Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 792
Aixam , 209
Alfa Romeo , 1146
Alpina , 167
Artega , 75
Iveco , 1
Audi , 17977
BAIC , 4
Bentley , 29
BMW , 12708
Brilliance , 13
Bugatti , 27
Buick , 8
Cadillac , 40
Chevrolet , 250
Chrysler , 303
Citroën , 5489
Corvette , 9
Dacia , 157
Daewoo , 40
Daihatsu , 52
DeTomaso , 4
Dodge , 136
Ferrari , 39
Fiat , 6088
Ford , 6826
GMC , 55
Great Wall , 15
Grecav , 18
Honda , 113
Hummer , 10
Hyundai , 1000
Infiniti , 19
Isuzu , 103
Jaguar , 132
Jeep , 753
Kia , 968
KTM , 15
Lada , 22
Lancia , 143
Land Rover , 1263
Landwind , 1
Lexus , 10
Ligier , 4
Lincoln , 2
Lotus , 5
Maserati , 15
Maybach , 4
Mazda , 581
Mercedes-Benz , 35755
MG , 57
MINI , 130
Mitsubishi , 941
Morgan , 7
Nissan , 1682
NSU , 11
Opel , 19503
Peugeot , 8234
Piaggio , 20
Plymouth , 8
Pontiac , 11
Porsche , 122
Proton , 10
Renault , 9091
Rover , 239
Saab , 94
Seat , 2377
Škoda , 1702
Smart , 186
Spyker , 1
Ssangyong , 158
Subaru , 18
Suzuki , 152
Talbot , 3
Tata , 47
Toyota , 916
Trabant , 5
Triumph , 3
TVR , 27
UAZ , 10
VW Volkswagen , 97533
Volvo , 864
Wartburg , 21
Wiesmann , 21
Yugo , 8
Zastava , 47

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

15 Pri 11:21
Linku:
,

SHITET ALFA ROMEO 156 JTD 16V 2003

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 16:08
Linku:
,

AUDI A5 2.0 TDI AUTOMATIK 8+1 S-LINE BRENDA JASHT 3 MUJ E DO

14 999 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00
Linku:
Shitorja ,

Citroen C Crosser 2.2 HDI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:24
Linku:
,

Audi Q7 3.0 tdi - 3x Sline

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 21:20
Linku:
,

2014 Volkswagen Passat · TDI SEL Premium Sedan 4D

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 10:29 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:29 ,

PIKAP CITROEN JUMPY 1.9 D 3 ULSE REGJISTRIM 11 MUJ

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:29 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:29 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI VITI 2005 RKS 6MUJ

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 ,

SHES PIKAP RENAULT KANGO NE GJENDJE PERFECTE ME KLIM

1 790 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:29 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 10:29 ,

Nga 24.500 në 22.990 shitet BMW X5, Me 7 Ulese

22 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:29 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:29 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:28 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 10:28 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:28 Shitorja ,

golf 7 2.0 dizel automatik

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:28 ,

Shes citroen c4 1.6 dizell E-hdi automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:28 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 10:28 ,

BMW X2 X drive AUTOMATIK

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:28 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:28 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:28 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:28 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:28 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:28 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:28 ,

AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 ,

Audi A4 Allroad 3.0 TDI 2011 RKS

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:28 ,

Renault Laguna 1.9 DCI Viti 2002 (RKS)

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:28 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:28 Shitorja ,

touaran automatik 2013

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 ,

SHKODA OKTAVIA 1.6 TDI VITI 2015 11MUJ RKS URGJENT

6 700 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:27 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:27 ,

Peugeot 407 2.0 HDI Viti 2006 (RKS)

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:27 ,

MERCEDES-E CLAS 320DIZEL RKS 1PRONAR 2QELSA NGJENDJE PREFEKT

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 Shitorja ,

audi a3 2.0 dizel 184 ps quattro 2015

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:27 ,

Ford Focus C-Max 1.6 TDCI Viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:27 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 10:27 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI (1000 DERI 5000 €URO)KOSOVE��

5 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:27 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:27 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:27 Shitorja ,

kia sorento 2.5 dizel 2010 me dogan

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:27 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:27 Shitorja ,

Range Rover Sport 2.7 HSE Viti 2006 Rks 11 Muj Veq 8888€ +3

8 888 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:27 Shitorja ,

VW Golf VI 1.6 Tdi Match Automatik Viti 2012 Me Dogan Veq 9.

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:26 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 ,

Merceses E klas 2.2 CDI Viti 2000 (RKS)

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione