Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Acura , 551
Aixam , 140
Alfa Romeo , 1693
Alpina , 221
Artega , 133
Audi , 20523
BAIC , 4
Bentley , 34
BMW , 15304
Brilliance , 13
Bugatti , 25
Buick , 28
Cadillac , 92
Chevrolet , 611
Chrysler , 565
Citroën , 6174
Corvette , 18
Dacia , 197
Daewoo , 296
Daihatsu , 112
DeTomaso , 2
Dodge , 164
Ferrari , 31
Fiat , 8375
Ford , 8760
GMC , 64
Great Wall , 27
Grecav , 16
Honda , 436
Hummer , 42
Hyundai , 1529
Infiniti , 24
Isuzu , 111
Jaguar , 256
Jeep , 916
Kia , 1049
KTM , 14
Lada , 163
Lancia , 280
Land Rover , 1342
Landwind , 3
Lexus , 32
Ligier , 2
Lincoln , 49
Lotus , 8
Maserati , 22
Maybach , 4
Mazda , 985
Mercedes-Benz , 33966
MG , 59
MINI , 600
Mitsubishi , 1226
Morgan , 5
Nissan , 1964
NSU , 8
Opel , 31123
Peugeot , 9775
Piaggio , 28
Plymouth , 10
Pontiac , 26
Porsche , 189
Proton , 20
Renault , 11808
Rover , 436
Saab , 168
Seat , 2904
Škoda , 1981
Smart , 785
Spyker , 1
Ssangyong , 152
Subaru , 66
Suzuki , 604
Talbot , 6
Tata , 42
Toyota , 1249
Trabant , 5
Triumph , 2
TVR , 29
UAZ , 10
VW Volkswagen , 99057
Volvo , 1048
Wartburg , 12
Wiesmann , 20
Yugo , 134
Zastava , 131

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura në MerrJep.com Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të vjetra duke filluar nga modelet më të kërkuara për vetura të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

18 Jan 15:58
Linku:
,

BMW 118D FACELIFT AUTOMATIK

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 14:21
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:20
Linku:
,

Golf 7 R 4Motion DSG 2015

22 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 10:46
Linku:
,

shes mercedes e klasse 220 CDI

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Jan 10:34
Linku:
,

Ford Kuga 4*4 2.0 TDCI

8 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 00:11 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 00:11 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 00:11 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:10 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:10 ,

BLEJM VETURA RKS ME PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

3 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 00:10 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 00:10 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:10 ,

BLEJM VETURA RKS ME DHE PA DOGAN DEFEKT PA DEFEKT

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 00:10 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 00:10 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:10 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:10 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:10 ,

MERCEDES E 280 DIZELL 3.0

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:10 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:10 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:10 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 00:10 ,

OPEL ASTRA PA DOGAN

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:10 ,

BMW X 1 116 S Drive ZBRITJE

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:10 ,

AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 00:10 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 00:09 ,

AUDI a6 S-line 1 VIT REGJISRIM 1 PRONAR 2 QELSA 198 KM Etj..

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:09 ,

SHITET BMW 430D Gran Coupe M Sport

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:09 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:09 ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 00:09 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:09 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:09 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

3 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:09 ,

AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:09 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:09 ,

AUTO-SHALA:BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE 24/7

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 00:09 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 00:09 ,

Touaran 2.0Dsg 7 ulse pa dogan 2015 gjendja teknike perfekt

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:09 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 2013

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:08 ,

Rent a Car VEJSI

20 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:08 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:08 ,

Fiat Punto 1.2 benzin TIP TOP!!!

2 699 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VERURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

111 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:07 ,

Veturë Gjip

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:07 ,

MERCEDES GLK 320 4 MATIKK - NDRROHET-

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:07 ,

Opel Zafira 1.7 cdti

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:07 ,

Shes Makine ford mondeo

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:05 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:04 ,

Skoda super B 1.9 tdi automatik049 214 990

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:03 ,

Mercedes tash i doganun i rexhistrun 049 214 990

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:03 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

Vetura në shitje

Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

Vetura me qera

Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar fiktrin "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.
Në fillim