Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 63
Aixam , 19
Alfa Romeo , 24
Alpina , 41
Artega , 30
Audi , 69
BAIC , 1
Bentley , 5
BMW , 56
Bugatti , 8
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Citroën , 8
Daihatsu , 1
DeTomaso , 1
Dodge , 2
Ferrari , 4
Fiat , 1
GMC , 1
Honda , 3
Hummer , 1
Hyundai , 1
Isuzu , 1
Jeep , 5
KTM , 1
Lexus , 2
Ligier , 1
Maserati , 1
MINI , 4
Morgan , 1
Opel , 17
Peugeot , 8
Piaggio , 1
Porsche , 2
Proton , 1
Renault , 3
Rover , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Smart , 1
Tata , 1
Toyota , 15
TVR , 7
Volvo , 4
Wiesmann , 6
Yugo , 1
Zastava , 2

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 21:49 ,

Mobilie me porosi KOMBI kompenzim

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 10:10 ,

"AUTO GZIMI" GOMA PËR SEZONIN VEROR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Maj 22:28 ,

Shes sillazh ushqim per kafsh

2 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 16:29 ,

Bb

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 07:50 ,

Bicikleta 2 copa

250 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 07:50 ,

Bicikleta bike

150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 12:01 ,

citroen DS5 hibrid - dizel 2013 rks 74500 km

14 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Maj 12:01 ,

citroen DS5 Hibrid - dizel 2.0 hdi

14 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Maj 01:58 ,

Shitet Banesa

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 00:27 ,

shes veturen ose nrrim

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Maj 07:07 ,

Auto transport 24h online ter kosoven

100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 03:24 ,

Aparat per akull

600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 03:24 ,

Aparat per Akull

320 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 21:17 ,

Izllog per lokal

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 08:26 ,

Fellne me goma Pirelli 205/55 R 15

160 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 23:18 ,

Timon sportiv “MOMO”

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 21:58 ,

Rng punojm fasad gled dyre dritare pvc ndrrim ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 17:51 ,

Jetta Hybrid 2013 me doganë në shitje

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 23:28 ,

Citroën DS5 2.0 HDI HYBRIT 4,

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 21:53 ,

Shtylla Elektrike te Betonit

140 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 08:37 ,

Shes fellnet

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 01:40 ,

vahaHja

25 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Pri 15:45 ,

shes motorr me rym me baterija treja me krejt gjendje pune

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Mar 23:36 ,

Paisjr Per Auto Larje

450 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 19:51 ,

Peugeot 508 rxh hybride disel 2.0

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Mar 17:02 ,

Shitet tryeza me 6 karrike e re e paperdorur

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 12:22 ,

Goma 225/55 zR 16

15 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Mar 16:55 ,

Goma 17 dimrin 1 vit teperdorta

100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 15:37 ,

Dru

26 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Shk 00:34 ,

pompa qarkulluese per nxemje qendrore

120 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Shk 20:02 ,

dyer per dhoma viber+38349311536

65 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Shk 01:04 ,

Lexus RX-450h hybrid-benzine

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 21:18 ,

Toyota Auris 1.8 benzin Hibrid

16 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Shk 17:53 ,

shitet makina per zhvoshjen e misrit

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 11:33 ,

Toyota Yauris

9 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
25 Jan 21:21 ,

Dru

30 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Jan 13:29 ,

Shes shporet alfa 27Kw

920 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 09:18 ,

Fellne

600 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Jan 19:42 ,

Shiten gomat per merceses 190

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Jan 13:38 ,

Shitet Anija per 4 Persona

5 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Jan 09:25 ,

Shiten fellnet origjinale te BMW

380 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 21:11 ,

Dru

26 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Dhj 08:41 ,

Alufellga me goma 215/65/16 GODYER

250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: > 500 000
22 Dhj 19:55 ,

Shitet Vetura per Femije 3-7 vjec

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 17:05 ,

Golf 2

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Dhj 12:25 ,

Komodine E Pa Perdorur

200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 22:26 ,

AKSION I MADH SUPER ZBRITJE DERI ME 1SHTATOR

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 21:16 ,

Bateri per vetura

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Nën 20:13 ,

Dru

32 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Nën 18:48 ,

Shiten

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione