Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1218
Aixam , 290
Alfa Romeo , 1416
Alpina , 226
Artega , 100
Audi , 16422
BAIC , 2
Bentley , 49
BMW , 11439
Brilliance , 15
Bugatti , 40
Buick , 30
Cadillac , 55
Chevrolet , 395
Chrysler , 325
Citroën , 4091
Corvette , 10
Dacia , 123
Daewoo , 265
Daihatsu , 96
DeTomaso , 4
Dodge , 89
Ferrari , 58
Fiat , 6669
Ford , 6482
Great Wall , 23
GMC , 65
Grecav , 19
Honda , 307
Hummer , 27
Hyundai , 1103
Infiniti , 16
Isuzu , 117
Jaguar , 123
Jeep , 733
Kia , 846
Königsegg , 11
KTM , 19
Lada , 169
Lancia , 215
Land Rover , 1004
Landwind , 1
Lexus , 19
Ligier , 3
Lincoln , 25
Lotus , 9
Maserati , 12
Maybach , 5
Mazda , 677
Mercedes-Benz , 26839
MG , 66
MINI , 448
Mitsubishi , 913
Morgan , 8
Nissan , 1315
NSU , 11
Opel , 26224
Peugeot , 7105
Piaggio , 29
Plymouth , 10
Pontiac , 23
Porsche , 80
Proton , 13
Renault , 9030
Rover , 409
Saab , 80
Seat , 1823
Škoda , 1124
Smart , 597
Spyker , 2
Ssangyong , 98
Subaru , 39
Suzuki , 536
Talbot , 6
Tata , 33
Toyota , 946
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 46
UAZ , 7
VW Volkswagen , 78045
Volvo , 662
Wartburg , 27
Wiesmann , 26
Yugo , 159
Zastava , 173

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

02 Qer 13:23
Linku:
,

Passat B8 2.0, Highline DSG

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 13:31
Linku:
,

Mercedes Benz S320 4MATIC

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Qer 20:39
Linku:
,

Fiat Bravo

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Qer 16:17
Linku:
,

URGJENT-CITROEN C4- EXCLUSIVE FULL. 1 VIT REGJIST.

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Qer 16:42
Linku:
,

modeli passat

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 11:45 ,

TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2016DOGAN&HOMOLOGIM❇️

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:45 ,

GOLF 2.0 TDI MANUAL MODEL 2009 I SERVISUAR

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:45 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:45 ,

MERCEDES-BENZ E250 CDI 4 MATIC 2014 204 PS ❇️

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:45 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:45 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven⁉️ ���� Online 24/7

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:45 ,

Golf Vl 2.0 TDI 140PS HIGHLINE

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:45 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

111 111 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:45 ,

Mercedes E320 CDI EVO 4-Matic

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:45 ,

Porsche Panamera 3.0 Diesel 2012

28 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:45 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:45 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:45 ,

Shitet VW Touareg - 3.0 TDI - 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2013DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

5 555 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:45 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:45 ,

Mercedes Benz ML 350 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:45 ,

MERCEDES-BENZ B200 CDI 2012 DOGAN & HOMOLOGIM ❇️

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:45 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:45 ,

Blejm Gjitha llojet e Veturav Gjith Kosoven 24/7☎️

25 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:45 ,

GOLF 7 1.6 TDI MANUAL 105 PS I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:45 ,

Blejm Vetura Te AKSIDENTUARA 24/7 Online

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:45 ,

BMW 318d Sport Line 2016 150 PS DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:45 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:45 ,

Shes Opel Astra H GTC

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:45 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:45 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:45 ,

RENAULT SCENIC 1.5 DCI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:45 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:45 ,

Opel Antara 2.0D Automatik

7 390 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:44 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK I DOGANUAR RKS❇️

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:44 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:44 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:44 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:44 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:44 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:44 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:44 ,

Opel Corsa 1.4 Benzin AUTOMATIK 10 muj Regji 2002✅

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

8 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim