Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 160
Aixam , 29
Alfa Romeo , 1061
Alpina , 25
Artega , 8
Audi , 15385
BAIC , 1
Bentley , 10
BMW , 11797
Bugatti , 11
Buick , 6
Cadillac , 32
Chevrolet , 343
Chrysler , 351
Citroën , 4416
Corvette , 6
Dacia , 91
Daewoo , 136
Daihatsu , 69
Dodge , 84
Ferrari , 7
Fiat , 5219
Ford , 5501
GMC , 25
Grecav , 4
Honda , 208
Hummer , 8
Hyundai , 956
Infiniti , 8
Isuzu , 66
Jaguar , 166
Jeep , 642
Kia , 639
KTM , 8
Lada , 29
Lancia , 162
Land Rover , 896
Lexus , 6
Lifan , 1
Lincoln , 10
Lotus , 5
Maserati , 4
Maybach , 2
Mazda , 692
Mercedes-Benz , 25378
MG , 30
MINI , 341
Mitsubishi , 828
Morgan , 2
Nissan , 1385
NSU , 5
Opel , 21783
Peugeot , 7006
Piaggio , 10
Plymouth , 5
Pontiac , 13
Porsche , 128
Proton , 7
Renault , 7996
Rover , 265
Saab , 109
Seat , 2263
Škoda , 1619
Smart , 306
Spyker , 1
Ssangyong , 122
Subaru , 37
Suzuki , 257
Talbot , 3
Tata , 18
Toyota , 804
Trabant , 2
TVR , 18
UAZ , 3
VW Volkswagen , 73239
Volvo , 730
Wartburg , 5
Wiesmann , 9
Yugo , 26
Zastava , 26

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 00:45
Linku:
,

PASSAT B8 1.6 DIZEL 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 14:33
Linku:
,

Audi A6 ultra matrix 3.0 Quattro

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:59
Linku:
,

Touran

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:33
Linku:
Shitorja ,

Subaru Impreza 2.0 Diesel

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 22:20
Linku:
,

BMW 320d E90 FaceLift Full

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:49 ,

shitet Mercedes E clase 320

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 09:49 Shitorja ,

Bmw X1 23d XDrive ������������

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 Shitorja ,

Opel Zafira 2.0 CDTI Tourer

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 ,

Shitet Vv Golf 6 1.6 Tdi 2012 Blumotion

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:48 Shitorja ,

PASSAT 2.0 TDI 2016 AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:48 Shitorja ,

Vw Passat 2.0 TDI 170PS ������������

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:48 Shitorja ,

VW Passat 1.6 TDI������������

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:48 ,

jeep cherokee 4x4 Dizel

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:47 ,

citroen c3

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:47 ,

Renault Megane

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:47 ,

Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi 2007 Klim Dsg

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 ,

Seat exeo 2.0 tdi

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 ,

VW GOLF 7 2.0 AUTOMATIK HIGHLINE ME DOGANE

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:45 ,

Shitet vv T5 1.9 Tdi Maxxi 2005

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 ,

Shitet Vv Caddy 1.9 tdi Automatik klim 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 ,

Audi A3 TDI AUTOMATIK S-Tronic 2011 vetëm me dogan

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 ,

Mercedes Sprinter 311

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:43 Shitorja ,

GOLF 6 1.6 TDI VITI 2012 RLINE

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:43 ,

Golf 7 GTD Automatik-2016

16 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 ,

Shitet Vv Golf 6 1.6 Tdi 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:43 ,

Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi 2006 Klim

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 ,

Opel Zafira 1.6 16v

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:42 ,

Minibus sprinter

16 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:42 ,

WV TOUREG 3.0 TDI 4 MOTION FACELIFT PANORAM

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

SEAT LEON 2.0 TDI VITI 2012 FACELIFT ����

8 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Shitorja ,

MINI COOPER D ALL4 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:41 ,

Kamioneta gjatsi 3 metra

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:40 ,

Golf 7 2017 dzg

121 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:38 ,

Rent A Car Morina

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 Shitorja ,

Skoda Octavia 2.0 TDI 4X4 184PS

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 Shitorja ,

Audi A3

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 ,

spriner

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:38 ,

Shitet Bmw 2.0 (116 d) Automatik M8 e ardhur nga gjermanina

12 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 ,

RENO MEGANE 2.0i AUTOMATIK/TIPTRONIK VP 2007

2 333 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:37 ,

GOLF VII 2.0-TDI ‘Automatik’

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 ,

Golf 7 2.0TDI Automatik 2015 rks 1vit

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 ,

Passat 2.0 tdi DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 ,

Opel Corsa 1.3-CDTI

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:37 ,

GOLF VI

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 ,

bmw 318

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 Shitorja ,

VW Passat 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:35 ,

VW GOLF 6 2013 2.0 MATCH ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:34 Shitorja ,

Opel astra 1.7 cdti

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Shitorja ,

Audi a3 2.0tdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Shitorja ,

Mercedes GLK 350d 4matic

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 ,

VW GOLF 7 2013 2.0 AUTOMATIK ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Shitorja ,

Citroen C3 Picasso

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Shitorja ,

Skoda SuperB 2.0 automatik 4x4

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione