Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Acura , 246
Aixam , 67
Alfa Romeo , 425
Alpina , 62
Artega , 27
Audi , 5168
BAIC , 3
Bentley , 18
BMW , 4211
Bugatti , 23
Buick , 4
Cadillac , 46
Chevrolet , 201
Chrysler , 261
Citroën , 2135
Corvette , 12
Dacia , 85
Daewoo , 58
Daihatsu , 22
DeTomaso , 1
Dodge , 85
Ferrari , 13
Fiat , 1933
Ford , 2651
GMC , 26
Grecav , 3
Honda , 162
Hummer , 23
Hyundai , 359
Infiniti , 13
Isuzu , 17
Jaguar , 142
Jeep , 234
Kia , 263
KTM , 8
Lada , 11
Lancia , 74
Land Rover , 277
Landwind , 2
Lexus , 14
Ligier , 4
Lincoln , 23
Lotus , 1
Maserati , 17
Maybach , 2
Mazda , 355
Mercedes-Benz , 8139
MG , 28
MINI , 126
Mitsubishi , 324
Morgan , 2
Nissan , 640
NSU , 3
Opel , 6254
Peugeot , 2823
Piaggio , 9
Plymouth , 1
Pontiac , 13
Porsche , 116
Proton , 8
Renault , 3009
Rover , 65
Saab , 93
Seat , 997
Škoda , 754
Smart , 213
Ssangyong , 51
Subaru , 33
Suzuki , 136
Talbot , 1
Tata , 9
Toyota , 224
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 13
UAZ , 1
VW Volkswagen , 24968
Volvo , 438
Wartburg , 6
Wiesmann , 15
Yugo , 4
Zastava , 24

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura në MerrJep.com Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të vjetra duke filluar nga modelet më të kërkuara për vetura të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

18 Jan 14:08
Linku:
,

Volkswagen Passat 2.0 Tdi

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Jan 11:43
Linku:
Shitorja ,

BMW F20 116i Sport Line

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:01
Linku:
,

Mercedes-Benz E350 V6 2013

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 14:08
Linku:
,

Volkswagen Passat

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:46
Linku:
,

shes mercedes e klasse 220 CDI

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 23:19 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 23:18 ,

Mercedes Benz CLA 200 Dizel

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 23:18 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

3 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 23:18 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 23:18 ,

OPEL ASTRA PA DOGAN

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:18 ,

Mercedes benz E 250 cdi

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:18 ,

shes

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:18 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 23:18 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 23:17 ,

BLEJM VETURA RKS ME PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

3 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 23:17 ,

Mercedes-Benz, GLK 220CDI, 4 MATIC, 2.2, 170 KF, 2015

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:17 ,

BLEJM VETURA RKS ME DHE PA DOGAN DEFEKT PA DEFEKT

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 23:17 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 23:17 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 23:17 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 23:17 ,

Touaran 2.0Dsg 7 ulse pa dogan 2015 gjendja teknike perfekt

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:17 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:17 ,

Mercedes

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 23:16 ,

shitet reno clio 1.2 benxin pa dogan viti 99

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:16 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 23:16 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 23:16 ,

Mercedes E350 D SHITET

30 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:16 ,

Audi A6 Matrix 3.0 Quatto 272 ps

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:15 ,

Vw Caddy Maxi 1.6 Td(i) Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 23:15 ,

vw t5 1.9tdi 6ulse Maxi

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:15 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:14 ,

Pollo 1.4 e posa doganuar 2017

8 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 23:13 ,

Seat Leon

5 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:13 ,

Shes t4 2.5 tdi viti 2003 ne gjendje shum te mir

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:13 ,

Bmw 320D 2014 Gjendje Perfekte

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:10 ,

Skoda pikap 1.4 Tdi viti 2008 Me klim pa dogan

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:08 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 23:08 ,

Lync 550 2takt 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:07 ,

Audi A3 20TDI SPORT BACK

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:06 ,

Audi a4

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:04 ,

Caddy maxi 1.9 TDI 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 23:04 ,

Golf

1 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 22:59 ,

Polo

4 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:59 ,

Poliratum kerre ne rrugen B

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:58 ,

OPEL CORSA DIZEL 2011

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:58 ,

OPEL CORSA DIZEL 2010 — PA DOGANE

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:58 ,

PEUGEOT 308 1.6 D AUTOMATIK 2011 ME DOGAN 170KM

6 600 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:55 ,

VW PASSAT 2.0 TDI DSG

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:55 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 TDI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:55 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0 TDI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:54 Shitorja ,

BMW X6 40D MPerformance

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:54 Shitorja ,

BMW 40D M Performance

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:54 ,

MAZDA BT-50 2.5 DISEL 4x4

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Vetura në shitje

Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

Vetura me qera

Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar fiktrin "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.
Në fillim