Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 685
Aixam , 228
Alfa Romeo , 1866
Alpina , 266
Artega , 153
Iveco , 1
Audi , 22320
BAIC , 6
Bentley , 38
BMW , 16583
Brilliance , 17
Bugatti , 33
Buick , 29
Cadillac , 102
Chevrolet , 675
Chrysler , 614
Citroën , 6790
Corvette , 22
Dacia , 237
Daewoo , 332
Daihatsu , 130
DeTomaso , 4
Dodge , 185
Ferrari , 43
Fiat , 9232
Ford , 9563
GMC , 76
Great Wall , 27
Grecav , 21
Honda , 464
Hummer , 43
Hyundai , 1628
Infiniti , 28
Isuzu , 122
Jaguar , 275
Jeep , 1005
Kia , 1130
KTM , 18
Lada , 181
Lancia , 315
Land Rover , 1456
Landwind , 3
Lexus , 29
Ligier , 2
Lincoln , 52
Lotus , 8
Maserati , 22
Maybach , 5
Mazda , 1092
Mercedes-Benz , 36479
MG , 65
MINI , 643
Mitsubishi , 1351
Morgan , 7
Nissan , 2163
NSU , 9
Oldsmobile , 10
Opel , 33803
Peugeot , 10647
Piaggio , 29
Plymouth , 10
Pontiac , 28
Porsche , 205
Proton , 22
Renault , 12908
Rover , 489
Saab , 183
Seat , 3150
Škoda , 2156
Smart , 876
Spyker , 2
Ssangyong , 162
Subaru , 73
Suzuki , 672
Talbot , 6
Tata , 47
Toyota , 1376
Trabant , 5
Triumph , 4
TVR , 36
UAZ , 13
VW Volkswagen , 106615
Volvo , 1163
Wartburg , 20
Wiesmann , 20
Yugo , 160
Zastava , 157

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 12:03
Linku:
,

Vetura eshte shitë, faleminderit Merrjep

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:05
Linku:
,

PEUGEOT BOXER KOMBI

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:24
Linku:
,

AUDI A7 3.0 TDI QUATRO 272 PS S-LINE MATRIX PARA MBRAPA

31 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 02:19
Linku:
,

Pasat 046-155-316

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 12:15
Linku:
,

Passat B8 1.6 TDI(DI) Tkuqe

15 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

Sot 13:34 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:34 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 ,

AUDI A4 2.0 TDI VITI 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 Shitorja ,

Škoda Fabia 1.4 TDi 2016/6 Dogan Homoligim ✅

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:34 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:34 ,

Shitet Mercedes ML 320 CDI 4Matic 2007 RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:34 ,

Bmw X1 2.0 23d X-Drive Full Extra Gjendje Perfekte

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:34 ,

Mercedes cla 200 cdi 2015 iposadoganuar

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:34 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:34 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 13:34 ,

AUDI A4 2.0 VITI 2008 MANUEL

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 ,

Skoda Praktik 1.2 benzin

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 ,

AUDI A6 Quattro 3.0 Tdi v6 Regjistrim 1 Vit Automatik

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 13:34 ,

VW Golf 7 2.0 TDI DSG Highline Full Extra

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 ,

PASSAT 1.9 TDI AUTOMATIK

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 13:33 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:33 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:33 ,

Golf 7 2.0 TDI R_Line Highline 4Motion 2013 me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:33 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:33 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:33 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 13:33 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:33 ,

VW Passat B7 2.0 TDI DSG Highline Full Full Extra

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:33 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:33 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:33 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 13:33 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:33 Shitorja ,

Citroen C4 1.4i,Benzin

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:33 ,

AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 Shitorja ,

Dacia Sandero 1.2,benzin

3 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:33 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:33 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik Ne Gjendje Perfekte 2011

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:33 Shitorja ,

Opel Zafira C 2.0 CDTI,Tourer

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione