Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1815
Aixam , 477
Alfa Romeo , 2130
Alpina , 417
Artega , 191
Asia Motors , 102
Iveco , 1
Audi , 24930
BAIC , 13
Bentley , 75
BMW , 18287
Brilliance , 32
Bugatti , 74
Buick , 36
Cadillac , 115
Chevrolet , 712
Chrysler , 666
Citroën , 7181
Corvette , 31
Dacia , 257
Daewoo , 357
Daihatsu , 145
DeTomaso , 7
Dodge , 201
Ferrari , 90
Fiat , 10094
Ford , 10557
GMC , 113
Great Wall , 33
Grecav , 27
Honda , 544
Hummer , 52
Hyundai , 1739
Infiniti , 38
Isuzu , 150
Jaguar , 297
Jeep , 1102
Kia , 1247
Koenigsegg , 15
KTM , 31
Lada , 221
Lancia , 349
Land Rover , 1524
Landwind , 3
Lexus , 35
Ligier , 8
Lincoln , 55
Lotus , 12
Maserati , 31
Maybach , 8
Mazda , 1172
Mercedes-Benz , 40126
MG , 103
MINI , 691
Mitsubishi , 1452
Morgan , 10
Nissan , 2300
NSU , 15
Oldsmobile , 15
Opel , 37074
Peugeot , 11413
Piaggio , 41
Plymouth , 12
Pontiac , 38
Porsche , 245
Proton , 27
Renault , 13879
Rover , 546
Saab , 197
Seat , 3298
Škoda , 2233
Smart , 975
Spyker , 3
Ssangyong , 170
Subaru , 85
Suzuki , 758
Talbot , 8
Tata , 55
Toyota , 1469
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 66
UAZ , 18
VW Volkswagen , 117408
Volvo , 1286
Wartburg , 40
Wiesmann , 46
Yugo , 209
Zastava , 238

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 16:05
Linku:
,

Audi RS4 Quattro 450HP/PS 70,000km

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 11:27
Linku:
,

BMW GT 530 AUTOMATIK NË SUPËR GJENDJE

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 15:16
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:24
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:34
Linku:
,

Pjesë dhe Servis për GJIPA

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 14:47 Shitorja ,

Vw Golf 7 1.6 TDI Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:47 ,

VW Golf 6 -10

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:47 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Pa dogan - viti 2004-Me klim

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:47 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:47 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 14:47 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan etj

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 14:47 ,

U shittt

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:47 Shitorja ,

VW Caddy 1.9 Tdi -DSG - Me dogan faktur tvsh- viti 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 Shitorja ,

Volkswagen Polo 1.6 Dizel

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:46 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 14:46 Shitorja ,

Smart 1000 cc

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:46 ,

Audi Q7 3.0Tdi 3#Sline 2017����

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:46 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan Faktur tvsh-viti 2005-Me klim

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:46 ,

Renault Thalia,1.5 dizell,viti 2008

2 160 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:46 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI 7 ulse

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:46 ,

U shitt

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:46 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:46 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan faktur tvsh- viti 2004

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:46 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:46 ,

Blej / Shes - Bitcoin, Etherum, USDT

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:46 Shitorja ,

Skoda Octavia 2.0 TDI Automatik 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:46 ,

Bmw 535d Xdrive 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:46 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:46 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER) (PAGESA CASH OS

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:46 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 14:46 Shitorja ,

VW T5 Maxi 2.5 Tdi - Pa dogan -viti 2006-Me klim

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:46 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:46 Shitorja ,

Audi A3 Cabriolet 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 14:46 ,

Pezho 206 1.6 benzin,sigurim deri në nëntor

1 080 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:46 ,

Audi A6 3.0Tdi 2011 Quattro

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:46 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:46 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 14:46 Shitorja ,

VW Caddy 1,9 Tdi - Me dogan Faktur tvsh- viti 2004

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione