Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1717
Aixam , 411
Alfa Romeo , 1835
Alpina , 344
Artega , 150
Audi , 22139
BAIC , 25
Bentley , 65
BMW , 15763
Brilliance , 24
Bugatti , 55
Buick , 38
Cadillac , 62
Chevrolet , 654
Chrysler , 476
Citroën , 5782
Corvette , 22
Dacia , 220
Daewoo , 338
Daihatsu , 152
DeTomaso , 7
Dodge , 129
Ferrari , 70
Fiat , 9250
Ford , 8789
GMC , 83
Great Wall , 28
Grecav , 25
Honda , 398
Hummer , 30
Hyundai , 1492
Infiniti , 24
Isuzu , 154
Jaguar , 177
Jeep , 972
Kia , 1082
Koenigsegg , 11
KTM , 25
Lada , 245
Lancia , 285
Land Rover , 1395
Landwind , 2
Lexus , 23
Lifan , 1
Ligier , 5
Lincoln , 33
Lotus , 10
Maserati , 14
Maybach , 8
Mazda , 904
Mercedes-Benz , 34948
MG , 78
MINI , 601
Mitsubishi , 1270
Morgan , 9
Nissan , 1948
NSU , 12
Oldsmobile , 10
Opel , 34885
Peugeot , 9898
Piaggio , 40
Plymouth , 12
Pontiac , 25
Porsche , 146
Proton , 15
Renault , 12140
Rover , 497
Saab , 98
Seat , 2582
Škoda , 1734
Smart , 833
Spyker , 5
Ssangyong , 140
Subaru , 49
Suzuki , 810
Talbot , 7
Tata , 63
Tesla , 4
Toyota , 1350
Trabant , 6
Triumph , 6
TVR , 56
UAZ , 17
VW Volkswagen , 102587
Volvo , 912
Wartburg , 35
Wiesmann , 35
Yugo , 221
Zastava , 234

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

29 Sht 20:58
Linku:
Vetura , Prishtinë

BMW X5 30D M packet

75 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 17:45
Linku:
Vetura , Prishtinë

Passat cc 2.0 2012 automatik

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 14:24
Linku:
Vetura , Prishtinë

Golf 6 Style - 2.0 TDI

7 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:27 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:26 Vetura , Therandë

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

12 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:25 Vetura , Burim

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:25 Vetura , Skenderaj

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:23 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

8 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:21 Vetura , Shtime

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

12 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:18 Vetura , Besianë

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

10 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:02 Vetura , Prishtinë

Shitet Renault Megane 1.5 dci Automatik 2005 rks

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 2.0 QUATTRO TDI VP.2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

AUDI Q7 3.0 TDI S_LINE VP 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

POLO 1.6 TDI BMUMOTION VP 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

GOLF 7 2.0 TDI GTD AUTOMATIC PONORAM VP 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

GOLF 7 2.0 TDI GTD AUTOMATIC VP 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

VV POLO 1.2 B MANUAL VP 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

HONDAI TRAJEC 2.0 DIZEL 7 ULSE VITI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI MANUAL 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

BMW F10 530D 3.0 AUTOMATIC VP 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

BMW 320D 2.0D AUTOMATIC VP 2011

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 2.0 TSI GTI 210PS VP 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

VV PASSAT CC 2.0 TDI AUTOMATIC VITI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI S_LINE VP 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

MERCEDES B KLASS 200CDI AUTOMATIC VP 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

BMW F10 530D M_PACET VP 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

GOLF 5 2.0 TDI DSG AUTOMATIC VP 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

BMW X5 3.0D AUTOMATIC VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

BMW 520D - XDRIVE - AUTOMATIK 8M F1 VITI 2014 - LUXURY MODE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA - 1.3 DIZELL CDTI - ECOFLEX - VITI 2012 - RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

BMW X1 2.0D AUTMATIC VP 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Mitrovicë

SHES GOLF 2 DISELL 1.6 MINI TURBO 1 VIT RKS

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

MERCEDES ML 350 CDI BLUTEC VITI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Mitrovicë

AUDI 1.9 TDI RKS 8 MUJ

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 3.0 TDI ALOROD QUATTRO VP 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT LINE VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

AUTO BARTJE ALBANI 24/7 SUPER QMIME 044106941

20 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2.0TDI MATRIX VP 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

RANG ROVER 2.2 TD4 EVOQUE VP 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

BMW X5 4.0D X DRIVE VP 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:00 Vetura , Klinë

VW Golf 2, 1.9 Tdi shume ne gjendje te mire

599 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

MERCEDES EVO E 220 CDI AUTOMATIC VP 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Lipjan

GOLF 7 1.6 TDI 77 KW 4-MOTION 4X4 VITI 2014 I SERVISUAR

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

WW ARTEON 2.0 TDI R_LINE VP 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:00 Vetura , Mitrovicë

Opel Astra g 2.0 Disel me Regjistrim 15.05.2023

2 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:00 Vetura , Prishtinë

OPEL ANTARA 2.2.CDTI AUTOMATIC VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Lipjan

OPEL KARL 1.0 BENZIN ME 110 MI KLM TË GARANTUME

6 750 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione