Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 238
Aixam , 51
Alfa Romeo , 1331
Alpina , 61
Artega , 26
Audi , 16843
BAIC , 2
Bentley , 21
BMW , 12813
Bugatti , 15
Buick , 20
Cadillac , 75
Chevrolet , 574
Chrysler , 469
Citroën , 5356
Corvette , 11
Dacia , 193
Daewoo , 271
Daihatsu , 98
Dodge , 143
Ferrari , 17
Fiat , 6590
Ford , 7352
GMC , 50
Great Wall , 18
Grecav , 7
Honda , 338
Hummer , 39
Hyundai , 1340
Infiniti , 23
Isuzu , 79
Jaguar , 231
Jeep , 797
Kia , 851
KTM , 10
Lada , 134
Lancia , 220
Land Rover , 1162
Landwind , 1
Lexus , 18
Lincoln , 43
Lotus , 4
Maserati , 20
Maybach , 3
Mazda , 845
Mercedes-Benz , 27537
MG , 41
MINI , 526
Mitsubishi , 1043
Morgan , 3
Nissan , 1714
NSU , 7
Opel , 24928
Peugeot , 8193
Piaggio , 18
Plymouth , 6
Pontiac , 21
Porsche , 175
Proton , 11
Renault , 9803
Rover , 329
Saab , 138
Seat , 2533
Škoda , 1744
Smart , 709
Spyker , 1
Ssangyong , 136
Subaru , 58
Suzuki , 519
Talbot , 3
Tata , 35
Toyota , 1048
Trabant , 4
Triumph , 1
TVR , 20
UAZ , 11
VW Volkswagen , 79617
Volvo , 846
Wartburg , 7
Wiesmann , 11
Yugo , 97
Zastava , 101

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 09:46
Linku:
,

Mercedes Benz e220 CDI Blueefficiency automatik RKS

11 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 17:04
Linku:
,

Golf 7 1.6 TDI

11 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 02:22
Linku:
,

jeep cheto

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:24
Linku:
,

Shes Audi a3 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:00
Linku:
,

Shitet vetura Opel AsTra

660 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 12:48 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 12:48 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:48 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 12:48 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:48 ,

Yamaha 1300 MidnightStar viti 2012 RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 12:48 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:48 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:48 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:48 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:48 ,

shitet peugeot 2.0 dizell rks 3 muj

1 599 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:48 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 12:48 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:48 ,

Passat B7 2.0TDI Automatik Lleda Xenon Start/Stop Model 2013

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:48 ,

Peugeot 307 hdi

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

Touran 2.0 Tdi DsG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:48 ,

Mercedes E220 i sapoardhur

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

Ford Fiesta 2012 RKS •Auto Nuci•

3 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:48 ,

Shitet audi Q5

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:47 ,

citroen c4 2005 dizel 1.6

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 ,

Golf 6 2.0 Tdi DsG

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 ,

VW Passat 2.0 Tdi 4 Motion Automatik / I Doganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:47 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 12:47 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:47 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 12:47 ,

Astra 2011 1.7 EcoFlex Dizell <PA DOGAN>

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 Shitorja ,

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:47 ,

Toyota 4Runner 3.0TD 4x4 RKS

8 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:47 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:47 ,

RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIC 2.2 TD4 2013 I DOGANUAR FULL OPSI

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 ,

SHITET AUDI A6 2.0 TSI BENZIN AUTOMTIK 2007 RKS 5MUJ FULL O

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 ,

AUDI C4 dizel 1.9 ,regj. deri 01/22

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:47 ,

Shitet Audi A8 - Matrix - 3.0 TDI

33 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione