Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 40
Aixam , 4
Alpina , 5
Iveco , 1
Audi , 107
BMW , 94
Bugatti , 4
Buick , 1
Chrysler , 2
Citroën , 23
Ferrari , 3
Fiat , 21
Ford , 50
GMC , 2
Honda , 4
Hyundai , 1
Jeep , 2
Kia , 2
KTM , 4
Lada , 4
Lotus , 1
Maserati , 2
Mazda , 1
MG , 1
Morgan , 1
Nissan , 4
NSU , 4
Opel , 153
Peugeot , 28
Piaggio , 1
Proton , 2
Renault , 44
Saab , 2
Seat , 9
Škoda , 10
Smart , 1
Subaru , 3
Suzuki , 7
Toyota , 7
TVR , 5
UAZ , 1
Volvo , 11
Wiesmann , 2
Zastava , 6

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 04:45 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 04:45 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 04:43 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 03:41 ,

Mercedes 190

690 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: > 500 000
Sot 02:06 ,

Shes mercedes 250 dizel viti 90

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
Sot 00:08 ,

Shes Mercedes benz

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
Sot 00:02 ,

Ford transit tdci

Viti: 2006
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 18:35 ,

Shlep AUTO BARTJE 24H SHITETT SHLEPI renault mindler

11 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 16:40 ,

Shitet Mercedes Benz

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 10:35 ,

Passati

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 09:57 ,

Shitet T4

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 08:00 ,

Passat 1.9 Dizell

1 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 07:14 ,

Lyerja e brendshme dhe te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 07:14 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Pri 19:44 ,

Pezho

Viti: 2002
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
19 Pri 19:23 ,

Citroen

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
19 Pri 18:36 ,

Pezho

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
19 Pri 18:36 ,

Passat tdi ( di ) t'kuqe me 6 shpejtci Urgjent !!

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
19 Pri 18:19 ,

Kombi T4

1 950 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
19 Pri 15:35 ,

Mercedes

Viti: 1993
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Pri 10:22 ,

Golf 2

Viti: 1984
Kilometrazha: > 500 000
18 Pri 23:06 ,

Mercedes E270

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
18 Pri 22:04 ,

shtien fellnet 20

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: > 500 000
18 Pri 19:12 ,

Auto garage shërbim profesiomal veturave

Viti: 1980
Kilometrazha: > 500 000
18 Pri 18:10 ,

Shitet vetura opel kadet

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Pri 10:15 ,

Mercedes w203 c220

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Pri 09:12 ,

Blej Vetura BMW Gjitha Serijat Pa Dogan Rks Defekt Aksident

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Pri 09:19 Shitorja ,

Caddy 1.6

Viti: 2012
Kilometrazha: > 500 000
15 Pri 03:39 ,

Kerkoje bmw e36

123 456 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: > 500 000
14 Pri 19:53 ,

golf 2

Viti: 1988
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
14 Pri 18:44 ,

Shes GOLF 2

1 550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
14 Pri 08:12 ,

Mercedes E300 Turbodiesel

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
12 Pri 01:41 ,

Setra 315HDH

Viti: 1994
Kilometrazha: > 500 000
12 Pri 01:41 ,

Pezho 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
12 Pri 01:41 ,

Pezho 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
11 Pri 17:56 ,

Pezho 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
11 Pri 11:39 ,

Citroen

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
09 Pri 19:27 ,

Citroen

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
08 Pri 19:40 ,

shitet

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
08 Pri 05:34 ,

Shes

Viti: 1992
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
05 Pri 02:55 ,

Shitet ose ndrroohet ( shtoj pare)

2 050 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
04 Pri 14:59 ,

polo viti 86 rks 1 muj

7 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: > 500 000
04 Pri 12:47 ,

Mercedes 416

8 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
03 Pri 16:36 ,

Golf 2 1.9 dizel

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
01 Pri 11:24 ,

Shitet Sharani

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
31 Mar 22:46 ,

Shes Mjalt Origjinale 100%

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: > 500 000
31 Mar 09:26 ,

Peugeot

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
30 Mar 07:35 ,

Vw t5 2004 2.5

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
29 Mar 15:58 ,

Vw passat 1.9tdi 110Ps

999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione