Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 179
Aixam , 28
Alfa Romeo , 12
Alpina , 43
Artega , 15
Audi , 132
BAIC , 2
Bentley , 4
BMW , 165
Bugatti , 6
Buick , 1
Cadillac , 4
Chevrolet , 3
Citroën , 18
Dacia , 1
Daewoo , 1
Dodge , 1
Ferrari , 5
Fiat , 34
Ford , 28
GMC , 6
Honda , 4
Hummer , 3
Hyundai , 7
Infiniti , 1
Isuzu , 4
Jaguar , 5
Jeep , 5
Kia , 4
KTM , 7
Lada , 1
Lexus , 3
Ligier , 2
Lincoln , 1
Lotus , 3
Mazda , 3
MG , 10
MINI , 6
Nissan , 15
NSU , 2
Opel , 88
Peugeot , 16
Piaggio , 7
Porsche , 3
Proton , 1
Renault , 14
Rover , 1
Saab , 1
Seat , 13
Škoda , 3
Smart , 9
Subaru , 2
Suzuki , 3
Talbot , 1
Toyota , 11
Trabant , 1
Triumph , 1
TVR , 20
UAZ , 2
Volvo , 6
Wartburg , 2
Wiesmann , 13
Yugo , 2
Zastava , 19

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 19:37 ,

Sprinter313

Viti: 2015
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 19:11 ,

Auto garage shërbim profesiomal veturave

Viti: 1980
Kilometrazha: > 500 000
Dje 12:30 ,

Mrezha per lokale

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 11:47 ,

Shes rimorkio per veture

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 09:14 ,

CITY CAR - 6 Mitsubishi i-Miev Elektronik

8 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Maj 09:09 ,

DRITARE TE PLASTIKES TE PERDORTA BLEJ

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 16:50 ,

Shitet navigator golf 7 R

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 13:12 ,

BLEJ VETURA

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 12:35 ,

Shiten biçikletat për femij

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 12:04 ,

2017 Mercedes-Benz S-Class AMG S 63 AWD 4MATIC

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Maj 10:51 ,

Super lire- Makine automatike per qirinj , Ndrroj me veture!

3 050 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 04:36 ,

Kacik

70 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 00:21 ,

Oferte e Re !!! Nga 10-31Maj 2021 Nxitoni!!!

16 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 10:21 ,

Shitet 35 €

35 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 10:07 ,

Fellne per vetura 14she 5shtrafa

110 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 23:04 ,

Autotransport

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 21:57 ,

Shitet Maqina Ritello R2 me 48 funksione te ndryshme

2 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 20:51 ,

Shes tavanin per bmw m5 e60 sikur i ri

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 20:50 ,

Shes interierin per Bmw m5 e60

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 19:43 ,

Shiten Bandasht me Goma 16

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 09:05 ,

Tepiha gome per vetura nga ch

10 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 08:02 ,

Paletar. Ngarkues

200 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 04:21 ,

Dizalica zingjir

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 09:36 ,

FORD SERVIS JASHANICA autopjes-servisim

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Maj 22:59 ,

Shitet

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 14:20 ,

Amortizera koni

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 03:23 ,

Shitet

119 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 22:59 ,

Shitet prokolica për veturë e sapo ardhur nga Gjermania

800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 01:06 ,

Mercedes A clas 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 07:56 ,

Shes Branik per BMW 320 E90

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 21:38 ,

ARRA

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 20:41 ,

Fellne 19

250 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Maj 14:50 ,

Zbritje 40% ne Kreveta gjumi me Jogi Komplet!!!!!!

60 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 13:42 ,

Shiten Fellnet R13 bëj edhe ndrrim

50 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 13:20 ,

Guma te dimrit komplet me rrotkapne te reja 205 65 16

150 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 03:36 ,

Pjes per per gjitha kerret

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 21:52 ,

Shitet Renault R19 Shamade

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 09:40 ,

Shiten

100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 20:14 ,

Corrado

150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 17:28 ,

Shes Radin per Golf 4

39 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 18:00 ,

rimorkio ne shitje

900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 08:12 ,

Blej Mercedes 190

350 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 12:47 ,

Navigacion per volkswagen

45 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 19:23 ,

FELLNE ME GUMA

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 22:04 ,

shtien fellnet 20

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: > 500 000
17 Pri 17:22 ,

Pjes Smart ForFour, Fortwo, Roadster + Blej Smart

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 12:34 ,

Shes bicikllen e ardhum nga jasht

120 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 08:42 ,

Goma

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 23:27 ,

Shitet Toka - Super Ofertë!

130 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Pri 23:26 ,

Sipërfaqe e Madhe Toke me Super Çmim!

130 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione