Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 682
Aixam , 184
Alfa Romeo , 1010
Alpina , 128
Artega , 60
Audi , 15636
BAIC , 2
Bentley , 27
BMW , 10931
Brilliance , 10
Bugatti , 25
Buick , 8
Cadillac , 31
Chevrolet , 207
Chrysler , 271
Citroën , 4772
Corvette , 7
Dacia , 130
Daewoo , 37
Daihatsu , 42
DeTomaso , 2
Dodge , 117
Ferrari , 36
Fiat , 5216
Ford , 5876
Great Wall , 15
GMC , 44
Grecav , 15
Honda , 99
Hummer , 7
Hyundai , 874
Infiniti , 14
Isuzu , 92
Jaguar , 125
Jeep , 671
Kia , 874
KTM , 14
Lada , 20
Lancia , 124
Land Rover , 1083
Landwind , 1
Lexus , 12
Ligier , 4
Lincoln , 2
Lotus , 5
Maserati , 12
Maybach , 3
Mazda , 502
Mercedes-Benz , 31751
MG , 51
MINI , 98
Mitsubishi , 793
Morgan , 7
Nissan , 1452
NSU , 11
Opel , 16988
Peugeot , 7110
Piaggio , 19
Plymouth , 8
Pontiac , 11
Porsche , 99
Proton , 7
Renault , 7910
Rover , 205
Saab , 79
Seat , 2053
Škoda , 1426
Smart , 155
Spyker , 1
Ssangyong , 149
Subaru , 15
Suzuki , 144
Talbot , 3
Tata , 39
Toyota , 737
Trabant , 5
Triumph , 3
TVR , 23
UAZ , 5
VW Volkswagen , 85979
Volvo , 709
Wartburg , 18
Wiesmann , 18
Yugo , 8
Zastava , 41

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 15:37
Linku:
,

Shitet citroen c4

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 18:34
Linku:
,

Golf5 AUTOMATIK Team United

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 21:03
Linku:
,

Audi A4 Avant 3.0 TDI Quattro Matrix Euro 6 AdBlue

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 22:15
Linku:
,

Golf 7 lounge automatik 150km 2017

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Korr 18:48
Linku:
,

Audi A4 2016 150PS S-TRONIC

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 16:18 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:18 ,

VW JETTA MATRIX

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 Shitorja ,

TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2016DOGAN&HOMOLOGIM

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:18 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ TARGA TE HUAJA

5 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 16:18 ,

Shitet reno megana 1.9 dizell 2003

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:18 ,

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE N TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:18 Shitorja ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI 2010 DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 ,

Peugeot 508 hdi 2012

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:18 ,

AUTO "ONLINE24✅ BLEJM VETURA GJITHA LLOJET

4 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 16:18 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN TEGJITH

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:18 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 16:18 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:18 ,

SHITET BMW 430D Gran Coupe M Sport

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:18 ,

AutoTrade Blejm Te Gjitha LLojet e Veturav Aksiden

8 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:18 ,

BLEJM VETURA MERCEDES BMW AUDI VW

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:18 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA MODELET

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 16:18 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:18 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:18 ,

Shitet pezhoja 2006 dizell

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr����

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:18 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET Ne TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:18 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

5 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:18 ,

''AUTO ONLINE✅Blejm vetura ne gjithe Kosoven

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 16:18 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 16:18 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️

2 666 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 16:18 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 16:18 ,

''AUTO ONLINE✅"Blejm vetura ne gjithe Kosoven

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:18 ,

GOLF 6+ 2.0TDI AUTOMATIK DSG I SA PO DOGANUAR 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:18 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 16:18 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN RKS ME KESH

44 942 878 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 16:18 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

800 000 000 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:18 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS PA DOGAN

5 555 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:18 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.


Në fillim