Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 897
Aixam , 237
Alfa Romeo , 1266
Alpina , 185
Artega , 86
Iveco , 1
Audi , 20746
BAIC , 13
Bentley , 32
BMW , 14910
Brilliance , 20
Bugatti , 35
Buick , 15
Cadillac , 40
Chevrolet , 310
Chrysler , 344
Citroën , 6320
Corvette , 11
Dacia , 199
Daewoo , 44
Daihatsu , 70
DeTomaso , 6
Dodge , 141
Ferrari , 42
Fiat , 6823
Ford , 7930
GMC , 61
Great Wall , 16
Grecav , 19
Honda , 131
Hummer , 10
Hyundai , 1118
Infiniti , 19
Isuzu , 125
Jaguar , 173
Jeep , 888
Kia , 1070
KTM , 18
Lada , 25
Lancia , 171
Land Rover , 1509
Landwind , 1
Lexus , 12
Lifan , 1
Ligier , 5
Lincoln , 2
Lotus , 6
Maserati , 17
Maybach , 7
Mazda , 692
Mercedes-Benz , 40204
MG , 60
MINI , 151
Mitsubishi , 1115
Morgan , 8
Nissan , 2097
NSU , 10
Opel , 22454
Peugeot , 9491
Piaggio , 23
Plymouth , 8
Pontiac , 13
Porsche , 161
Proton , 10
Renault , 10284
Rover , 273
Saab , 104
Seat , 2725
Škoda , 2058
Smart , 219
Spyker , 4
Ssangyong , 194
Subaru , 26
Suzuki , 185
Talbot , 3
Tata , 71
Tesla , 2
Toyota , 1093
Trabant , 5
Triumph , 4
TVR , 31
UAZ , 12
VW Volkswagen , 109892
Volvo , 1024
Wartburg , 26
Wiesmann , 24
Yugo , 12
Zastava , 61

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 13:52
Linku:
,

Seat Leon 2.0tdi Automatik 2012 FR 170ps

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:48
Linku:
,

Vw Polo 1.6Tdi manual

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:14
Linku:
,

Ford Connect 200S

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
14 Maj 20:51
Linku:
,

Touran 2.0 tdi DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 17:43
Linku:
,

Shitet - Renault Scenic 2002 1.9 dCi

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 23:02 ,

Bmw X6 35d x-drive Automatik full Opcion i doganuar -10

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:02 ,

Vw Passat Cc 2.0Tdi Facelift Highline i sapo Doganuar -13

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:02 ,

GOLF 7 AUTOMATIK DSG 2.0 TDI 190 MIJ KILOMETRA ME HISTORI

14 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:02 Shitorja ,

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 23:02 Shitorja ,

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:01 ,

����VW POLO 1.6 TDI CROSS

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:59 ,

RKS - BMW X1 xDrive 2.0 - 2010

9 999 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:59 ,

RKS - BMW X1 xDrive 2.0 - 2010

9 999 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:57 ,

VW GOLF 5 2.0 TDI ~ KM 200.656 GARANTUME 100% •UNITED• 2008

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:57 ,

Shitet Tiguani 2.0 Tdi

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:57 ,

Mercdes C220 CDI

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:57 ,

SHES GOLF 5 plus 1.9 TDI 77 KW

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:57 ,

Skoda Octavia 1.6 Dizell

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:57 ,

Shitet Passati Automatik 2003

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:57 ,

Cedi vw 1.6 TDI

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:57 ,

opel vektra c2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:57 ,

AUDI A4 S-LINE 2.0 190mij km

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:57 ,

Opel Zafira Tourer 2.0 Cdti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:57 ,

Shkoda

42 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:57 ,

Passat CC

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:57 ,

GRAND CHEROKEE 3.0 CRD

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:55 ,

BMW X5 3.0sd SPORT DIESEL

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione