Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 817
Aixam , 260
Alfa Romeo , 1744
Alpina , 229
Artega , 128
Audi , 19838
BAIC , 3
Bentley , 45
BMW , 14446
Brilliance , 18
Bugatti , 41
Buick , 33
Cadillac , 92
Chevrolet , 568
Chrysler , 572
Citroën , 5869
Corvette , 20
Dacia , 192
Daewoo , 304
Daihatsu , 114
DeTomaso , 2
Dodge , 168
Ferrari , 46
Fiat , 8093
Ford , 8512
Great Wall , 25
GMC , 70
Grecav , 22
Honda , 439
Hummer , 48
Hyundai , 1427
Infiniti , 22
Isuzu , 119
Jaguar , 258
Jeep , 899
Kia , 1015
KTM , 19
Lada , 156
Lancia , 280
Land Rover , 1253
Landwind , 3
Lexus , 27
Ligier , 3
Lincoln , 48
Lotus , 7
Maserati , 25
Maybach , 5
Mazda , 961
Mercedes-Benz , 32670
MG , 63
MINI , 555
Mitsubishi , 1185
Morgan , 8
Nissan , 1860
NSU , 11
Oldsmobile , 11
Opel , 30294
Peugeot , 9229
Piaggio , 30
Plymouth , 11
Pontiac , 31
Porsche , 179
Proton , 17
Renault , 11322
Rover , 440
Saab , 164
Seat , 2672
Škoda , 1765
Smart , 760
Spyker , 1
Ssangyong , 148
Subaru , 64
Suzuki , 629
Talbot , 7
Tata , 43
Toyota , 1148
Trabant , 6
Triumph , 4
TVR , 33
UAZ , 7
VW Volkswagen , 95104
Volvo , 1004
Wartburg , 23
Wiesmann , 21
Yugo , 136
Zastava , 151

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

27 Maj 21:39
Linku:
,

VW GOLF 7 GTI 2015 SUPER QMIM

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:37
Linku:
,

Audi A4 2.0 TDI Avant 136 Ps Me Doganë

9 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 21:11
Linku:
,

Golf 6 tdi dsg

7 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:49
Linku:
,

lisi

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:06
Linku:
,

MERCEDES-BENZ Sprinter 315 CDI Lang

8 600 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 19:23 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:23 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/h Online

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:23 ,

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG ( PA DOGAN )

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:23 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:23 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:23 ,

GOLF 7 1.6 TDI MANUAL 105 PS I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:23 ,

Blejm Vetura - AUDI-BMW-MERCEDES-WV Dergo Oferten

15 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:22 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:22 ,

BMW 318d Sport Line 2016 150 PS DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:22 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

111 111 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:22 ,

Blejm Gjitha Veturat Pa Dogan dhe RKS 24/7 ONILE

15 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:22 ,

TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2016DOGAN&HOMOLOGIM❇️

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:22 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:22 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NETER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:22 ,

Blejm Gjitha Modelet e Veturav Gjith Kosoven 24h

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:22 ,

MERCEDES-BENZ E250 CDI 4 MATIC 2014 204 PS ❇️

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:22 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:22 ,

���� Blejm Vetura Gjith Kosoven Online 24/7 ����

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:22 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

11 111 111 111 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 19:22 ,

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2012 PA DOGAN ❇️

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:22 ,

GOLF 7 GTD 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2015 184 PS ❇️

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:22 ,

❌ Blejm Vetura PA DOGAN ose RKS 24/7 Online❌

85 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:22 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA MODELET

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 19:22 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:22 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK I DOGANUAR RKS❇️

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:22 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Online

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:22 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:22 ,

Mercedes Benz ML 350 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:22 ,

Shes&Bej nderrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:22 ,

GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK 2013 DOGAN & HOMOLOGIM ❇️

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:22 ,

Auto-Pjes.Shesim pjes Per Golf 7 6 5 Audi Bmw

55 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:22 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:22 ,

MERCEDES-BENZ B200 CDI 2012 DOGAN & HOMOLOGIM ❇️

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:22 ,

Blejm Gjitha llojet e Veturav Gjith Kosoven 24/7☎️

25 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:22 ,

Opel Corsa 1.8B Opc Sport Euro4 pa Dogan

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:22 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:22 ,

Blejm Vetura Te AKSIDENTUARA 24/7 Online

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:22 ,

Shitet Mercedesi C 180 Automatik Pa Dogan Zvicerr

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:22 ,

OPEL ASTRA DIESEL 1.9 RKS 11MUJ ME KLIM

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:22 ,

Passat CC 2.0 TDI Automatic 2015(i DOGANUAR)

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:22 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:22 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven PA DOGAN OSE RKS 24/7

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:22 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim