Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 696
Aixam , 163
Alfa Romeo , 862
Alpina , 100
Artega , 36
Audi , 4738
BAIC , 3
Bentley , 32
BMW , 4509
Brilliance , 15
Bugatti , 24
Buick , 26
Cadillac , 68
Chevrolet , 424
Chrysler , 314
Citroën , 1447
Corvette , 19
Dacia , 86
Daewoo , 298
Daihatsu , 89
DeTomaso , 1
Dodge , 53
Ferrari , 36
Fiat , 3614
Ford , 3322
GMC , 46
Great Wall , 11
Grecav , 8
Honda , 388
Hummer , 32
Hyundai , 640
Infiniti , 15
Isuzu , 35
Jaguar , 149
Jeep , 261
Kia , 225
KTM , 7
Lada , 170
Lancia , 183
Land Rover , 208
Landwind , 2
Lexus , 18
Ligier , 1
Lincoln , 47
Lotus , 4
Maserati , 15
Maybach , 4
Mazda , 530
Mercedes-Benz , 3180
MG , 29
MINI , 536
Mitsubishi , 453
Morgan , 2
Nissan , 520
NSU , 2
Opel , 14112
Peugeot , 2954
Piaggio , 13
Plymouth , 3
Pontiac , 25
Porsche , 107
Proton , 15
Renault , 4283
Rover , 281
Saab , 96
Seat , 811
Škoda , 463
Smart , 769
Spyker , 2
Ssangyong , 6
Subaru , 60
Suzuki , 543
Talbot , 3
Tata , 6
Toyota , 490
Trabant , 2
Triumph , 2
TVR , 11
UAZ , 6
VW Volkswagen , 15040
Volvo , 343
Wartburg , 13
Wiesmann , 6
Yugo , 190
Zastava , 160

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

13 Maj 12:39
Linku:
,

U Shit FLM MERRJEP

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 09:35
Linku:
,

Fiat 500 Automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:18
Linku:
,

Audi RS4 Quattro 450HP/PS 70,000km

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 13:17
Linku:
Shitorja ,

GOLF 7 R20 4MOTION

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 06:21 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:21 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:19 ,

Yamaha 1300 MidnightStar viti 2012 RKS���� *ÇMIMI FIX*

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 06:08 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1950 €

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:08 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1950 €

1 950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:36 ,

Opel Corsa OPC 1.6 Turbo 16V 210ps 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:29 ,

Mercedes Benz

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 05:29 ,

Mercedes

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 05:29 ,

POLO 1.2 BENZIN 2013 I DOGANUAR PER INFO 045 688 208

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:20 Shitorja ,

Peugeot 206 XS 1.6benzin

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:52 ,

Shes

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:26 ,

daihatsu sirion 1.3 16v twin cam automatik qmimi 3400 fix

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:26 ,

SUZUKI ALTO 1.0 Benzin 2012 qmimi 4400 fix

4 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 04:25 ,

Smart

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:20 ,

shitet golf 4

23 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:20 ,

jeep cheto

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:58 ,

VW POLO 1.4 GTI 180PS DSG 2011 NGA ZVICRA

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:47 ,

Bmw 520

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 01:41 ,

Shes ose Ndērroj Volvo S40 2.0 Benzin RKS

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:35 ,

Bmw 520

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:34 ,

Renault Scenic 1.6 Benxin viti 2004

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:34 ,

Renault Megane 1.6 Benxin

500 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:28 ,

Japim Vetura me Qira Rent a Car Prishtine

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:28 ,

Rent a car Vetura me Qira Duke Filluar nga 30e 24H

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:38 ,

Citroen c3 automatik

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:36 ,

opel zafira RKS15.09.2021

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:28 ,

Golf 4 1.4 16v benzin 1vit rks Tip top!URGJENT

2 599 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:21 ,

Shitet passat urgjent

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:01 ,

Auto Folia Dulla - Prishtine

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:01 ,

AUTO FOLIA DULLA

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:01 ,

Mitsubishi Colt 1.3 benzin

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:53 ,

Alfa Romeo 147 benzin -02

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:52 ,

audi s6 matrix 2016

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:48 ,

Hyundai i20

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:48 ,

Shitet Opel Astra 1.8.

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:46 ,

Opel agila 1.2 benzin rks

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:44 ,

Pjes per kerre mercedes a 140

Viti: 1999
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 23:35 ,

VW Golf 2 -88

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:26 ,

Shitet Opel Corsa 1.2 Benzin Automatik 180km

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:24 ,

Blej Vetura Pikapa Rks Pa Dogan Defekt Aksident e tj

1 870 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:13 ,

Vw Lupo 1.4 Mpi

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:13 ,

Opel corsa c 1.0-2002 rks 22.12.2021

2 025 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:13 ,

Blej Vetura Pa Dogan Defekt AKsident Rks Qe nuk i Perdorni

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12 ,

Blej Vetura Pa Dogan Ose Ato qe nuk i Perdorni Rks

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:12 ,

Opel Kadet TIP TOP

350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:11 ,

Mini Cooper

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:07 ,

Mini Cooper S

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:06 ,

Mini Cooper

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:06 ,

Jeep Wrangler

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione