Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 4
Alpina , 1
Artega , 1
Audi , 134
BMW , 120
Cadillac , 1
Chevrolet , 7
Citroën , 53
Dacia , 3
Daihatsu , 1
Dodge , 2
Fiat , 29
Ford , 36
Honda , 6
Hyundai , 11
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 7
Jeep , 8
Kia , 6
Lada , 2
Lancia , 3
Land Rover , 17
Lincoln , 1
Mazda , 4
MINI , 3
Nissan , 17
Opel , 146
Peugeot , 51
Porsche , 1
Renault , 63
Rover , 1
Seat , 26
Škoda , 31
Smart , 1
Subaru , 2
Suzuki , 5
Toyota , 13
Volvo , 6
Yugo , 1
Zastava , 3

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

08 Pri 22:17
Linku:
,

Kerr per Merakli

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 22:24
Linku:
,

Kerr per Merakli

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 10:25 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:25 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:24 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:24 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:24 ,

Opell astra 1.7 dizell viti 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:24 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:23 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:23 Shitorja ,

Vito frigo -8

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 RKS qmimi fix 4000

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 ,

BMW X3 2011 Xdrive Automatik Me dogan

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:19 Shitorja ,

Alfa Romeo Giulietta 1.4TB Benzin

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:19 Shitorja ,

Citroen DS5 2.0 HDi

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:17 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:12 ,

VW Tiguan 4x4 automatik dizel

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:59 ,

Renault megane 1.5 dci

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:52 ,

VW Polo 1.4 TDI. Viti 2005 Manuel RKS

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:51 ,

Shes Golf 7 2.0 me dogan dhe homologim te paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:51 ,

Shitet Range Rover Sport HSE 3.0 Dizel Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:48 ,

Shes Pjes per Fiat Punto qmim e te Volitshme

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:46 ,

Blejm Vetuar Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:45 ,

VW Golf 6 1.6 TDI DSG Automatik Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:44 ,

VW CADDY TREND 2.0 TDI 2012 4 MOTION Me dogane

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:44 ,

BMW X3 30d X-DRIVE MPACKET AUTOMATIK ME DOGANE

18 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 Shitorja ,

AUDI A5 2.0 TDI AUTOMATIK ME DOGAN 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:29 ,

Motorr te opel omegav

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:22 ,

BMW 318 - DIZELL 2.0 -RKS - VITI 2009 -

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:18 Shitorja ,

Audi A3 Cabriolet 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:18 ,

Citroen C4 1.6 Hdi / Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 ,

Shiten chip tuning per: Audi pezho bmw volvo vw

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:04 ,

U shittt

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:04 ,

VW Touran 2.0Tdi 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:03 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 09:02 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:02 ,

SHES CITROEN C4 1.6 EHDI AUTOMATIK VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:01 ,

Blejm Vetuar Rks Aksindentuar pa Dogan Defekt Etj

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:01 ,

Mercedes Benz C220 AMG 2017����

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:00 ,

AUDI A3 2.0 TDI 2011 AUTOMATIK E-TRONIC F1

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:59 ,

Golf 7 2.0 Tdi 2013 6 Shpejtsi Highline Full Opsion

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione