Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 306
Aixam , 82
Alfa Romeo , 1432
Alpina , 121
Artega , 75
Iveco , 1
Audi , 18417
BAIC , 4
Bentley , 25
BMW , 13957
Brilliance , 12
Bugatti , 17
Buick , 24
Cadillac , 83
Chevrolet , 591
Chrysler , 489
Citroën , 5642
Corvette , 14
Dacia , 198
Daewoo , 278
Daihatsu , 104
DeTomaso , 2
Dodge , 147
Ferrari , 21
Fiat , 7298
Ford , 7852
GMC , 55
Great Wall , 23
Grecav , 10
Honda , 367
Hummer , 42
Hyundai , 1396
Infiniti , 27
Isuzu , 91
Jaguar , 241
Jeep , 843
Kia , 915
KTM , 11
Lada , 148
Lancia , 230
Land Rover , 1235
Landwind , 1
Lexus , 20
Ligier , 1
Lincoln , 44
Lotus , 7
Maserati , 20
Maybach , 4
Mazda , 893
Mercedes-Benz , 30738
MG , 48
MINI , 541
Mitsubishi , 1110
Morgan , 3
Nissan , 1809
NSU , 8
Opel , 27225
Peugeot , 8775
Piaggio , 22
Plymouth , 6
Pontiac , 23
Porsche , 178
Proton , 14
Renault , 10495
Rover , 362
Saab , 155
Seat , 2683
Škoda , 1830
Smart , 721
Spyker , 1
Ssangyong , 139
Subaru , 61
Suzuki , 551
Talbot , 3
Tata , 36
Toyota , 1149
Trabant , 4
Triumph , 1
TVR , 27
UAZ , 11
VW Volkswagen , 87697
Volvo , 932
Wartburg , 9
Wiesmann , 13
Yugo , 122
Zastava , 111

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 19:43
Linku:
,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI Viti i prodhimit 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:35
Linku:
Shitorja ,

Citroen C Crosser 2.2 HDI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 00:09
Linku:
,

Mercedes-Benz E350 V6 2013

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:44
Linku:
,

Mercedes Benz e220 CDI Blueefficiency automatik RKS

11 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:51
Linku:
,

Shitet BMW 118

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 11:10 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:10 ,

dacia sandero 1.2 nga zvicra

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:10 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 11:10 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:10 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:10 ,

VW bora

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:10 Shitorja ,

Auto Prishtina Blejm Vetura ��049 351 525

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 11:10 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:10 ,

Renault Megane 1.5 dci Dizel 2003.

2 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:10 ,

VW TOURAN 2.0 DIZEL

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:10 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:10 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:10 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:10 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 11:09 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:09 ,

BMW 320 D TWIN POWER TURBO I DOGANUAR 2013

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:09 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 11:09 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:09 ,

MERCEDES-E CLAS 320DIZEL RKS 1PRONAR 2QELSA NGJENDJE PREFEKT

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:09 ,

OPEL ASTRA 1.6.BENZIN

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:09 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 ,

Ford Fiesta 1.4 Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:09 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:09 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 11:09 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:09 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 11:09 ,

Shes vollvo 2.5 dizell n tabele t huja

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:09 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 11:09 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:09 ,

Shes Opel Corsa 1.3 CDTI EcoFlex 2012 ✔️

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:09 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:09 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:09 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:09 ,

Range Rover Vogue 4.4Hse AUTOBIOGRAPHY 180.000Km 2014 "

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:09 ,

Vw Golf VII 2.0 TDI Highline Automatik,me dogane-Viti 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:09 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 11:09 ,

Sprinter 312 dizell viti 2000

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:09 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 390 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:09 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione