Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 111
Aixam , 51
Alfa Romeo , 80
Alpina , 52
Artega , 36
Audi , 358
BAIC , 1
Bentley , 6
BMW , 310
Bugatti , 4
Buick , 1
Cadillac , 3
Chevrolet , 15
Chrysler , 25
Citroën , 50
Corvette , 1
Dacia , 2
Daewoo , 4
Daihatsu , 2
Dodge , 5
Ferrari , 7
Fiat , 143
Ford , 202
GMC , 7
Honda , 16
Hummer , 1
Hyundai , 59
Infiniti , 2
Isuzu , 3
Jaguar , 12
Jeep , 30
Kia , 17
Lada , 2
Lancia , 18
Land Rover , 50
Lexus , 1
Lincoln , 4
Lotus , 1
Maserati , 1
Mazda , 17
MG , 3
MINI , 19
Mitsubishi , 30
Nissan , 65
Opel , 309
Peugeot , 96
Piaggio , 1
Plymouth , 1
Porsche , 17
Proton , 3
Renault , 109
Rover , 12
Saab , 7
Seat , 30
Škoda , 27
Smart , 28
Spyker , 1
Ssangyong , 9
Subaru , 3
Suzuki , 14
Talbot , 1
Tata , 5
Toyota , 68
TVR , 3
UAZ , 3
Volvo , 22
Wiesmann , 1
Yugo , 2
Zastava , 11

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 11:56 ,

Shes Motorr 2.2 Per Audi 100

250 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:52 ,

vw tiguan 2.0 dizel

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:39 ,

golf 6 2.0 Tdi DSG Automatik 2012 Match

123 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:28 ,

VW GOLF 5 UNITED 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:17 ,

Ford Fiesta 1.6 TDCI 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:28 ,

Opel Insignia, Automat, 85,000 KM, Targa Shqiptare

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 02:51 ,

audi

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:11 ,

Shitet mercedes benz C class 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:21 ,

tirane

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:14 ,

Shitet pezho 206 1.6 benzin ne gjendje te mirë

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:10 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:16 ,

shes Renault megane bojm ndrrim

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:54 ,

Tirane

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:24 ,

GOLF 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:45 ,

VW Golf 6 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 14:16 ,

Mercedes benz GLK 220cdi 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:24 ,

She's kombin t4

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:46 ,

OKAZION LAND ROVER /FREE LANDER 2.2 DIESEL(8500€‎)

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:17 Shitorja ,

Seat Ibiza FR 2.0 TDI Manual ����

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:10 ,

Renault Fluence -11

10 300 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 10:30 ,

Taoran viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 07:28 ,

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 06:54 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 03:26 ,

Toyota 4 runner off road

11 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 16:13 ,

Okazion

40 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 12:43 ,

SONOFF MINI R2 - Modul dritash Wi-Fi me dy drejtime

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 12:39 ,

Sonoff TX Smart Wall Switch, çelës muri me Wi-Fi

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 10:50 ,

makina me qera.rent a car. makima per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 15:11 ,

Vw Golf 4, nafte 1.9, T(DI), viti 2002

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 06:35 ,

Shitet opel astra 1.7 disell viti 2003

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 17:56 ,

PORSCHE CAYENNE PLANTINIUM EDITION

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Maj 17:48 ,

Shitet golf 4

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 03:37 ,

shiten Bateria per Kuzhin te markes zvicrane Franke

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 16:38 ,

Paletar

135 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Maj 15:03 ,

W shiten zogezat SUPERHARCO 9 euro

9 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Maj 14:51 ,

Shes Bmw X5 35d Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 16:50 ,

Shitet navigator golf 7 R

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 13:19 ,

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 13:17 ,

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 20:41 ,

Audi Q7

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 13:08 ,

Peugot 308 ViTI 2011 Rks 1.6HDI Diesel

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 11:25 ,

Opel corsa letra per nje vit Durres

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 11:17 ,

Mini cooper me STAGE 1 ndodhet ne durres

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 06:31 ,

Fiaat ndrroj me naj kerr edhe pare

1 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Maj 18:09 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 17:49 ,

SHITET KIA SORENTO i vitit 2011, 4x4, 2.2 Diesel- ne Tirane

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 10:03 ,

MERCEDES

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Maj 17:20 ,

Benz

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 02:37 Shitorja ,

Lidhja Ram 1500 2016

4 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione