Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 4
Alpina , 1
Artega , 1
Audi , 132
BMW , 120
Cadillac , 1
Chevrolet , 7
Citroën , 53
Dacia , 3
Daihatsu , 1
Dodge , 2
Fiat , 28
Ford , 35
Honda , 6
Hyundai , 11
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 7
Jeep , 8
Kia , 6
Lada , 2
Lancia , 3
Land Rover , 17
Lincoln , 1
Mazda , 4
MINI , 3
Nissan , 16
Opel , 139
Peugeot , 51
Porsche , 1
Renault , 63
Rover , 1
Seat , 26
Škoda , 30
Smart , 1
Subaru , 2
Suzuki , 5
Toyota , 13
Volvo , 6
Yugo , 1
Zastava , 3

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

08 Pri 22:17
Linku:
,

Kerr per Merakli

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 22:24
Linku:
,

Kerr per Merakli

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 21:32 ,

Blejm Vetura Pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:31 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:31 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 RKS qmimi fix 4000

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:30 ,

Kuke per touran. Origjinale nga gjermanija

50 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:29 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:24 ,

Mercedes Benz C220 AMG 2017����

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 21:22 ,

Peugeot Expert 2011 me 3 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:22 ,

VW Touran 2.0Tdi 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:20 Shitorja ,

SHITE SHPEJT▶️(BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

13 339 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:17 Shitorja ,

Audi A3 Cabriolet 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 21:16 ,

U shittt

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:10 ,

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

2 440 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 21:10 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:08 ,

Blejm Vetuar Rks Aksindentuar pa Dogan Defekt Etj

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:05 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:05 ,

Blejm Vetuar Pa Dogan Aksidentuar Defekt Rks Etj

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 21:05 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 21:02 ,

Blejm Vetuar Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:38 ,

AUDI A 6 TDI 2.5

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:37 ,

BMW 318 - DIZELL 2.0 -RKS - VITI 2009 -

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:28 ,

Fiat doblo 1.6 D 2010

5 450 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:16 ,

Shitet golf 6 plus 2.0.103.kw140.ps DSG Viti 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:14 ,

FORD COURIER 1.8 DIZEL

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:13 ,

VW SCIROCCO 1.6 B

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:10 ,

OPEL ISIGNIA 2.0 DIZEL

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:04 ,

RENAULT CLIO 1.5DCI VITI 2013 ME LIBER SERVISI

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:00 Shitorja ,

Super Golf Alltrack 2017 TS-I t'kuqe 4Motion

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:55 ,

SHES PASSAT 1.9 TDI(I) TE KUQE RKS SHUM I RUJTUM

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:55 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:48 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 19:47 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:41 ,

Motorr te opel omegav

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:25 ,

Mercedes c 200 cdi Automatik

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:53 Shitorja ,

Alfa Romeo Giulietta 1.4TB Benzin

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:53 Shitorja ,

Citroen DS5 2.0 HDi

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:52 ,

Shiten Fellnet Model i ri -Opel- nr 15

215 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 18:26 ,

��shes 4 goma me fellne nr.14 te reja M+S ��

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:13 ,

Opell astra 1.7 dizell viti 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:09 ,

Peuget 301 1.2 Benzin Viti 2018 RKS Manuel RKS

8 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:06 ,

Citroen C1. 1.0 Benzin Viti 2011 Me Dogan Me Klime

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:56 ,

Renault megane 1.5 dci

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:54 ,

Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI 2014 Facelift me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:53 ,

Shitet Range Rover Sport HSE 3.0 Dizel Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:51 ,

Audi A6 3.0 TDI S_Line Viti 2010 Quatroo Manuel

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione