Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 60
Aixam , 19
Alfa Romeo , 19
Alpina , 28
Artega , 27
Audi , 55
BAIC , 1
Bentley , 6
BMW , 54
Bugatti , 8
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Citroën , 5
DeTomaso , 1
Dodge , 1
Ferrari , 3
Fiat , 1
Honda , 3
Hummer , 1
Hyundai , 1
Isuzu , 1
Jeep , 5
KTM , 1
Ligier , 1
Maserati , 1
MINI , 4
Morgan , 1
Opel , 18
Peugeot , 6
Piaggio , 1
Porsche , 2
Proton , 1
Renault , 3
Seat , 1
Smart , 1
Tata , 1
Toyota , 16
TVR , 7
Volvo , 3
Wiesmann , 5
Yugo , 1
Zastava , 2

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 13:15 ,

Toyota prius

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 12:35 ,

Rng punojm fasad gled dyre dritare pvc ndrrim ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:20 ,

Fellne me goma Pirelli 205/55 R 15

160 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:45 ,

Shes fellnet per golf4 bora seat

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:40 ,

Shes token ne fshatin bajgor te mitrovices

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:20 ,

Shitet rimorko per vetur

130 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:24 ,

Bb

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:19 ,

Shesim Orendi shtepiake

400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:48 ,

Shes RAFIN PER CADDy

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 20:37 ,

"AUTO GZIMI" GOMA PËR SEZONIN VEROR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Qer 20:05 ,

Mobilie me porosi KOMBI kompenzim

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
02 Qer 00:27 ,

shes veturen ose nrrim

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Qer 00:10 ,

MERCEDES BENZ C300 Dizel/Hybrid

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Qer 07:37 ,

Stihl 45 dhe 32 origjinal me garancion ndrrim

280 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Maj 20:10 ,

Pishine Per Familje

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 18:59 ,

Shitet Rimorkio

450 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 14:07 ,

Toyota C-HR 1.8 CVT CULT

17 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 00:20 ,

Bateri per vetura

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Maj 13:16 ,

Tavolin

220 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 11:56 ,

fellne

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Maj 19:46 ,

Shitet Rimorkio ( Perkolic )

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Maj 17:44 ,

Pomp Hydrolikt me Rrym 220V & 380

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Maj 10:25 ,

Izllog per lokal

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 23:43 ,

Prokolic

60 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Maj 21:23 ,

Shitet

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Maj 00:46 ,

Toyota rave4 hybrid

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Maj 00:14 ,

RICOH PRO MP 1350

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 22:42 ,

Sharra husqvarna

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 20:43 ,

Shes

70 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Maj 15:31 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Maj 16:32 ,

Aparat per akull

550 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 16:20 ,

Friz per akullore

180 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 16:20 ,

Kumore

3 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 16:19 ,

Led reklam

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Maj 00:21 ,

BMW 335

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
01 Maj 19:10 ,

Shitet zmadhusi

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 19:01 ,

Biciklet

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Pri 11:11 ,

fellne 15 me 5 vrima

100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 13:51 ,

Bicilleta

450 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 23:40 ,

Shitet akuja

45 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 17:29 ,

Pastrim i tepijave

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 16:51 ,

Shes

75 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 16:02 ,

Marojm hulaj boksa per qen vazo per lula

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 23:50 ,

bmw

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
15 Pri 22:07 ,

Bicikleta

500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Pri 22:47 ,

Mercedes delovi. C220, 190 124 auto pjes

100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 17:40 Shitorja ,

Service

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 21:37 ,

Nikon

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Pri 19:07 ,

bicikleta

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 20:28 ,

Citroen xsara

1 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim