz , 23413
MG , 26
MINI , 342
Mitsubishi , 763
Morgan , 2
Nissan , 1179
NSU , 5
Opel , 20228
Peugeot , 6482
Piaggio , 11
Plymouth , 4
Pontiac , 14
Porsche , 103
Proton , 7
Renault , 7469
Rover , 263
Saab , 107
Seat , 2071
Škoda , 1410
Smart , 301
Spyker , 1
Ssangyong , 106
Subaru , 28
Suzuki , 235
Talbot , 3
Tata , 12
Toyota , 745
Trabant , 2
TVR , 15
UAZ , 2
VW Volkswagen , 67800
Volvo , 679
Wartburg , 4
Wiesmann , 8
Yugo , 27
Zastava , 27

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

05 Maj 16:00
Linku:
,

Opel Astra 1.9 cdti

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 23:55
Linku:
,

Kerr per Merakli

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:19
Linku:
Shitorja ,

GOLF 7 R20 4MOTION

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:57
Linku:
,

VW Golf 7.5 DSG new model

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:04
Linku:
,

Shes Pikap 2011, 2.0

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 18:43 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:43 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:43 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:43 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:42 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 18:42 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:42 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:42 ,

Shitet vetura Alfa Romeo 147 Dizel 1,9JTD

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:42 ,

VW CEDI PIKAP 1.9 TDI DSG AUTOMATIK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42 ,

AUDI A6 Quattro 3.0 Tdi v6 Regjistrim 1 Vit Automatik

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:42 ,

Citroen c3 1.4 hdi viti 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:41 ,

Krafter me 5 ulse dupellkabin

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:41 ,

Golf 4 1.9 TDI pa letra rks i skaduar 049585350

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:41 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:41 ,

RENAULT MEGANE 1.5 DIZELL 110PS FACELIFT PA DOGAN VITI 2014

4 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:41 ,

Golf 2 1.6 Turbo Dizel rks 10 07 2021

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:41 ,

T5 1.9 tdi me dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:41 ,

Renault Scenic 1.9 Disell

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:40 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:40 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:40 ,

Shitet CITROËN C4 automatik ���� 044250262

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:40 ,

Bmw x5 3.0 Diesel

23 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:39 ,

Opell astra 1.7 dizell viti 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:39 ,

CITROEN C4 1.6BlueHDI AUTOMATIK •FACELIFT• 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:39 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:39 ,

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI •7 ULESE•

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:38 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:38 ,

SKODA OCTAVIA 1.6BENZIN

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:38 ,

Golf 4 1.4 16v benzin 1vit rks Tip top!URGJENT

2 699 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:38 ,

Astra 2011 1.7 EcoFlex Dizell <PA DOGAN>

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:38 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 18:37 ,

Mercedes-Benz A180 Automatik 2.0 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:37 ,

Peugeot Panter 800 1.4 Benzin nga Zvicra

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:37 ,

BMW 318D 2012 2.0 AUTOMATIK ME DOGAN

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:37 ,

Peugeot 206 sw

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:37 ,

Opel Zafira 2.0 DTI me Rks

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:37 ,

Golf 6 diesel i doganur Me rks

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:37 ,

Audi A6 3.0 tdi 3x seline bi turbo 320 ps 2013

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:37 ,

Audi A6 3.0 tdi 2013

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:36 ,

SHITET- GOLF 4

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:36 ,

pasat. c3 2.0 dizell rks ne gjendje shum te mire

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:36 ,

Shes opel Meriva

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:35 ,

SHITET- CITROEN XSARA 2001

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:35 Shitorja ,

Shitet mercedes E220

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:35 ,

Fiat Punto

15 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione