Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 683
Aixam , 162
Alfa Romeo , 850
Alpina , 101
Artega , 35
Audi , 4695
BAIC , 3
Bentley , 32
BMW , 4471
Brilliance , 15
Bugatti , 25
Buick , 26
Cadillac , 68
Chevrolet , 419
Chrysler , 308
Citroën , 1394
Corvette , 19
Dacia , 83
Daewoo , 292
Daihatsu , 84
DeTomaso , 1
Dodge , 52
Ferrari , 35
Fiat , 3578
Ford , 3290
GMC , 44
Great Wall , 11
Grecav , 8
Honda , 386
Hummer , 34
Hyundai , 635
Infiniti , 14
Isuzu , 35
Jaguar , 146
Jeep , 260
Kia , 223
KTM , 7
Lada , 168
Lancia , 182
Land Rover , 210
Landwind , 2
Lexus , 17
Ligier , 1
Lincoln , 47
Lotus , 4
Maserati , 15
Maybach , 4
Mazda , 525
Mercedes-Benz , 3156
MG , 29
MINI , 529
Mitsubishi , 450
Morgan , 2
Nissan , 512
NSU , 2
Opel , 13938
Peugeot , 2903
Piaggio , 13
Plymouth , 3
Pontiac , 25
Porsche , 104
Proton , 15
Renault , 4227
Rover , 276
Saab , 97
Seat , 807
Škoda , 457
Smart , 763
Spyker , 2
Ssangyong , 6
Subaru , 59
Suzuki , 542
Talbot , 3
Tata , 6
Toyota , 480
Trabant , 2
Triumph , 2
TVR , 10
UAZ , 6
VW Volkswagen , 14918
Volvo , 343
Wartburg , 13
Wiesmann , 6
Yugo , 187
Zastava , 157

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

12 Pri 21:22
Linku:
,

Shitet Renault Twingo

5 490 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Pri 02:20
Linku:
,

jeep cheto

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Pri 11:36
Linku:
,

Citroen Berlingo 1.4b 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 02:20
Linku:
,

Golf 3 Sport 1 vjet regjistrim

2 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 02:20
Linku:
,

shitet golf 4

23 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 10:50 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 10:49 ,

Suzuki Baleno 1250CC AUTOMATIK 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:49 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 10:49 Shitorja ,

Smart 1000 cc

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:49 ,

Jeep Libert 3.7

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:49 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:49 ,

Opel Corsa - E 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:49 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:49 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:49 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:49 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:49 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:49 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:49 ,

Opel Corsa - E 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:48 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 Shitorja ,

smart 1000 cc

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:48 ,

Ford Fiesta AUTOMATIK Tiptronin 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:48 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:48 ,

Opel Agila Enjoy Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:47 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:47 ,

Yamaha 1300 MidnightStar viti 2012 RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 10:46 ,

Ford Fusion 1.4 B - 2010

3 399 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:46 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:45 ,

SHITET SEAT IBIZA .1.2 BENZIN ,8 MUJ RKS

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:44 ,

Renault Megane 1.4 Benzin V.p.2011 Rks i par Kosov

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:42 ,

Shesim Pjes Per nisan micra 1989-2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:40 ,

Skoda FABIA 1.4 RS DSG nga CH - 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:39 ,

AUDI S5 3.0 TFSI V6 QUATTRO 360 PS AUTOMATIK

23 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:38 Shitorja ,

VW GOLF 4 1.6 SR BENZIN

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 ,

Golf 2

654 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:37 ,

Shite renault clio 1.4 benxin rks 2 muj me klim qmimi fiks

499 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:37 ,

Mercedes A clas

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:36 ,

BMW e46 318 BENZIN 2001 RKS 5 MUJ KLIM EXTRA E RUJTUN

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:36 ,

OPEL CORSA 1.0B ECO TEK ME ZINGJIR 190mi KALUME GOMA TREJA

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:35 ,

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:35 ,

Shitet Opel Corsa 1.2 Benzin Automatik 170Km

3 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:35 ,

Pikap Renault Kangoo Viti 2010 Sapo ardhur nga zvicra

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:34 ,

VW Golf VI GTI Sport Me Chip Sapo doganum

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:31 ,

Shes Shkoda Fabia 1.2 Benxin Rks 4 Muj 2005

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:30 ,

SEAT LEON 2011 DOGAN+HOMOLIGIM ����

5 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 ,

shitet fiat stilo

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:29 ,

����i SHiTUR ����

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:29 ,

Mercedes

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:29 ,

Audi 80 ndrrim

450 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:28 ,

Bmw 645 Benzin Automatik Panoram RKS ( Ndrrohet )

10 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:27 ,

Mercedes Benz

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:25 ,

Passat CC 2.0TSI 240ps 2010 R\Line isapo doganuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione