Vetura në shitje, vetura me qera, autobiznese | MerrJep Shpalljet

Acura , 62
Aixam , 37
Alfa Romeo , 63
Alpina , 47
Artega , 24
Audi , 1645
Bentley , 4
BMW , 551
Bugatti , 7
Buick , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 29
Chrysler , 47
Citroën , 106
Corvette , 1
Dacia , 5
Daewoo , 21
Daihatsu , 1
DeTomaso , 1
Dodge , 6
Ferrari , 6
Fiat , 262
Ford , 281
GMC , 5
Grecav , 1
Honda , 25
Hummer , 5
Hyundai , 77
Isuzu , 5
Jaguar , 10
Jeep , 60
Kia , 26
KTM , 1
Lada , 24
Lancia , 12
Land Rover , 16
Lincoln , 5
Maserati , 1
Mazda , 49
MG , 6
MINI , 10
Mitsubishi , 45
Nissan , 47
Opel , 2932
Peugeot , 89
Piaggio , 1
Plymouth , 1
Pontiac , 1
Porsche , 9
Renault , 330
Rover , 19
Saab , 5
Seat , 44
Škoda , 12
Smart , 3
Ssangyong , 2
Subaru , 1
Suzuki , 59
Talbot , 1
Tata , 1
Toyota , 18
TVR , 1
VW Volkswagen , 2949
Volvo , 43
Wartburg , 2
Yugo , 8
Zastava , 4

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura në MerrJep.com Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të vjetra duke filluar nga modelet më të kërkuara për vetura të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 12:12 ,

SHES AUDI 80 BENZIN PLIN VITI 1990

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:39 ,

golf 2 1.6 benzin plin rks 3 muaj

400 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:20 ,

��OPEL VEKTRA ME RKS 10.08.2021

1 250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:14 ,

Opel Astra G

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:00 ,

Shes pasatin 1,8 benzin plin rks i skadum

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:00 ,

VW Golf 2 1,6 benzin plin rks 10 muj

850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:47 ,

OPEL ASTRA 1.6 benzin plin 1994 rks 10 muj

1 150 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:15 ,

Shes audi 1.8 B.p ne 2jat punon boj nrrim

499 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:23 ,

Passat

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:19 ,

Shitet vw Golf2 1.6 benzin viti 1987 rks i skaduar

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:00 ,

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:52 ,

049550899

850 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: > 500 000
Dje 23:28 ,

shitet audi 80 me plin shum nxhendje tmir

500 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:50 ,

Mercedes-benz

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:20 ,

Shitet ose ndrrim Volvo V40

2 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:47 ,

OPEL ASTRA BENZIN.PLIN—RKS

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:18 ,

Audi80Cc

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:15 ,

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV 200-800 me rks pa

350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 16:34 ,

opell Vektra A

500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 16:34 ,

U shitt ■FLM■

1 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:00 ,

Opel Vectra 2.5i V6 ,24v

3 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:30 ,

Shes mazda 626 / viti 1990 / 500€

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:04 ,

Calibra

480 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:55 ,

Shes passat 2

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:05 ,

Shitet Plini

200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:55 ,

Opel Vectra

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:19 ,

Shitet golf 2 gti me kablla Digifiz

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:34 ,

Audi b4 benzin per pjes

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:30 ,

RENT A CAR ZABUNI

15 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 09:25 ,

Opel Vectra

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:29 ,

Stilolaps me kamer te fshehur

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 00:04 ,

Shitet Xheda 900 €

900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
27 Tet 17:41 ,

U shitt ■FLM■

7 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 17:30 ,

Shitje

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Tet 16:35 ,

Citroen evasion

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 14:46 ,

shes pjes per mercedes etj

10 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 14:43 ,

Shes pjes per opell vekter

20 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 14:41 ,

Shes pjes per pasat

20 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 14:05 ,

Shes Opel Astra

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Tet 11:36 ,

Shes Pjes per VW Pasat 2 Karavan 1.8 b

333 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 11:25 ,

Audi A6 quattro

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Tet 11:00 ,

Audi 80

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Tet 09:54 ,

Audi A4 1.8T benzin + GAS VP 2000 RKS 13 .11.2020

2 450 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 09:47 ,

Mercedes c180 automatik

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 07:16 ,

Shitet nisan premiera

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Tet 01:50 ,

Shes kraisller ne gjendje te rregull

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 01:38 ,

Golf 3

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Tet 20:58 ,

Shes opel Astra

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Tet 19:16 ,

Suzuki Vitara

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 19:15 ,

Suzuki Vitara

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Vetura në shitje

Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

Vetura me qera

Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar fiktrin "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.
Në fillim