Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 113
Aixam , 23
Alfa Romeo , 791
Alpina , 16
Artega , 6
Iveco , 1
Audi , 11945
Bentley , 5
BMW , 9104
Bugatti , 8
Buick , 4
Cadillac , 20
Chevrolet , 181
Chrysler , 258
Citroën , 3028
Corvette , 3
Dacia , 60
Daewoo , 79
Daihatsu , 46
Dodge , 51
Ferrari , 6
Fiat , 3752
Ford , 3959
GMC , 20
Grecav , 3
Honda , 155
Hummer , 3
Hyundai , 671
Infiniti , 4
Isuzu , 42
Jaguar , 111
Jeep , 423
Kia , 455
KTM , 7
Lada , 22
Lancia , 129
Land Rover , 630
Lexus , 4
Lincoln , 6
Lotus , 4
Maserati , 3
Maybach , 2
Mazda , 519
Mercedes-Benz , 20655
MG , 16
MINI , 215
Mitsubishi , 604
Morgan , 2
Nissan , 877
NSU , 5
Opel , 16498
Peugeot , 5137
Piaggio , 9
Plymouth , 4
Pontiac , 9
Porsche , 63
Proton , 6
Renault , 5830
Rover , 212
Saab , 88
Seat , 1616
Škoda , 1135
Smart , 180
Spyker , 1
Ssangyong , 82
Subaru , 20
Suzuki , 150
Talbot , 3
Tata , 5
Toyota , 605
Trabant , 2
TVR , 14
UAZ , 2
VW Volkswagen , 58051
Volvo , 574
Wartburg , 4
Wiesmann , 8
Yugo , 19
Zastava , 23

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 12:39
Linku:
,

U Shit FLM MERRJEP

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:17
Linku:
,

Passat 2.0 TDI B8

13 100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:19
Linku:
,

AUDI A7 3.0 TDI S LINE

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:56
Linku:
,

Pasat 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:48
Linku:
Shitorja ,

VW Golf 7 – 2.0 TDI

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 18:07 ,

Golf 5, 1.9 tdi,viti 2004

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 ,

AUDI A6 Quattro 3.0 Tdi v6 Regjistrim 1 Vit Automatik

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 ,

VW TIGUAN 2.0 TDI R-Line DSG Automatik 4 MOTION

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 ,

GOLF VII modeli Cup 2.0tdi Automatic 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:06 ,

opel combo

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:06 ,

Skoda fabia

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06 ,

BMW F10 530 Diesel Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:06 ,

Touran 2.0 TDI automatik 2007-7 ulse

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06 ,

mercedes

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:06 ,

GOLF 7 2.0 TDI 150 PS 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:06 ,

VW Golf 7 2.0 TDI 2015 DSG Automatik LOUNGE Xenon

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:06 ,

VW Golf 7 2.0 TDI 2013 HIGHLINE -Manual 6 SHpejci

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:06 ,

shes pasat 1.9 tdi automatik

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:06 ,

Touareg

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06 ,

Land RoveR

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06 ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 dizell klim RKS

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06 Shitorja ,

VW Polo Cross 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:05 Shitorja ,

Mercedes-Benz GLK 220 CDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 ,

Audi A4 2.7 TDI S-Line Automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 Shitorja ,

Alfa Romeo Giulietta 2.0 TD

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 ,

Astra 2011 1.7 EcoFlex Dizell <PA DOGAN> QMIMI 3800 € FIX

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 Shitorja ,

Mercedes Benz C 220 9G Tronic

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:04 Shitorja ,

Audi A4 S-Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:04 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI AUTOMATIK S-Line

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:04 Shitorja ,

Vw Touran 2.0 TDI Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:03 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:03 Shitorja ,

Audi Q7 3.0 Quattro S-line

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:03 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:03 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:03 Shitorja ,

Range Rover 3.0 Dizel

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:03 Shitorja ,

Renault Cilo 1.5 DCI

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:02 ,

Mercedes ML270 CDI Automatik 4x4 Final Edition tabela RKS

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:02 Shitorja ,

BMW E90 318 D Facelift

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:02 Shitorja ,

Audi A4 2.7 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:02 Shitorja ,

VW Tiguan 2.0 TDI R-Line

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:02 Shitorja ,

Mercedes-Benz A 200 CDI AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:02 Shitorja ,

BMW 116 D Manual

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:02 ,

GOLF V 1.9 TDI VITI 2005 RKS

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:02 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:02 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:01 Shitorja ,

VW Tiguan 2.0 TDI DSG

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:01 ,

SHITET GOLF 5 1.9 TDI NAVIGACION RKS

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:01 Shitorja ,

VW Passat CC 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:01 ,

Passat B7 2.0 TDI Automatik DSG Start/Stop Model 2013 RKS

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:01 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:01 ,

VV PASSAT CC 2.0 TDI AUTOMATIC VITI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione