Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 110
Aixam , 51
Alfa Romeo , 80
Alpina , 52
Artega , 36
Audi , 360
BAIC , 1
Bentley , 6
BMW , 310
Bugatti , 4
Buick , 1
Cadillac , 3
Chevrolet , 15
Chrysler , 25
Citroën , 50
Corvette , 1
Dacia , 2
Daewoo , 4
Daihatsu , 2
Dodge , 5
Ferrari , 7
Fiat , 143
Ford , 202
GMC , 7
Honda , 16
Hummer , 1
Hyundai , 59
Infiniti , 2
Isuzu , 3
Jaguar , 12
Jeep , 30
Kia , 17
Lada , 2
Lancia , 18
Land Rover , 50
Lexus , 1
Lincoln , 4
Lotus , 1
Maserati , 1
Mazda , 17
MG , 3
MINI , 19
Mitsubishi , 30
Nissan , 65
Opel , 309
Peugeot , 96
Piaggio , 1
Plymouth , 1
Porsche , 16
Proton , 3
Renault , 109
Rover , 12
Saab , 7
Seat , 30
Škoda , 27
Smart , 28
Spyker , 1
Ssangyong , 9
Subaru , 3
Suzuki , 14
Talbot , 1
Tata , 5
Toyota , 67
TVR , 3
UAZ , 3
Volvo , 22
Wiesmann , 1
Yugo , 2
Zastava , 11

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 18:15 ,

Ford Fiesta 1.6 TDCI 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:11 ,

Vw Golf 4, nafte 1.9, T(DI), viti 2002

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:23 ,

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:08 ,

Peugot 308 ViTI 2011 Rks 1.6HDI Diesel

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:59 ,

Shitet pezho 206 1.6 benzin ne gjendje te mirë

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:52 ,

vw tiguan 2.0 dizel

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:25 ,

Opel corsa letra per nje vit Durres

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:17 ,

Mini cooper me STAGE 1 ndodhet ne durres

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:02 ,

Shes Motorr 2.2 Per Audi 100

250 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:28 ,

Opel Insignia, Automat, 85,000 KM, Targa Shqiptare

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 09:56 ,

VW GOLF 5 UNITED 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:16 ,

VW Golf 6 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 08:14 ,

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:31 ,

Fiaat ndrroj me naj kerr edhe pare

1 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:51 ,

audi

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:21 ,

tirane

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:09 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:49 ,

SHITET KIA SORENTO i vitit 2011, 4x4, 2.2 Diesel- ne Tirane

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:54 ,

Tirane

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:27 ,

makina me qera.rent a car. makima per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:24 ,

GOLF 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:12 ,

Mercedes benz GLK 220cdi 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:58 ,

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:24 ,

She's kombin t4

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:46 ,

OKAZION LAND ROVER /FREE LANDER 2.2 DIESEL(8500€‎)

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:29 ,

Shitet Audi Q7 Viti 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:10 ,

Renault Fluence -11

10 300 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 10:21 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 10:03 ,

MERCEDES

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 06:29 ,

Toran viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 17:22 ,

Zile dere me kamer, Smart WiFi Doorbell 32gb sd card dhuratë

69 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
05 Maj 17:20 ,

Benz

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 16:59 ,

SONOFF MINI R2 - Modul dritash Wi-Fi me dy drejtime

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 16:39 ,

Sonoff TX Smart Wall Switch, çelës muri me Wi-Fi

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 16:13 ,

Okazion

40 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 15:19 ,

shes Renault megane

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 02:37 Shitorja ,

Lidhja Ram 1500 2016

4 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Maj 01:06 ,

OKAZION

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 21:54 ,

AUDI A4 1.9 TDI

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:37 ,

Golf 5 1.9 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 21:37 ,

Mercedes e320

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 15:49 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 21:32 ,

Shes Bmw X5 35d Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 19:02 ,

shes ose nderroj gollf 5 automatik

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 16:33 ,

She's ndrroj

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Maj 15:31 ,

Seat ibiza

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 20:54 ,

Citroen c3 viti 2005 ndrrim me traktor

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione