Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 718
Aixam , 165
Alfa Romeo , 869
Alpina , 99
Artega , 36
Audi , 4869
BAIC , 3
Bentley , 34
BMW , 4592
Brilliance , 15
Bugatti , 23
Buick , 26
Cadillac , 72
Chevrolet , 437
Chrysler , 316
Citroën , 1483
Corvette , 19
Dacia , 86
Daewoo , 309
Daihatsu , 88
DeTomaso , 1
Dodge , 53
Ferrari , 34
Fiat , 3726
Ford , 3405
GMC , 46
Great Wall , 11
Grecav , 8
Honda , 392
Hummer , 34
Hyundai , 651
Infiniti , 15
Isuzu , 35
Jaguar , 151
Jeep , 269
Kia , 230
KTM , 7
Lada , 180
Lancia , 181
Land Rover , 212
Landwind , 2
Lexus , 16
Ligier , 1
Lincoln , 49
Lotus , 4
Maserati , 15
Maybach , 4
Mazda , 528
Mercedes-Benz , 3233
MG , 30
MINI , 548
Mitsubishi , 461
Morgan , 2
Nissan , 528
NSU , 2
Opel , 14468
Peugeot , 3018
Piaggio , 13
Plymouth , 3
Pontiac , 25
Porsche , 112
Proton , 15
Renault , 4382
Rover , 282
Saab , 99
Seat , 830
Škoda , 484
Smart , 776
Spyker , 2
Ssangyong , 6
Subaru , 61
Suzuki , 559
Talbot , 3
Tata , 7
Toyota , 498
Trabant , 2
Triumph , 2
TVR , 11
UAZ , 6
VW Volkswagen , 15318
Volvo , 354
Wartburg , 13
Wiesmann , 6
Yugo , 193
Zastava , 168

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

20 Korr 12:44
Linku:
,

Audi 2.4

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 07:36 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:36 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 07:35 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:35 ,

Audi A8

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:35 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:35 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:35 ,

ASTRA J GTC *PERFEKT* 2012 RREGJISTRIMI PAR

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:35 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

Histora e veturës

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:35 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:34 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 07:34 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 07:33 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:31 ,

Rover Cross 1,4 Benzin Manuel Targa Angleze

Histora e veturës

970 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:19 ,

Nisa PIXO 1.2 benzin v.p 2012

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 07:18 Shitorja ,

smart 1000 cc

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:15 Shitorja ,

Smart 1000 cc

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:07 ,

Ww jeta 1.6 benzin

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 07:05 ,

Shes Opel Corsa D 2009 Bejm ndrrim

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:51 ,

Fiat punto 1.2

Histora e veturës

900 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:48 ,

Citroen berlingo 1.4b 2007 ndrrim me kerr

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:13 ,

Shitet Golfi 6R 2.0 TSI 4 Motion DSG 271PS

Histora e veturës

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:05 ,

OPEL CORSA 1.2

Histora e veturës

790 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:04 ,

Bmw e36

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 01:44 ,

2013 Range Rover Evoque

Histora e veturës

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:25 ,

Opel corsa regj 15 06 2022

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:52 ,

Shes Ford Fiesta 1.2 16V

Histora e veturës

650 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:47 ,

OPEL CORSA 1.4 B RKS 1 VIT ME KLIM

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:37 ,

Shitet Golfi 4 1.4 Benzin Pa Dogan i Ri golfii

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:37 ,

Shitet Daewo 1. 4 benzin v 2000 me klim

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:23 ,

Shitet

Histora e veturës

2 050 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:07 ,

Shitet golf 5 2008 1.4 benzin 1 vit rks

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:56 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 1999 €

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:56 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 1999 €

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:55 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 1999 €

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:55 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 1999 €

Histora e veturës

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:41 ,

Mercedes

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:41 ,

Mercedes Benz

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:39 ,

Shitet fiat panda 2016

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:33 ,

Shitet nissan micra 1.2 benzin viti 2007

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:23 ,

opel corsa 1.2 automatik benzin

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione