Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 96
Aixam , 18
Alfa Romeo , 595
Alpina , 13
Artega , 4
Iveco , 1
Audi , 9381
Bentley , 2
BMW , 7234
Bugatti , 7
Buick , 2
Cadillac , 11
Chevrolet , 133
Chrysler , 189
Citroën , 2184
Corvette , 3
Dacia , 49
Daewoo , 53
Daihatsu , 33
Dodge , 36
Ferrari , 6
Fiat , 2856
Ford , 3050
GMC , 14
Grecav , 2
Honda , 111
Hummer , 1
Hyundai , 525
Infiniti , 3
Isuzu , 31
Jaguar , 72
Jeep , 320
Kia , 335
KTM , 7
Lada , 17
Lancia , 93
Land Rover , 449
Lexus , 3
Lincoln , 4
Lotus , 3
Maserati , 3
Maybach , 1
Mazda , 369
Mercedes-Benz , 17398
MG , 12
MINI , 140
Mitsubishi , 473
Morgan , 2
Nissan , 695
NSU , 5
Opel , 12711
Peugeot , 3944
Piaggio , 5
Plymouth , 1
Pontiac , 6
Porsche , 35
Proton , 6
Renault , 4397
Rover , 167
Saab , 71
Seat , 1199
Škoda , 851
Smart , 112
Spyker , 1
Ssangyong , 60
Subaru , 13
Suzuki , 115
Talbot , 2
Tata , 2
Toyota , 475
Trabant , 1
TVR , 12
UAZ , 2
VW Volkswagen , 46366
Volvo , 458
Wartburg , 4
Wiesmann , 7
Yugo , 18
Zastava , 19

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

05 Maj 16:00
Linku:
,

Opel Astra 1.9 cdti

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 02:19
Linku:
,

Pasat 046-155-316

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:07
Linku:
,

Mercedes B 180 d 2016

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:19
Linku:
,

Audi A4 2.0 190 PS Quattro

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:04
Linku:
,

Shes Pikap 2011, 2.0

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:08 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:08 Shitorja ,

Opel Zafira

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:08 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 16:07 ,

Shitet Golfi 4 1.9 Tdi 2002 SPECIAL

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 Shitorja ,

Renault Trafic 9ulse

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 Shitorja ,

Renault Clio

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 ,

AUDI A6 Quattro 3.0 Tdi v6 Regjistrim 1 Vit Automatik

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 ,

Kombi T4 2.4 Dizel

1 250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:07 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:06 ,

Shitet makina

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: > 500 000
Sot 16:06 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:05 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 16:04 ,

Astra 2011 1.7 EcoFlex Dizell <PA DOGAN>

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:04 ,

SEAT LEON 1.6TDI LED MATRIX 2014 ����Me Dogan RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:03 Shitorja ,

Passat B7(automatik)

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:03 Shitorja ,

Opel Astra

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:01 ,

Audi A4

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:01 ,

U shit. Flm merrjep.

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:01 ,

VW Golf 6 -2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 ,

Vw Golf Dsg

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 ,

Mercedes C Klas Cdi 220 Viti 2011 Pa Dogane

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 ,

Shitet Taurani 2.0 Tdi Viti 2011 Pa Dogane

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 ,

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 2011 MODEL TEAM DOGAN HOMOLOGIM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 ,

Vw Touran 1.9 TDI

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 ,

Bmw 330 E90 M Packet Lci

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 ,

Polo 1.4 TDi 2007

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 ,

Mercedes Vito 2.2 111 Cdi Maxi �������� 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:56 ,

Passat 7b 2.0 tdi Automatik Blumoton

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:56 ,

Ford mondeo Shitet ose ndrrohet

850 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:56 ,

Golf 7 2.0 tdi

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:54 ,

Golf 4 1.9 tdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:54 ,

Mercedes Benz A Clas 170 disel 2001

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 ,

Shitet - Passat 2012 Automatik DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 ,

VW CEDI PIKAP 1.9 TDI DSG AUTOMATIK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 ,

Golf 4 1.9 Tdi Automatik Pacifik 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 ,

Passat 1.9 Tdi Automatik 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 ,

Golf 6 1.6 Tdi Automatik DSG 2009 Full Opsione

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 ,

Blejmi Vetura te Aksidentuar si dhe pa Dogan

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:52 ,

Audi A4 2.0 Tdi 2009 6 Shpejtsi S Line

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

Golf 5 1.9 Tdi Automatik DSG 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

Shitet Opel Zafira 1.9 cdti - 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

Mercedes ML270 CDI Automatik 4x4 Final Edition tabela RKS

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

Shitet Opel Zafira 1.9 cdti - 2008 Facelift

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

Passat 3C 2.0 Tdi Automatik DSG 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

Audi A4 2.0 Tdi Automatik 2009 Full Opsione

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

Shitet vetura VW Passat 2.0 TDI - 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione