Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 78
Aixam , 10
Alfa Romeo , 74
Alpina , 9
Artega , 4
Audi , 1371
BMW , 1075
Bugatti , 4
Buick , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 10
Chrysler , 15
Citroën , 270
Corvette , 1
Dacia , 12
Daewoo , 8
Daihatsu , 10
Dodge , 6
Ferrari , 4
Fiat , 476
Ford , 534
GMC , 7
Honda , 18
Hummer , 1
Hyundai , 51
Isuzu , 7
Jaguar , 7
Jeep , 32
Kia , 29
KTM , 4
Lada , 7
Lancia , 11
Land Rover , 47
Lexus , 1
Lotus , 2
Maserati , 2
Maybach , 1
Mazda , 33
Mercedes-Benz , 4319
MG , 5
MINI , 7
Mitsubishi , 69
Morgan , 1
Nissan , 89
NSU , 4
Opel , 1759
Peugeot , 515
Piaggio , 1
Porsche , 1
Proton , 3
Renault , 553
Rover , 26
Saab , 13
Seat , 174
Škoda , 148
Smart , 4
Ssangyong , 6
Subaru , 3
Suzuki , 19
Tesla , 1
Toyota , 89
TVR , 10
UAZ , 1
VW Volkswagen , 7632
Volvo , 140
Wiesmann , 4
Yugo , 4
Zastava , 12

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

13 Mar 19:14
Linku:
Vetura , Prishtinë

Citroen C4 Picasso Automatik 2.0hdi 2008 Bejme Nderrim

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:45
Linku:
Vetura , Ferizaj

OPEL CORSA 1.7 DIESEL CDTI

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Mar 07:46
Linku:
Vetura , Ferizaj

Opel Omega 2.5 i Mpaket

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:20
Linku:
Vetura , Prishtinë

Mercedes E200 i prodhuar me 16.10.2015 shitet PA Doganë

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Mar 13:43
Linku:
Vetura , Vushtrri

Renault Trafic

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Sot 22:14 Vetura , Besianë

Caddy 2.0 sdi 2005 i doganuar RKS

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:01 Vetura , Gjakovë

Shes Mercedes Vito Maxi Transporter me 5 Dyer 2.2 CDI RKS

53 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:48 Vetura , Vushtrri

shitet boj ndrrim1.7 disel 12/2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:46 Vetura , Mitrovicë

vw caddy 1.9 tdi me klim viti 2004 me dogan

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:46 Vetura , Mitrovicë

vw t-4 2.5 dubell kabin me 6 ulse me dogan paguar viti 2000

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:34 Vetura , Klinë

Alfa Romeo 159

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 21:33 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C250 Cdi Viti 2012 Rks 9 Muj

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:32 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Touran 2.0 Tdi DSG Viti 2014 7 Ulse Rks 10 Muj Veq 7777€

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:29 Vetura , Mitrovicë

Vw Caddy 1.9 TDi

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 21:20 Vetura , Prishtinë

Mercedes E200 i prodhuar me 16.10.2015 shitet PA Doganë

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 21:16 Vetura , Skenderaj

Shitet passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 21:15 Vetura , Pejë

VW PASSAT TDI

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:10 Vetura , Fushë Kosovë

Audi A4

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:10 Vetura , Gjakovë

VW GOLF 1.9 Tdi 6 MUJ REGJISTRIM-2003

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:10 Vetura , Vushtrri

Shes Mercedes C270 CDI Automatik Rks 2 Muj Klim Viti 2002 ��

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 21:09 Vetura , Gjakovë

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK - 2006

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:00 Vetura , Mitrovicë

GOLF 4 TDI 1.9 (I)TKUQE KLIMATRONIK VITI 2001 ME RKS

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:53 Vetura , Prishtinë

Touareg 3.0 V6 DSG

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:48 Vetura , Gjakovë

Bora 1.9 Tdi viti 2005 Automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:40 Vetura , Vushtrri

Passat 2008 DSG gjendje perfekte rks

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:30 Vetura , Drenas

Mercedes E220

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:27 Vetura , Viti

Opell astra dizell 2003. 1 vit Rks.

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:26 Vetura , Fushë Kosovë

Audi a3 1.6 TDI 2010

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:26 Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.9 TDI Rks Klimatronik

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:18 Vetura , Shtërpcë

Citroen C5 2.0 HDI 2009 6 Shpejtesi+R Full Opcion

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 20:16 Vetura , Gjilan

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:16 Vetura , Prishtinë

BLEJM TOURAN TE AKSIDENTUAR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:15 Vetura , Prishtinë

BLEJM POLO TE AKSIDENTUAR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:15 Vetura , Kaçanik

Blejm vetura te aksidentuara

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 20:15 Vetura , Gjakovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 20:14 Vetura , Prishtinë

Blejm audi a4 te aksidentuar

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 20:14 Vetura , Prishtinë

Blejm golf 5 te aksidentuar

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:14 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:04 Vetura , Prishtinë

A8 4.2 benzin pa dogan

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:04 Vetura , Prishtinë

Nissan x-trial dCi

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:53 Vetura , Prishtinë

Shitet Vw Golf 4

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:52 Vetura , Lipjan

Xhip Mercedes ml 4x4 3.2 Benzin plin dizne ka 10 muj rks

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:42 Vetura , Lipjan

Passat 1.9 TDI Rks 1 Vit Clima AC - 97

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:42 Vetura , Pejë

SHES GOLF3 1.4 BENZINE

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:42 Vetura , Pejë

SHES GOLF3 1.9 TURBO DIZEL

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:32 Vetura , Prishtinë

Audi A4 dizell 2.0 Quatro tablla huaja

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:20 Vetura , Prishtinë

Opel Zafira 2.2 Dizel 7 ulse

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:10 Vetura , Gjakovë

Tiguan 2..0 TDI VP 2009 Automatik 4 Motion

87 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:04 Vetura , Gjilan

Shitet opell omega 2.5 automatik

2 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:04 Vetura , Fushë Kosovë

lt crafter 2.5 tdi me RKS VITI 2010 QMIMI 4800 EURO

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:02 Vetura , Gjakovë

SHITET

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 19:00 Vetura , Gjilan

Passat 1.8T Benzin Plin (Dizne)V.p2002 Rks 4 Muj

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:48 Vetura , Prishtinë

Toyota 4Runner 3.0T

83 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:45 Vetura , Prizren

Opel Meriva 1.3 CDTI 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:37 Vetura , Malishevë

AUTOMATIK FORD MONDEO 2.0 TDCI RKS 1 VIT VETEM THIRRJE

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione