Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 108
Aixam , 20
Alfa Romeo , 779
Alpina , 18
Artega , 6
Audi , 11036
Bentley , 5
BMW , 8244
Bugatti , 8
Buick , 5
Cadillac , 19
Chevrolet , 182
Chrysler , 263
Citroën , 2966
Corvette , 2
Dacia , 52
Daewoo , 90
Daihatsu , 42
Dodge , 50
Ferrari , 5
Fiat , 3561
Ford , 3735
GMC , 22
Grecav , 2
Honda , 146
Hummer , 5
Hyundai , 656
Infiniti , 4
Isuzu , 46
Jaguar , 112
Jeep , 434
Kia , 461
KTM , 6
Lada , 17
Lancia , 106
Land Rover , 567
Lexus , 3
Lincoln , 9
Lotus , 4
Maserati , 3
Maybach , 1
Mazda , 484
Mercedes-Benz , 19117
MG , 19
MINI , 226
Mitsubishi , 556
Morgan , 2
Nissan , 837
NSU , 5
Opel , 15544
Peugeot , 4755
Piaggio , 9
Plymouth , 4
Pontiac , 11
Porsche , 57
Proton , 6
Renault , 5539
Rover , 198
Saab , 86
Seat , 1532
Škoda , 958
Smart , 196
Spyker , 1
Ssangyong , 77
Subaru , 25
Suzuki , 161
Talbot , 3
Tata , 9
Toyota , 529
Trabant , 2
TVR , 15
UAZ , 1
VW Volkswagen , 54113
Volvo , 514
Wartburg , 3
Wiesmann , 6
Yugo , 18
Zastava , 20

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 21:07
Linku:
,

Shitet Renault Clio 1.5 dci

2 222 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:14
Linku:
,

BMW X5 xDrive 30dX Lounge Plus F15 190KW (255HP)

33 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Qer 18:35
Linku:
,

Opel corsa 1.7 cdti

6 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:24
Linku:
,

U Shit flm merrjep Mercedes E350 CDI Avantgarde

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 15:39
Linku:
,

Shitet citroen c4

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 12:35 ,

shiten radiot originale

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:35 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr����

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:35 ,

Shes Renault Megane

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:35 ,

BLEJM Te GJith llojet e veturave me Aksident Defek

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:35 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:35 ,

Shitet VW Touareg - 3.0 TDI - 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET Ne TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:35 ,

Mercedes Benz ML 350 2010

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:35 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:35 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

111 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:35 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

800 000 000 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:35 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:35 ,

Shitet Mercedesi C 180 Automatik Pa Dogan Zvicerr

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:35 ,

Shitet Seat Toledo 1,9 Tdi i Tkuqe Pa dogan Klim

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 ,

BMW 530d Automatik Me 8 Shpeci +3-Sport 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:35 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:35 ,

BLEJM VETURA MERCEDES BMW AUDI VW

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:35 ,

TOUAREG 3.0TDI FULL OPCION 2QELSA

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 ,

Opel Astra 2.0 DTI Automatik 2004 Njoy e Re

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 12:35 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️ VW MERCEDES BMW AUDI

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:35 ,

MERCEDES C 220 CDI 2003 AUTOMATIK RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:34 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:34 ,

☎️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETUREAVE NETER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 ,

SHITET BMW 430D Gran Coupe M Sport

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:34 ,

BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:34 ,

Mercedes B 200 CDI Automati 2006 me Full opcione

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

49 116 515 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 ,

Fors Focus 1.6 Automatik

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:33 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NETER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:33 ,

VOLVO V50 2.0 DIZELL .D BOJM NDRRIM

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:33 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:33 ,

MERCEDES E CLAS 220 CDI AUTOMATIC NDRRIM PO

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:33 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 12:33 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.


Në fillim