Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 130
Aixam , 23
Alfa Romeo , 686
Alpina , 19
Artega , 6
Audi , 11127
Bentley , 3
BMW , 8562
Bugatti , 9
Buick , 4
Cadillac , 14
Chevrolet , 209
Chrysler , 222
Citroën , 2720
Corvette , 4
Dacia , 56
Daewoo , 67
Daihatsu , 48
Dodge , 47
Ferrari , 7
Fiat , 3367
Ford , 3568
GMC , 15
Grecav , 2
Honda , 132
Hummer , 1
Hyundai , 606
Infiniti , 4
Isuzu , 45
Jaguar , 88
Jeep , 413
Kia , 395
KTM , 8
Lada , 16
Lancia , 106
Land Rover , 545
Lexus , 4
Lifan , 1
Lincoln , 3
Lotus , 4
Maserati , 3
Maybach , 1
Mazda , 438
Mercedes-Benz , 19956
MG , 16
MINI , 175
Mitsubishi , 580
Morgan , 2
Nissan , 915
NSU , 5
Opel , 14914
Peugeot , 4690
Piaggio , 5
Plymouth , 2
Pontiac , 6
Porsche , 55
Proton , 6
Renault , 5215
Rover , 179
Saab , 76
Seat , 1403
Škoda , 1090
Smart , 140
Spyker , 1
Ssangyong , 80
Subaru , 19
Suzuki , 149
Talbot , 2
Tata , 6
Tesla , 2
Toyota , 569
Trabant , 1
TVR , 14
UAZ , 2
VW Volkswagen , 53754
Volvo , 545
Wartburg , 5
Wiesmann , 8
Yugo , 18
Zastava , 22

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 13:26
Linku:
,

Citroen C4 1.6Hdi Automatik PA DOGAN

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 18:55
Linku:
,

Shitet Skoda SuperB 2.0 Dizell

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:29
Linku:
,

AUDI A4 AVANT, DIZEL 190 PS, Model 2015 e zeze

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 16:48
Linku:
,

BMW X5 - M - 40D SPORT PAKET

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:52
Linku:
Shitorja ,

Citroen C3 Picasso

3 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:51 ,

shitet Mercedes E clase 320

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 14:51 ,

Opel astra

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:49 ,

SHITET SKODA FABIA 1.9 Tdi SHUM E MIR

4 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:49 ,

��BLEJM TE GJITHA LLOJET VETURAV AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT��

49 699 968 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:49 ,

��BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT QE SI PERDOR 24/7��

49 699 968 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:49 ,

��BLEJ VETURA TE GJITHA AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT 24/7

49 699 968 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:49 ,

��BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN ME DOGAN 24/7��

49 699 968 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:49 ,

Golf 7

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:49 Shitorja ,

Golf 7 2.0 TDI Automatik DSG 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:45 ,

SHITET GOLFI 4 1.9 TDI 2002 SPECIAL

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:45 ,

Pika fiat scudo 2.0 jtd rks 8 muj 044280873

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:45 ,

AUTO -TREGU ��BLEJM TE GJITHA KERRET NE KS OSE PA DOGAN��

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:45 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:45 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:45 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:45 ,

Audi Q5 2.0 TDI MATRIX

34 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:45 Shitorja ,

Polo

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:42 ,

Shitet Golf 7 2.0 TDI DSG Automatik 240 mij Kilometra

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:41 Shitorja ,

Audi A3 1.9

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:41 Shitorja ,

Golf 7

8 550 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:41 ,

Range ROVER Evoque 2.2d fullextra RKS 2013

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 ,

Chrysler PT Cruiser

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 ,

Mercedes E 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:39 ,

SHES GOLF 2 1.6 TURBO DIESEL INTERCOLOR SHUM I RUJTUN

17 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:39 ,

SEAT EXEO ST 2.0 TDI VP 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

Opel Astra

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:33 ,

Passat B7 2.0 tdi 2011comfortline

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:31 ,

MERCEDES C220

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:31 ,

MERCEDES ML 250

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:31 ,

SHITET FORD FIESTA 1.3 B 2002 10 muj Rks

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:31 ,

VW GOLF 7 GTD

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:31 ,

OPEL ANTARA

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:31 ,

OPEL MOKKA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:30 ,

BMW X1 2.0D AUTMATIC VP 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:30 ,

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI -AUTOMATIK- 2006

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:30 ,

PIKAP CADDY 1.9 SDI 2001 RKS

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:30 ,

CADDY 1.9 SDI 2002 I DOGANUAR

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:30 ,

CADDY 1.9 SDI 2002 I DOGANUAR

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:29 ,

Passat B 8

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 ,

VW GOLF R

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 ,

mercedes 240 dizel 1984

Viti: 1984
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:28 ,

Skoda Roomster 1.4 Tdi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:27 ,

SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT LINE VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 ,

GOLF 6 2.0 TSI GTI 210PS VP 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 ,

AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 ,

HONDAI TRAJEC 2.0 DIZEL 7 ULSE VITI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 ,

OPEL ANTARA 2.2.CDTI AUTOMATIC VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 ,

VV PASSAT CC 2.0 TDI AUTOMATIC VITI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 ,

PASSAT B8 2.0 TDI DSG 4MOTION VP 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione