Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 2099
Aixam , 533
Alfa Romeo , 2355
Alpina , 465
Artega , 217
Asia Motors , 128
Audi , 28231
BAIC , 31
Bentley , 91
BMW , 20989
Brilliance , 40
Bugatti , 81
Buick , 43
Cadillac , 121
Chevrolet , 884
Chrysler , 789
Citroën , 8211
Corvette , 35
Dacia , 306
Daewoo , 414
Daihatsu , 178
DeTomaso , 7
Dodge , 220
Ferrari , 90
Fiat , 11445
Ford , 12071
GMC , 117
Great Wall , 35
Grecav , 28
Honda , 596
Hummer , 51
Hyundai , 1935
Infiniti , 40
Isuzu , 176
Jaguar , 354
Jeep , 1333
Kia , 1384
Koenigsegg , 15
KTM , 33
Lada , 258
Lancia , 376
Land Rover , 1786
Landwind , 4
Lexus , 44
Lifan , 1
Ligier , 9
Lincoln , 60
Lotus , 13
Maserati , 36
Maybach , 11
Mazda , 1317
Mercedes-Benz , 44955
MG , 110
MINI , 750
Mitsubishi , 1684
Morgan , 12
Nissan , 2796
NSU , 14
Oldsmobile , 15
Opel , 41630
Peugeot , 13009
Piaggio , 54
Plymouth , 14
Pontiac , 39
Porsche , 308
Proton , 27
Renault , 15498
Rover , 583
Saab , 212
Seat , 3670
Škoda , 2645
Smart , 1094
Spyker , 6
Ssangyong , 205
Subaru , 104
Suzuki , 974
Talbot , 9
Tata , 82
Tesla , 11
Toyota , 1661
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 74
UAZ , 27
VW Volkswagen , 131046
Volvo , 1468
Wartburg , 43
Wiesmann , 50
Yugo , 227
Zastava , 268

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 17:32
Linku:
,

Land Rover Defender 110

16 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 18:55
Linku:
,

Shitet Skoda SuperB 2.0 Dizell

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:22
Linku:
,

SHITET PASSAT B8 2.0 TDI 190 KF 2016 DSG

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Gush 15:51
Linku:
,

BMW 320 E90 FaceLift Automatic Full

9 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:04
Linku:
,

Mercedes C 250 2013 2.2 CDI Elegance 7G-Tronic nga Zvicrra

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 05:09 ,

��BLEJM TE GJITHA VETURAT BMW VW AUDI MERCEDES

999 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 05:09 ,

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 05:08 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 05:08 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:08 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 05:08 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 05:08 ,

��BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET�� NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 05:08 ,

��BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET�� NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:08 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 05:08 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 05:08 ,

BLEJM KREJT LLOJET E VETURAVE TER KOSOVEN

9 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:08 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 05:08 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 05:08 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:08 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 05:08 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 05:08 ,

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

88 888 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 05:08 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven me Dogan dhe Pa Dogan✅

3 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 05:08 ,

��AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES DEFEKT AKSIDENT ��

11 500 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 05:07 ,

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 04:44 Shitorja ,

Rent a Car Dardania

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 04:06 ,

Peugeot3008 2.0HDI 165Ps Allure Pack RKS

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:01 ,

Chevrolet Malibu 2.0

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:22 ,

shkoda octavia 1.6 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:11 ,

Audi A3 2015 ultra sportback S-line

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:06 ,

Audi A3 2015 ultra sportback S-line

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:56 ,

Shitet opel corsa

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:48
Linku:
,

Mercedes ML 350 Amg Line / Disel full optional

43 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 02:22 ,

Passat B5 1.9 Tdi I tkuqe Rks Vp 2002

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione