Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 260
Aixam , 58
Alfa Romeo , 1363
Alpina , 80
Artega , 42
Iveco , 1
Audi , 17244
BAIC , 3
Bentley , 23
BMW , 13141
Brilliance , 10
Bugatti , 17
Buick , 21
Cadillac , 78
Chevrolet , 584
Chrysler , 474
Citroën , 5423
Corvette , 11
Dacia , 192
Daewoo , 273
Daihatsu , 100
DeTomaso , 1
Dodge , 145
Ferrari , 18
Fiat , 6719
Ford , 7513
GMC , 54
Great Wall , 20
Grecav , 7
Honda , 345
Hummer , 40
Hyundai , 1355
Infiniti , 24
Isuzu , 83
Jaguar , 237
Jeep , 809
Kia , 869
KTM , 11
Lada , 139
Lancia , 223
Land Rover , 1188
Landwind , 1
Lexus , 18
Lincoln , 43
Lotus , 4
Maserati , 20
Maybach , 4
Mazda , 857
Mercedes-Benz , 28502
MG , 41
MINI , 531
Mitsubishi , 1065
Morgan , 3
Nissan , 1742
NSU , 8
Opel , 25514
Peugeot , 8331
Piaggio , 20
Plymouth , 6
Pontiac , 21
Porsche , 175
Proton , 13
Renault , 9990
Rover , 336
Saab , 142
Seat , 2570
Škoda , 1775
Smart , 713
Spyker , 1
Ssangyong , 136
Subaru , 61
Suzuki , 532
Talbot , 3
Tata , 36
Toyota , 1069
Trabant , 4
Triumph , 1
TVR , 23
UAZ , 11
VW Volkswagen , 81752
Volvo , 872
Wartburg , 7
Wiesmann , 12
Yugo , 108
Zastava , 109

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

16 Pri 22:24
Linku:
,

Shes Audi a3 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:20
Linku:
,

shitet golf 4

23 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Pri 10:35
Linku:
,

Shitet Vetura Seat

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 11:21
Linku:
,

SHITET ALFA ROMEO 156 JTD 16V 2003

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 18:49
Linku:
,

Golf Vll 1.6 TDI

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 10:28 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 RKS qmimi fix 4000

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:28 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:28 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:28 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 10:28 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:28 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:28 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:28 Shitorja ,

Pikap Ford Frigo

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:28 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:28 ,

Audi A4 Allroad 3.0 TDI 2011 RKS

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:28 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:28 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:28 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:28 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:28 ,

SHKODA PRAKTIK 1.6 TDI 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:28 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:28 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:28 ,

AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:28 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:27 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:27 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:27 Shitorja ,

Mercedes Benz C 220 9G Tronic

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 ,

Wv Touran 1.9 TDI RKs 1 vit

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 ,

TOURAN AUTOMATIK 1.6 TDI 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:27 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 10:27 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:27 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:27 ,

MERCEDES-E CLAS 320DIZEL RKS 1PRONAR 2QELSA NGJENDJE PREFEKT

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:27 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:27 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:27 Shitorja ,

Pikap

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:27 ,

Yamaha 1300 MidnightStar viti 2012 RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 10:27 ,

GOLF 6PLUS 1.6 TDI 2011 Style

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:27 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:27 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 10:27 ,

Audi 80 dizell 1.6 ka 4muj rregjistrim

750 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 Shitorja ,

Toyota Aygo 1.0 Benzin

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:27 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:27 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:26 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:26 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VERURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

111 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione