Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 149
Aixam , 29
Alfa Romeo , 886
Alpina , 22
Artega , 8
Audi , 13932
BAIC , 1
Bentley , 6
BMW , 10710
Bugatti , 10
Buick , 6
Cadillac , 24
Chevrolet , 272
Chrysler , 301
Citroën , 3652
Corvette , 4
Dacia , 73
Daewoo , 97
Daihatsu , 66
Dodge , 63
Ferrari , 7
Fiat , 4393
Ford , 4634
GMC , 19
Grecav , 3
Honda , 176
Hummer , 4
Hyundai , 790
Infiniti , 6
Isuzu , 61
Jaguar , 135
Jeep , 539
Kia , 531
KTM , 8
Lada , 21
Lancia , 148
Land Rover , 743
Lexus , 5
Lifan , 1
Lincoln , 5
Lotus , 5
Maserati , 3
Maybach , 2
Mazda , 602
Mercedes-Benz , 23471
MG , 22
MINI , 252
Mitsubishi , 731
Morgan , 2
Nissan , 1155
NSU , 5
Opel , 19117
Peugeot , 6093
Piaggio , 9
Plymouth , 5
Pontiac , 9
Porsche , 95
Proton , 6
Renault , 6780
Rover , 225
Saab , 93
Seat , 1841
Škoda , 1429
Smart , 219
Spyker , 1
Ssangyong , 100
Subaru , 32
Suzuki , 194
Talbot , 3
Tata , 12
Tesla , 2
Toyota , 711
Trabant , 2
TVR , 17
UAZ , 3
VW Volkswagen , 66256
Volvo , 680
Wartburg , 5
Wiesmann , 10
Yugo , 19
Zastava , 25

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

29 Sht 14:24
Linku:
Vetura , Prishtinë

Polo 1.6 TDI

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 17:39
Linku:
Vetura , Prishtinë

Passat cc 2.0 2012 automatik

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:53
Linku:
Vetura , Gjakovë

Shitet vetura.

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:10
Linku:
Vetura , Ferizaj

Audi A6 Black Edition

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 14:25
Linku:
Vetura , Prishtinë

Polo 1.6 TDI

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 13:49 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan - viti 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Shitorja Vetura , Gjilan

Suzuki GF, Alto 1.0, Benzin

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:48 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 13:46 Vetura , Mitrovicë

vw t-5 transporter 1.9 tdi me dogan viti 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T5 Transporter 1.9 Tdi - Me Dogan Faktur tvsh - viti 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:45 Shitorja Vetura , Gjilan

Škoda Fabia 1.6 TDI 2013����

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:45 Vetura , Ferizaj

Passat B7 2.0-TDI Automatik

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:45 Shitorja Vetura , Gjilan

Audi A1 1.6 TDI Sportback S-Tronic 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:45 Shitorja Vetura , Prishtinë

PASAT B7 KARAVAN 2.0TDI AUTOMATIK 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:44 Vetura , Pejë

Ww Crafter 2.5 Tdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:43 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:43 Vetura , Ferizaj

OPEL VIVARO 2.5 TD F29/30 , VITI 02.06.2008 ME KLIM

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:43 Vetura , Gjilan

Ford Grand C- Max 2.0 TDC AUTOMATIK

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw X3 20d x-drive sportline facelift

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:42 Shitorja Vetura , Gjilan

Škoda Fabia 1.2 Benzin 2014����

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:42 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 2.0 AUTOMATIK HIGHLINE ME DOGANE

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:42 Shitorja Vetura , Gjilan

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI Automatic 7 Ulse����

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 Vetura , Mitrovicë

vw caddy 2.0 sdi me dogan viti 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:42 Vetura , Mitrovicë

vw t-5 transporter 1.9 me dogan paguar viti 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 Shitorja Vetura , Gjilan

Volkswagen Polo 1.2 TDI Manual 2012����

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:40 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 2015 R-LINE AUTOMATIK ME DOGAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0TDI DSG Karavan Highline 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:39 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 2013 2.0 AUTOMATIK ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:39 Shitorja Vetura , Gjilan

Citroen C3 Picasso

3 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:39 Vetura , Burim

PASSAT B8 2.0TDI nga CH

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:39 Vetura , Gjilan

VW POLO 1.6 TDI Dizel/ manual/ Autokug

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:39 Vetura , Gjilan

VW Touran/tauran/2.0 automatik Dizel

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Vetura , Lipjan

Audi A4 2.0 2009 Manual

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:38 Shitorja Vetura , Prishtinë

Peugeot 107

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:37 Vetura , Prishtinë

Frigo&Friz -10c vw caddy 1.6 tdi -102ps me ac klime

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:37 Shitorja Vetura , Gjilan

Hyundai i20 1.4 CRDI Manual 2013 ����

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 Vetura , Pejë

Mercedes C220

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:30 Vetura , Prishtinë

Shes Opel Astes 2.0

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:30 Vetura , Prizren

Audi A4 2.0 automatik

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:23 Vetura , Ferizaj

Shes Opel Vectra Dizel 2.2 viti 2001 info 049559118

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

Seat Ibiza

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shlep Mercedes 316cdi Automatik

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Shitorja Vetura , Gjilan

VW Touran 1.6 TDI Automatic DSG 7 Ulse����

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Vetura , Prishtinë

KOMBI T5 M 1.9 TDI ME DOGAN ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:18 Vetura , Skenderaj

Opel Zafira 1.7 CDTI

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:18
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shitet Skoda Octavia 2015

7 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:09 Vetura , Prishtinë

Passat Dizel 1.9 Rks deri 12 muj 2022

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:08 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI FACE LIFT 6 SHPEJTSI I DOGANUAR 2014

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Vetura , Prishtinë

CITROEN C3 FACE LIFT 1.6 E-HDI PANORAM I DOGANUAR 2016

6 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Vetura , Prishtinë

SEAT LEON FR 2.0 TFSI 200 PS 6 SHPEJTSI TABELA RKS 2009

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:53 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.3 CDTI 6-SHPEJTSI KLIMATRONIK RKS 2007.

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:53 Vetura , Prishtinë

WV TOUREG 3.0 TDI 4 MOTION FACELIFT PANORAM

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:53 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA 1.7 MOTORR JAPAN 2003

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:04 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI 2012 E DOGANUAR LOOK RS

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione