Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 282
Aixam , 76
Alfa Romeo , 456
Alpina , 69
Artega , 32
Audi , 6145
BAIC , 3
Bentley , 21
BMW , 5253
Brilliance , 10
Bugatti , 21
Buick , 6
Cadillac , 56
Chevrolet , 228
Chrysler , 297
Citroën , 2508
Corvette , 15
Dacia , 95
Daewoo , 67
Daihatsu , 29
DeTomaso , 1
Dodge , 92
Ferrari , 15
Fiat , 2162
Ford , 3189
GMC , 28
Grecav , 3
Honda , 185
Hummer , 20
Hyundai , 398
Infiniti , 14
Isuzu , 23
Jaguar , 166
Jeep , 338
Kia , 291
KTM , 8
Lada , 16
Lancia , 79
Land Rover , 356
Landwind , 2
Lexus , 24
Ligier , 4
Lincoln , 25
Lotus , 1
Maserati , 19
Maybach , 3
Mazda , 415
Mercedes-Benz , 9673
MG , 30
MINI , 138
Mitsubishi , 410
Morgan , 3
Nissan , 817
NSU , 3
Opel , 6921
Peugeot , 3236
Piaggio , 10
Plymouth , 1
Pontiac , 14
Porsche , 140
Proton , 10
Renault , 3377
Rover , 78
Saab , 104
Seat , 1091
Škoda , 973
Smart , 221
Ssangyong , 57
Subaru , 54
Suzuki , 154
Talbot , 1
Tata , 15
Tesla , 7
Toyota , 266
Trabant , 2
TVR , 16
UAZ , 7
VW Volkswagen , 28956
Volvo , 567
Wartburg , 8
Wiesmann , 15
Yugo , 4
Zastava , 28

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 00:56
Linku:
Vetura , Prishtinë

Range Rover Evoque - nga ZVICRRA (ZH)

26 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:22
Linku:
Vetura , Rahovec

Shitet Opel Combo 1.7 CDTi 2011 Klim nga Zvicrra

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 03:14
Linku:
Vetura , Gjakovë

Golf 7 1.4tsi DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:06
Linku:
Vetura , Prishtinë

Gollf 6

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 13:12 Shitorja Vetura , Ferizaj

FIAT 500L 1.3 MJTD

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:11 Shitorja Vetura , Ferizaj

Renault Llaguna 1.5 DCI

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:10 Shitorja Vetura , Ferizaj

PEUGEOT 3008 1.6 e-HDI (AUTOMATIK)

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:00 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

8 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:39 Vetura , Mitrovicë

Caddy 1.9 Sdi 2002 Me Dogan ����

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:39 Vetura , Mitrovicë

Opel combo 1.3 2007 me klim ❄️

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:39 Vetura , Fushë Kosovë

Caddy 1.9 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 Vetura , Fushë Kosovë

VW T5 1.9 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:38 Vetura , Fushë Kosovë

VW T5 5 ulse

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33 Vetura , Gjilan

Golf 7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG Viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33 Vetura , Ferizaj

Golf 7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG Viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33 Vetura , Gjilan

Shitet BMW 525d AUTOMATIK viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33 Vetura , Gjilan

Shitet ML

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:33 Vetura , Gjilan

Golf 6 Dizel vp 2012 pa Dogan

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:30 Shitorja Vetura , Vushtrri

VW GOLF 6 GTI 211PS

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:30 Shitorja Vetura , Vushtrri

OPEL ANTARA 2.2 DIZEL 2013 AUTOMATIK

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:28 Vetura , Viti

BMW 525d AUTOMATAIK 160kw 218 ps TWIN TURBO

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 Vetura , Gjilan

VW GOLF 7 1.6 TDI nga Zvicrra ����

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 Vetura , Viti

Golf 7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG Viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 Vetura , Ferizaj

BMW 525d AUTOMATIK Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 Shitorja Vetura , Vushtrri

BMW 116D DIZEL 2.0D

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:28 Shitorja Vetura , Vushtrri

BMW 118D AUTOMATIK DIZEL 2.0D

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:28 Shitorja Vetura , Vushtrri

VOLKSAGEN GOLF 7 1.6 TDI 2013

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:27 Shitorja Vetura , Vushtrri

FORD FOCUS 1.6 TDCI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:27 Shitorja Vetura , Vushtrri

MERCEDES CITAN 2017 1.5 DCI 7 ULESE

14 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 12:27 Shitorja Vetura , Vushtrri

OPEL MOKKA 1.7 CDTI AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:24 Vetura , Dardanë

Vw Scirocco 2014 ,170.000 Km

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:23 Vetura , Pejë

VW Polo 1.4 TDI 2016 e para dor 2 Qelsa po sa Ardhur

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 Shitorja Vetura , Mitrovicë

PASSAT B8 2.0 AUTOMATIK DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 Shitorja Vetura , Mitrovicë

SKODA OCTAVIA 2.0 AUTOMATIK DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:23 Shitorja Vetura , Gjilan

Dacia Lodgy 1.6 Benzin

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:23 Shitorja Vetura , Gjilan

Fiat Bravo 1.4 16V,Benzin

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:22 Shitorja Vetura , Gjilan

Peugeot 2008 1.6 e-HDi,SST

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:22 Shitorja Vetura , Gjilan

Fiat Punto 1.4 8V Benzin

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:22 Shitorja Vetura , Gjilan

Opel Antara 2.2 Diesel Automatic 116.000 KM����

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:22 Shitorja Vetura , Gjilan

Renault Clio TCe 90

6 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:22 Shitorja Vetura , Gjilan

Audi 8R SQ5 3.0 TDI,Quattro

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:21 Shitorja Vetura , Gjilan

VW Tuareg 3.0 V6 TDI

19 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:21 Shitorja Vetura , Gjilan

Land Rover Evoque SD4

18 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:21 Shitorja Vetura , Gjilan

Peugeot 207 SW 1.6i,16V

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:21 Shitorja Vetura , Gjilan

Peugeot 308 1.6HDi

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:19 Shitorja Vetura , Gjilan

Suzuki GF, Alto 1.0, Benzin

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione