Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 220
Aixam , 50
Alfa Romeo , 1311
Alpina , 53
Artega , 22
Iveco , 1
Audi , 16697
BAIC , 2
Bentley , 18
BMW , 12714
Bugatti , 15
Buick , 20
Cadillac , 73
Chevrolet , 572
Chrysler , 465
Citroën , 5340
Corvette , 10
Dacia , 190
Daewoo , 272
Daihatsu , 96
Dodge , 140
Ferrari , 17
Fiat , 6552
Ford , 7313
GMC , 48
Great Wall , 17
Grecav , 7
Honda , 334
Hummer , 39
Hyundai , 1335
Infiniti , 21
Isuzu , 76
Jaguar , 233
Jeep , 796
Kia , 850
KTM , 9
Lada , 130
Lancia , 220
Land Rover , 1166
Landwind , 1
Lexus , 16
Lincoln , 43
Lotus , 4
Maserati , 18
Maybach , 3
Mazda , 842
Mercedes-Benz , 27181
MG , 41
MINI , 527
Mitsubishi , 1033
Morgan , 3
Nissan , 1707
NSU , 7
Opel , 24746
Peugeot , 8160
Piaggio , 18
Plymouth , 6
Pontiac , 21
Porsche , 174
Proton , 10
Renault , 9781
Rover , 327
Saab , 138
Seat , 2534
Škoda , 1747
Smart , 710
Spyker , 1
Ssangyong , 135
Subaru , 57
Suzuki , 509
Talbot , 3
Tata , 35
Toyota , 1036
Trabant , 4
Triumph , 1
TVR , 20
UAZ , 9
VW Volkswagen , 78969
Volvo , 842
Wartburg , 7
Wiesmann , 9
Yugo , 91
Zastava , 96

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 17:25
Linku:
,

Shitet BMW 118

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:15
Linku:
,

Audi Q7 3.0 tdi - 3x Sline

15 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 10:35
Linku:
,

Shitet Vetura Seat

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Pri 22:17
Linku:
,

Kerr per Merakli

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 22:24
Linku:
,

Shes Audi a3 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 22:56 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:56 ,

Golf IV

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:56 ,

BMW 525 dizell rks deri nshtator

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 22:56 ,

JEEP GRAND CHEROKEE

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:56 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI Disel 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:56 ,

Pasat Karavan

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:55 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:55 ,

VW Golf 6 1.6 TDI Trendline Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:55 ,

Vw Bettle 1.6 Benxin Rks 9 Muj Klim ac Viti 2000 Gjendje top

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:55 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:54 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 22:54 ,

Opel Vectra 1.6 benxin Plin dizne atest Rks 1 Vit Klim��

1 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:54 ,

Citroen C3 1.4 Dizell

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:54 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:54 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:54 ,

Mercedes a class 1.6 B Rks 10 Muj Klim avangard��

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:54 ,

Opel Meriva 1.4 B ��������

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:54 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:54 ,

Opel Vectra 1.8 Benxin Rks 3 Muj Klim ac Gjnedje top��

1 450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:54 ,

Seat Leon 1.6 Benxin Rks 6 Muj Viti 2000 Klimatronik��

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:53 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:53 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:52 ,

SHITET SEAT IBIZA .1.2 BENZIN ,8 MUJ RKS

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:52 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:52 ,

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:52 ,

Blejm Vetura Pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:51 ,

Pasat Karavan

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:51 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:51 ,

Audi A4 2.0 TDI FULL EXTRA ��������

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:51 ,

Kem Pjes Per te Gjitha Llojet e Veturave

500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:51 ,

Blejm Vetuar Pa Dogan Aksidentuar Defekt Rks Etj

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 22:51 ,

Pasat Karavan

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:50 ,

Opel Zafira 1.9cdti AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:50 ,

MERCEDES E300 - BLUETEC - VITI 2013 - AUTOMATIK F1 -

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:50 ,

VW Passat 2.0 TDI R-line 4 Motion ��������

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:50 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 22:50 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:50 ,

BMW 320D - 2.0 DIZELL - VITI 2010 - FACELIFT - NAVI - RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:50 ,

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

2 440 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 22:50 ,

Shitet BMW 2.0 Dizel

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:50 ,

Blejmi te Gjitha Llojet e Veturav

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:49 ,

Bmw 535d Xdrive 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:49 ,

Ford Transit 2.0 TDCi

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione