Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 67
Aixam , 12
Alfa Romeo , 195
Alpina , 9
Artega , 4
Iveco , 1
Audi , 3389
Bentley , 1
BMW , 2735
Bugatti , 5
Buick , 2
Cadillac , 2
Chevrolet , 28
Chrysler , 62
Citroën , 635
Corvette , 1
Dacia , 18
Daewoo , 17
Daihatsu , 16
Dodge , 11
Ferrari , 4
Fiat , 1026
Ford , 1121
GMC , 9
Grecav , 1
Honda , 41
Hyundai , 150
Infiniti , 1
Isuzu , 8
Jaguar , 19
Jeep , 86
Kia , 83
KTM , 5
Lada , 7
Lancia , 35
Land Rover , 175
Lexus , 1
Lincoln , 1
Lotus , 2
Maserati , 3
Maybach , 1
Mazda , 113
Mercedes-Benz , 8174
MG , 5
MINI , 18
Mitsubishi , 163
Morgan , 1
Nissan , 228
NSU , 4
Opel , 4348
Peugeot , 1288
Piaggio , 2
Pontiac , 1
Porsche , 6
Proton , 3
Renault , 1378
Rover , 60
Saab , 28
Seat , 390
Škoda , 284
Smart , 16
Spyker , 1
Ssangyong , 11
Subaru , 6
Suzuki , 34
Toyota , 194
Trabant , 1
TVR , 11
UAZ , 2
VW Volkswagen , 17193
Volvo , 223
Wartburg , 1
Wiesmann , 4
Yugo , 8
Zastava , 14

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

02 Maj 02:19
Linku:
,

Pasat 046-155-316

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:56
Linku:
,

Pasat 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 17:55
Linku:
,

Touran 2.0 TDI Automatik

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 07:05 Shitorja ,

Shitet AUDI A6 viti 2005. 2.7tdi manual

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 07:03 ,

Shitet BMW 740 Diesel

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 06:58 ,

SHITET- GOLF 4

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:54 ,

Shitet audi a4 2.0 tdi manuel 6 shpejtsi

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:50 ,

Shitet B clasa

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:48 ,

Pasat dizell 1.9 tdi regjistrim 4 muaj guma treja viti 2000

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:27 ,

golf 1 1.6 dizell

Viti: 70-at
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:26 ,

Toyota 4 runner off road

11 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 03:09 ,

Shitet Golf 5 DSG Ndrrim me Bmw

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:07 ,

Mercedes Benz e200 Shitje/Nderrim 24,500

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:02 ,

Shitet fordi

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:45 ,

Opel Zafira 1.9cdti AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:20 ,

shitet golf 4

23 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:20 ,

Pasat 1.9 tdi

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 02:19 ,

Golf 3

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:14 ,

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:12 ,

Opel Astra G Viti 1999 1 Vit Regjistrim Klim AC

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:58 ,

VW POLO 1.4 GTI 180PS DSG 2011 NGA ZVICRA

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:53 ,

Bmw X5 2008 urgjent

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:35 ,

Renault Espace 2.2 Diesel 7 ULSE 1 VIT RKS

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:34 ,

Opel Vivaro 2.5 Diesel 2008 Frigo

5 300 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:03 ,

Audi a4

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:01 ,

shitet c220 dizell

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 00:59 ,

Rover45dizell2.0vp2003

2 750 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:44 ,

Shes Mercedes 320 S Classe - FULL

9 650 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:30 ,

opel Vectra 2.0b rks klimatronik

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:28 Shitorja ,

Passat B7

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:17 ,

Skoda super B 1.9 tdi full extra 049 214 990

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:09 ,

Mercedes-Benz E350 V6 2013

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:04 ,

bmw 318 2.0 model 2009

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:01 ,

Mitsubishi Colt 1.3 benzin

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:31 ,

Pjes per kerre mercdes c w203

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:31 ,

Passat b7 2.0 dsg 2012

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:22 ,

Shes Audi A6 3.0TDI Quattro

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:15 ,

SHITET GOLF 6 1.6 TDI DSG AUTOMATIK 2011

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:14 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:14 ,

Mercedes C350 v6 Dizel 2010. Automatik. Amg Line.

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:13 ,

Golf 4 1.9 TDI (I) të kuqe 74 kw

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:13 ,

Peugeot 308 1.6HDi Rks

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:13 ,

Opel corsa c 1.0-2002 rks 22.12.2021

2 025 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:03 ,

Shitet Mercedes Benz C220 CDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:03 ,

Pjes per kerre Bora 1.9 dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:03 ,

golf 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:03 ,

Pjes per kerre bmw e60

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:02 ,

MERCEDES A180 2.0 DIZELL VITI 2007 AVANGARD

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:48 ,

BMW E30 - 2.4 Turbo Dizel

35 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:48 ,

GOLF 4 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:47 ,

Touran 1.9 tdi

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:43 ,

VW Touareg 3.0TDI

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione