Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 55
Aixam , 7
Alfa Romeo , 47
Alpina , 8
Artega , 3
Iveco , 1
Audi , 840
BMW , 669
Bugatti , 4
Buick , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 5
Chrysler , 9
Citroën , 166
Corvette , 1
Dacia , 9
Daewoo , 3
Daihatsu , 6
Ferrari , 4
Fiat , 374
Ford , 354
GMC , 6
Honda , 16
Hyundai , 39
Isuzu , 4
Jaguar , 4
Jeep , 20
Kia , 19
KTM , 4
Lada , 7
Lancia , 8
Land Rover , 28
Lotus , 2
Maserati , 2
Maybach , 1
Mazda , 22
Mercedes-Benz , 2993
MG , 2
MINI , 1
Mitsubishi , 49
Morgan , 1
Nissan , 44
NSU , 4
Opel , 1082
Peugeot , 288
Piaggio , 1
Proton , 3
Renault , 364
Rover , 24
Saab , 10
Seat , 113
Škoda , 59
Smart , 4
Ssangyong , 4
Subaru , 3
Suzuki , 14
Toyota , 49
TVR , 8
UAZ , 1
VW Volkswagen , 4998
Volvo , 108
Wiesmann , 3
Yugo , 4
Zastava , 10

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

15 Pri 02:20
Linku:
,

shitet golf 4

23 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 02:20
Linku:
,

Pasat 1.9 tdi

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Sot 09:30 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 09:29 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:29 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 09:29 ,

VW Touran

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:29 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:29 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 09:28 ,

Shitet bmw 740 bi turbo

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:15 ,

VW CADDY MAXI TDI I DOGANUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:15 Shitorja ,

CITROEN C4 1.6 HDI

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:08 Shitorja ,

Shitet AUDI A6 viti 2005. 2.7tdi manual

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:07 ,

E/220 cdi rks vp 99 shitet ndrrohet gjen perfekte clim

2 555 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:52 ,

Shlep AUTO BARTJE 24H SHITETT SHLEPI renault mindler

11 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 08:46 ,

Opell zafira 2.0 dizell regjistim 5 muaj tepomat

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:38 ,

VOLVO V50 1.6 dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 08:29 ,

Passat 1.9 Dizell

1 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 08:25 ,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI ME 1 BREGAZNE -2005

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 08:25 ,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG - 2010

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:25 ,

PASSAT 1.9 TDI AUTOMATIK - 2003

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:18 ,

Range rover 2.7 hse viti 2008

11 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:15 Shitorja ,

Mercedes E270 CDI Automatik

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:07 ,

MERCEDES SPRINTER 208 MAXI 2.2 DIZELL,RKS -MUNDESI NDRRIMI

3 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:31 ,

Bmw x5 rks 3.0 dizell viti 2003

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 01:44 ,

SHES KET GOLF 4 SPECIAL CARAVAN AVTOMATIK TIPTRONIK 2002 TDI

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:37 ,

Golf 4 1.9 TDI (74kw-101Ps) V.p2002 Rks 9 Muj

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 00:40 ,

Opel Astra G Viti 1999 1 Vit Regjistrim Klim AC

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:57 ,

BMW X5 30D MODIFIKANT AUTOMATIK RKS

6 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:49 ,

Caddy 2010 1.9 TDI

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:47 ,

Audi b4 1.9TDI Rks deri qershor

2 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:40 ,

Shes mercedes 250 dizel viti 90

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
Dje 23:32 ,

Peugeot 206 1.6 HDi 2004

2 449 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:29 ,

BMW 525 dizell rks deri nshtator

950 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:15 ,

Mercedes C220 Automatik Avantgard

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:48 ,

Golf 2

470 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:15 ,

Blej Vetura BMW Gjitha Serijat Pa Dogan Rks Defekt Aksident

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 22:10 ,

Golf 7 4Motion 2.0

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:50 ,

Shes vollvo 2.5 dizell n tabele t huja

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:39 ,

Blej Vetura Pikapa Kombi Rks Defekt Aksident e tj

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:32 ,

Ford connect

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:31 ,

Shitet audi A3 tdi ndrrim me gjip

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 21:14 ,

Mercedes-Benz E280 CDI 2005

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:55 ,

vw caddy 2.0 sdi me dogan paguar me faktur tvsh

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:38 ,

mercedez 220 E 2005 baj edhe ndrrim

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:04 ,

golf 2 1.9

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:00 ,

Mercedes E-class 2.2 CDI Avangard RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:00 ,

Shes mercedesin avangarde e250turbo

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:00 ,

Mercedes Benz 190D 1.9 Dizel RKS

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:49 ,

Opel Vectra 1.8 Benxin Rks 3 Muj Klim ac Gjnedje top��

1 450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:38 ,

Blej Vetura Rks Defekt Aksident Me Denim Qlajmrum

505 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:37 ,

Blej Vetura Pikapa pa dogan Ose Rks ose Defekt Aksident

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione