Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 176
Aixam , 28
Alfa Romeo , 13
Alpina , 42
Artega , 15
Audi , 131
BAIC , 2
Bentley , 4
BMW , 162
Bugatti , 6
Buick , 1
Cadillac , 4
Chevrolet , 3
Citroën , 18
Dacia , 1
Daewoo , 1
Dodge , 1
Ferrari , 5
Fiat , 34
Ford , 28
GMC , 6
Honda , 4
Hummer , 3
Hyundai , 7
Infiniti , 1
Isuzu , 4
Jaguar , 5
Jeep , 5
Kia , 4
KTM , 7
Lada , 1
Lexus , 3
Ligier , 2
Lincoln , 1
Lotus , 3
Mazda , 3
MG , 10
MINI , 6
Nissan , 15
NSU , 2
Opel , 88
Peugeot , 16
Piaggio , 7
Porsche , 3
Proton , 1
Renault , 14
Rover , 1
Saab , 1
Seat , 13
Škoda , 3
Smart , 9
Subaru , 2
Suzuki , 3
Talbot , 1
Toyota , 10
Trabant , 1
Triumph , 1
TVR , 21
UAZ , 2
Volvo , 6
Wartburg , 2
Wiesmann , 13
Yugo , 2
Zastava , 19

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 03:54 ,

Shitet Toka - Super Ofertë

130 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:47 ,

Navigacion per volkswagen

45 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:24 ,

Mrezha per lokale

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:40 ,

Shes rimorkio per veture

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:13 ,

CITY CAR - 6 Mitsubishi i-Miev Elektronik

8 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 08:24 ,

Shiten Bandasht me Goma 16

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 22:05 ,

DRITARE TE PLASTIKES TE PERDORTA BLEJ

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 19:23 ,

FELLNE ME GUMA

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 16:52 ,

FORD SERVIS JASHANICA autopjes-servisim

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Pri 12:35 ,

Shiten biçikletat për femij

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 10:51 ,

Super lire- Makine automatike per qirinj , Ndrroj me veture!

3 050 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 10:44 ,

BLEJ VETURA

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 08:37 ,

kontinjer 6.20 m K

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 04:36 ,

Kacik

70 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 22:04 ,

shtien fellnet 20

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: > 500 000
18 Pri 19:12 ,

Auto garage shërbim profesiomal veturave

Viti: 1980
Kilometrazha: > 500 000
17 Pri 17:22 ,

Pjes Smart ForFour, Fortwo, Roadster + Blej Smart

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 14:58 ,

Zbritje 40% ne Kreveta gjumi me Jogi Komplet!!!!!!

60 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 12:34 ,

Shes bicikllen e ardhum nga jasht

120 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 08:42 ,

Goma

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 04:28 ,

Dizalica zingjir

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 08:15 ,

Fellne per vetura 14she 5shtrafa

110 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 23:27 ,

Shitet Toka - Super Ofertë!

130 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Pri 23:26 ,

Sipërfaqe e Madhe Toke me Super Çmim!

130 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Pri 20:36 ,

Shes Branik per BMW 320 E90

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 19:39 ,

Shiten fellnet

150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 13:10 ,

Tepiha gome per vetura nga ch

10 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 23:06 ,

punime metali

45 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Pri 13:53 ,

Bidon 1000L

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 19:23 ,

Shitet Toka - Super çmim

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 23:04 ,

bicikell sport

220 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 14:57 ,

Autotransport

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 13:28 ,

Shes boksat dhe mikset

550 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 12:48 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 12:47 ,

Shes ose ndrroj ford monden

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 18:38 ,

Shiten Fellnet R13

50 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 09:47 ,

Litarët per pesha te Randa

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 17:46 ,

Shes Veturen Renault Megane DcI 1.5 Disel 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 18:34 ,

Shitet Piknizer��

80 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 18:13 ,

Shiten

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 10:43 ,

Shiten gomat shum të mira nuk gjujn as nuk dridhin

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 09:22 ,

DYER GJERMANE Depo ������������

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Pri 04:21 ,

�� Blejm Vetura prej 200 deri 3000 ��

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 12:58 ,

Qeshme Origjinal 300 Copa

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 16:17 ,

Vetur

600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 12:58 ,

KORNIZ RAM ALOMIN urgjent lire veq me jek

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 15:25 ,

Shitet opel astra

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 12:47 ,

BELEJM VETURA TE AKSIDENTUME 044362990

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Mar 10:39 ,

Shitet

120 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Mar 18:37 ,

ALU FELLNE NR.17 ORIGJINALE

350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione