Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 42
Aixam , 5
Alpina , 5
Artega , 2
Iveco , 1
Audi , 255
BMW , 181
Bugatti , 4
Buick , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Chrysler , 3
Citroën , 48
Dacia , 3
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Ferrari , 3
Fiat , 46
Ford , 103
GMC , 5
Honda , 6
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Jeep , 5
Kia , 7
KTM , 4
Lada , 6
Lancia , 4
Lotus , 1
Maserati , 2
Maybach , 1
Mazda , 4
Mercedes-Benz , 1142
MG , 2
Mitsubishi , 12
Morgan , 1
Nissan , 10
NSU , 4
Opel , 336
Peugeot , 62
Piaggio , 1
Proton , 3
Renault , 117
Rover , 8
Saab , 3
Seat , 17
Škoda , 20
Smart , 1
Ssangyong , 2
Subaru , 3
Suzuki , 8
Toyota , 15
TVR , 5
UAZ , 1
VW Volkswagen , 1582
Volvo , 33
Wiesmann , 3
Yugo , 1
Zastava , 8

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 02:20
Linku:
,

Pasat 1.9 tdi

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Sot 04:20 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 04:19 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 04:17 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 01:47 ,

Peugeot 206 1.6 HDi 2004

2 449 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 00:13 ,

BMW 525 dizell rks deri nshtator

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:53 ,

Shiten

350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:43 Shitorja ,

Shitet AUDI A6 viti 2005. 2.7tdi manual

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:07 ,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI ME 1 BREGAZNE -2005

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 21:09 ,

Blej Vetura BMW Gjitha Serijat Pa Dogan Rks Defekt Aksident

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 20:15 ,

Mercedes Benz c220 avantgarde munci edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 19:17 ,

Blej Vetura Pikapa pa dogan Ose Rks ose Defekt Aksident

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 19:11 ,

Auto garage shërbim profesiomal veturave

Viti: 1980
Kilometrazha: > 500 000
Dje 19:11 ,

Shitet audi A3 tdi

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 19:00 ,

Mercedes e220

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 18:54 ,

Bmw x5 rks 3.0 dizell viti 2003

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 18:34 ,

Passat tdi ( di ) t'kuqe me 6 shpejtci Urgjent !!

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
Dje 18:01 ,

Shlep AUTO BARTJE 24H SHITETT SHLEPI renault mindler

11 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 17:49 ,

Mercedes-benz

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:34 ,

VW Touran

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:30 ,

Shes Volvo V40 Dizell

2 070 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:11 ,

Mercedes Sprinter

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:00 ,

Gjendje te rregullt

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 15:26 ,

Shitet T4

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 12:10 ,

Shitet vetura opel kadet

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 09:42 ,

VETURA NË SHITJE

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 09:19 Shitorja ,

Caddy 1.6

Viti: 2012
Kilometrazha: > 500 000
Dje 08:41 ,

Passat 1.9 Dizell

1 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 07:07 ,

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 07:06 ,

Lyerja e brendshme dhe te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 07:06 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 07:05 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 03:39 ,

Kerkoje bmw e36

123 456 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: > 500 000
Dje 03:31 ,

Shitet Golf 4 1.9 TDI - U shit

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 02:20
Linku:
,

Pasat 1.9 tdi

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Pri 20:30 ,

Mercedes benz

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Pri 20:30 ,

Mercedes-benz

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Pri 19:53 ,

golf 2

Viti: 1988
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
14 Pri 19:25 ,

Mercedes E270

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
14 Pri 18:44 ,

Shes GOLF 2

1 550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
14 Pri 16:13 ,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Pri 13:28 ,

Passat 3c

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Pri 11:35 ,

Mercedes-Benz E280 CDI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Pri 11:24 ,

Vetura

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Pri 08:12 ,

Mercedes E300 Turbodiesel

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
13 Pri 22:55 ,

WV Sharan viti 2004

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Pri 19:57 ,

Shitet opel Astra 1997

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Pri 15:25 ,

Opel Astra G 1.8 Benzin Pline NDIZNE + ATEST 1 VIT RKS

1 899 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Pri 14:57 ,

Shitet honda acord 2.0 ls ne gjendje shum te mir teknike

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Pri 12:45 ,

shitet c220 cdi super n'rregull..

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione