Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 111
Aixam , 22
Alfa Romeo , 875
Alpina , 19
Artega , 6
Audi , 12337
Bentley , 7
BMW , 9201
Bugatti , 9
Buick , 5
Cadillac , 26
Chevrolet , 239
Chrysler , 283
Citroën , 3396
Corvette , 3
Dacia , 67
Daewoo , 110
Daihatsu , 49
Dodge , 61
Ferrari , 6
Fiat , 4070
Ford , 4362
GMC , 25
Grecav , 4
Honda , 169
Hummer , 6
Hyundai , 743
Infiniti , 3
Isuzu , 49
Jaguar , 130
Jeep , 483
Kia , 521
KTM , 7
Lada , 26
Lancia , 128
Land Rover , 681
Lexus , 4
Lincoln , 11
Lotus , 4
Maserati , 4
Maybach , 1
Mazda , 548
Mercedes-Benz , 20854
MG , 21
MINI , 271
Mitsubishi , 623
Morgan , 2
Nissan , 982
NSU , 5
Opel , 17574
Peugeot , 5479
Piaggio , 9
Plymouth , 4
Pontiac , 12
Porsche , 79
Proton , 7
Renault , 6391
Rover , 223
Saab , 92
Seat , 1773
Škoda , 1182
Smart , 237
Spyker , 1
Ssangyong , 98
Subaru , 28
Suzuki , 197
Talbot , 3
Tata , 11
Toyota , 625
Trabant , 2
TVR , 15
UAZ , 1
VW Volkswagen , 59695
Volvo , 564
Wartburg , 3
Wiesmann , 7
Yugo , 21
Zastava , 20

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

06 Tet 10:50
Linku:
,

Citroen C4 1.6 Hdi

70 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:07
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 18:34
Linku:
,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Tet 19:43
Linku:
,

Mercedes E250 4Matic 2015

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 09:21
Linku:
,

Citroen Jumpy

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Sot 18:21 ,

Golf 7 2.0 TDI 150ps 2015

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 ,

VW - Touran 2.0 TDI - DSG

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 TDI 4 motion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 Shitorja ,

AUTO-TRADE =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET Ne TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 18:21 ,

CEDY 2.0 DIZELL POSA RDHUR ME DOGAN TE KRYER

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 Shitorja ,

RENAULT CLIO 1.5 DCI 2011 ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 18:21 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:21 Shitorja ,

Skoda Octavia RS 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:21 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 ,

AUDI A8 3.0 DIZELL S-LINE AUTOMATIK1 VIT REGJISRIM

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:21 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr����

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:21 ,

Golf 6 R-Line 1.6 TDI RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

111 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:21 Shitorja ,

GOLF 7 SPORTVAN 2.0 TDI 2014 ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDT

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 18:21 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 18:21 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN��

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:21 Shitorja ,

Bmw x3 2.0 X Drive

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

49 116 515 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 ,

SMART 800 KUBIK DIZELL ME KLIM 1 VIT REGJISRIM

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:21 ,

Shitet Braniki Per Touran 2007-2010 !

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:21 ,

Peugeot Expert 2.0.hdi .CH ���� ndrrim i mundur

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:21 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 ,

Shitet Opel Zafira 2.2 Benzin Pa Dogan PANoram

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:21 Shitorja ,

Vw Touran 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:20 Shitorja ,

Audi A3 S Line 2.0 170 ps

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:20 ,

PASSAT 1.9 TDI 6 SHPEJSI VIT 2002 REGJISRI 1 VIT

3 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:20 ,

Bmw

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:20 ,

Shes BMW 730 3.0Dizell Automatik Rks Klima Tronik

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:20 Shitorja ,

AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO 3x Sline

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:20 ,

Shes Audi B4 1.9TDI Rks 3 Muj Esktra E Rujtne 94

1 650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:20 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:20 ,

☎️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETUREAVE NETER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.
Në fillim