Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 436
Aixam , 110
Alfa Romeo , 1618
Alpina , 182
Artega , 122
Iveco , 1
Audi , 20543
BAIC , 5
Bentley , 28
BMW , 15439
Brilliance , 13
Bugatti , 20
Buick , 25
Cadillac , 90
Chevrolet , 620
Chrysler , 540
Citroën , 6218
Corvette , 18
Dacia , 215
Daewoo , 297
Daihatsu , 114
DeTomaso , 3
Dodge , 162
Ferrari , 25
Fiat , 8229
Ford , 8627
GMC , 63
Great Wall , 23
Grecav , 16
Honda , 401
Hummer , 42
Hyundai , 1502
Infiniti , 28
Isuzu , 106
Jaguar , 252
Jeep , 928
Kia , 1022
KTM , 12
Lada , 162
Lancia , 266
Land Rover , 1357
Landwind , 2
Lexus , 24
Ligier , 2
Lincoln , 47
Lotus , 7
Maserati , 20
Maybach , 4
Mazda , 969
Mercedes-Benz , 34137
MG , 53
MINI , 585
Mitsubishi , 1217
Morgan , 3
Nissan , 1952
NSU , 8
Oldsmobile , 10
Opel , 30631
Peugeot , 9688
Piaggio , 25
Plymouth , 8
Pontiac , 24
Porsche , 190
Proton , 15
Renault , 11643
Rover , 413
Saab , 163
Seat , 2928
Škoda , 1993
Smart , 758
Spyker , 1
Ssangyong , 149
Subaru , 66
Suzuki , 579
Talbot , 5
Tata , 39
Toyota , 1258
Trabant , 5
Triumph , 1
TVR , 27
UAZ , 13
VW Volkswagen , 98330
Volvo , 1069
Wartburg , 10
Wiesmann , 17
Yugo , 127
Zastava , 128

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 21:24
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:15
Linku:
,

Golf VI City Van

6 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 12:15
Linku:
,

Passat B8 1.6 TDI(DI) Tkuqe

15 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 14:25
Linku:
,

GOLF 7

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:34
Linku:
,

Golf 6+ dsg

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 15:53 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:52 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 15:52 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 15:52 ,

Golf 4 1.9 Tdi Automatik Pacifik 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 Shitorja ,

AUDI A6 3.0TDI AUTOMATIK viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:52 ,

Passat 1.9 Tdi Automatik 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 ,

Blejm te Gjitha Llojet e Veturave me Pare cesh

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:52 ,

Golf 7 2.0 Tdi Automatik DSG 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:52 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:52 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 15:52 ,

daihatsu sirion 1.3 16v twin cam

3 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:52 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 15:52 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:52 ,

SUZUKI ALTO 1.0 Benzin 2012

4 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:52 Shitorja ,

Shitet Mercedes Benz GLE 350 AMG - 2016

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 15:52 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:52 ,

Golf 6 1.6 Tdi Automatik DSG 2009 Full Opsione

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 15:52 ,

VW UP 1.0 benzin

6 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:52 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:52 ,

Blejmi Vetura te Aksidentuar si dhe pa Dogan

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:52 ,

Audi A4 2.0 Tdi 2009 6 Shpejtsi S Line

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:51 ,

RENAULT MEGANE 1.5 DIZELL 110PS FACELIFT PA DOGAN VITI 2014

4 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:51 ,

Golf 5 1.9 Tdi Automatik DSG 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 15:51 ,

Shitet Opel Zafira 1.9 cdti - 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:51 ,

Mercedes ML270 CDI Automatik 4x4 Final Edition tabela RKS

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:51 ,

Seat Altea XL 2.0 Tdi Automatik 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:51 ,

Shitet Opel Zafira 1.9 cdti - 2008 Facelift

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

Passat 3C 2.0 Tdi Automatik DSG 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:51 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

Audi A4 2.0 Tdi Automatik 2009 Full Opsione

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

Shitet Audi A8 - Matrix 2014

33 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:51 ,

Blejm Vetura me Defket Te Akcidentuar pa Dogan Etj

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 15:51 ,

Shitet vetura VW Passat 2.0 TDI - 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:51 ,

Golf 5 1.9 Tdi 2008 6 Shpejtsi 4 Motion

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 15:51 ,

AUDI A6 Quattro 3.0 Tdi v6 Regjistrim 1 Vit Automatik

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

Golf 7 2.0 Tdi 2013 6 Shpejtsi Highline Full Opsion

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:51 ,

Passat B7 2.0 TDI Automatik DSG Start/Stop Model 2013 RKS

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:51 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione