Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 401
Aixam , 78
Alfa Romeo , 1571
Alpina , 110
Artega , 57
Audi , 21494
BAIC , 9
Bentley , 35
BMW , 16635
Brilliance , 14
Bugatti , 21
Buick , 24
Cadillac , 93
Chevrolet , 763
Chrysler , 592
Citroën , 6803
Corvette , 17
Dacia , 255
Daewoo , 312
Daihatsu , 140
DeTomaso , 4
Dodge , 175
Ferrari , 19
Fiat , 8043
Ford , 9070
GMC , 57
Great Wall , 21
Grecav , 7
Honda , 390
Hummer , 36
Hyundai , 1574
Infiniti , 30
Isuzu , 109
Jaguar , 310
Jeep , 1064
Kia , 1052
KTM , 12
Lada , 170
Lancia , 264
Land Rover , 1533
Landwind , 1
Lexus , 28
Lifan , 1
Lincoln , 51
Lotus , 6
Maserati , 27
Maybach , 7
Mazda , 1060
Mercedes-Benz , 34380
MG , 46
MINI , 666
Mitsubishi , 1324
Morgan , 5
Nissan , 2291
NSU , 8
Opel , 32636
Peugeot , 10291
Piaggio , 27
Plymouth , 8
Pontiac , 24
Porsche , 251
Proton , 14
Renault , 11878
Rover , 383
Saab , 153
Seat , 3090
Škoda , 2482
Smart , 827
Spyker , 2
Ssangyong , 178
Subaru , 85
Suzuki , 688
Talbot , 4
Tata , 61
Tesla , 8
Toyota , 1283
Trabant , 6
Triumph , 1
TVR , 31
UAZ , 17
VW Volkswagen , 98651
Volvo , 1146
Wartburg , 9
Wiesmann , 14
Yugo , 117
Zastava , 141

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

20 Mar 00:12
Linku:
Vetura , Dardanë

Audi A6 Allroad

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:55
Linku:
Vetura , Besianë

VW Caddy Me Klim Full Servise

3 480 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:01
Linku:
Vetura , Mitrovicë

Tiguan Allspace 7 ulse viti 2018

23 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:20
Linku:
Shitorja Vetura , Gjakovë

MERCEDES BENZ B-CLASS CDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:48
Linku:
Vetura , Prishtinë

Bmw 535d 2014 km 146000 (Garantume)

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 22:43 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 22:42 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 22:30 Vetura , Gjilan

AUDI A4 AUTOMATIK

15 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

Seat 2.0 automatik

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:24 Vetura , Viti

PEUGEOT 208 AUTOMATIK DIZEL 2012

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:23 Vetura , Prizren

Audi a4 2.0 TDI

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:23 Vetura , Prishtinë

Mercedes C 220 dize 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 BiTDI 239ps 4MOTION

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIK 61xxx KM / ME DOGAN

28 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 22:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / MATRIX / 2016

18 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 B9 2.0 TDI AUTOMATIK 2O17 / ME DOGAN

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:21 Vetura , Lipjan

Shitet peugeot 307 2.0 hdi

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:21 Vetura , Drenas

mini one 1.4 tdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:20 Vetura , Prishtinë

GL Regjistrim invalidor doganohet regjistrohet shitet ndrroh

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:19 Vetura , Viti

BMW X6 30D 240KM RKS SI I RI FACELIFT

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:19 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 7.5 Automatik

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:19 Vetura , Viti

BMW 3 GT 2015 AUTOMATIK

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:14 Vetura , Pejë

Peugeot 308 2.0 hdi

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:14 Vetura , Ferizaj

Renault

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 22:14 Vetura , Besianë

T5 kamionet 1.9 TDI viti 2005 i doganuar

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:14 Vetura , Viti

CITROEN DS5 1.6 DIZEL AUTOMATIK I DOGANUAR

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:14 Vetura , Ferizaj

Bmw 3

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:14 Vetura , Besianë

Touran 1.9 TDI 2010 Automatic DSG

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:14 Vetura , Prishtinë

Golf 6 2.0 automatik 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:14 Vetura , Ferizaj

MERCEDES VITO ME DOGAN TE PAGUAR 044280873

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:14 Vetura , Viti

RENAULT TWINGO 2018 SI I RI I DOGANUAR

6 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:14 Vetura , Besianë

Caddy 2.0 sdi 2005 i doganuar RKS

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:13 Vetura , Ferizaj

MERCEDES VITO ME DOGAN 2.2 CDI bojm nrrim 044280873

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:13 Vetura , Besianë

Passat 3C 2.0 TDI (motor golf 6 fabrikisht) 4x4 2008

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:13 Vetura , Viti

PASSAT 2.0 DIZEL 2012 AUTOMATIK

9 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:12 Vetura , Prishtinë

Golf VI dizel 2.0 DSG viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:12 Vetura , Gjilan

FIAT GRAND PUNTO EVO 2014

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:11 Vetura , Viti

TOURAN DIZEL AUTOMATIK 2012 DSG

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:11 Vetura , Pejë

Shitet pikapi SDI rks /5 muaj ne gjendje shume te mire

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:11 Vetura , Ferizaj

Shiten Gumat

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 22:10 Vetura , Prizren

SEAT EXEO 2.0 TDI

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:09 Vetura , Prishtinë

Golf 7.5 2.0 GTD i doganuar

23 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:09 Vetura , Gjilan

OPEL ZAFIRA OPC LINE AUTOAMTIK

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:09 Vetura , Prishtinë

Pollo 1.9Tdi 2009 Shum e Mir

6 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:09 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 77 Kw NE GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:09 Vetura , Fushë Kosovë

AUDI A4 - 2.0 TDI - 103 Kw - 140 Ps - 1 VIT RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:09 Vetura , Prishtinë

GOLF 7 GTD FULL SPORT SYSTEM

15 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:08 Vetura , Fushë Kosovë

PASSAT 3C 2.0 MOTOR I GOLFIT 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:08 Vetura , Fushë Kosovë

Crafter

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:08 Vetura , Prizren

Seat Leon 1.6 TDi

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:07 Vetura , Prizren

BMW 318d Automatik 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:07 Vetura , Dardanë

Opel Insignia, opel,

7 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:07 Vetura , Prizren

Alfa romeo logo

10 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 22:07 Vetura , Lipjan

TIGUAN 2.0 Automatik 2013 R-Line full Opcion 4 Matik dogan h

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:06 Vetura , Lipjan

Tauran 2.0 Automatik 7 ulse 14-11-2015 Ne gjendje perfekte

11 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione