Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 959
Aixam , 261
Alfa Romeo , 789
Alpina , 223
Artega , 110
Audi , 7039
BAIC , 1
Bentley , 34
BMW , 3504
Brilliance , 17
Bugatti , 27
Buick , 9
Cadillac , 21
Chevrolet , 76
Chrysler , 197
Citroën , 1611
Corvette , 10
Dacia , 43
Daewoo , 203
Daihatsu , 44
DeTomaso , 4
Dodge , 15
Ferrari , 42
Fiat , 4053
Ford , 4132
GMC , 44
Great Wall , 15
Grecav , 10
Honda , 221
Hummer , 11
Hyundai , 304
Infiniti , 7
Isuzu , 63
Jaguar , 49
Jeep , 131
Kia , 296
Koenigsegg , 11
KTM , 17
Lada , 99
Lancia , 160
Land Rover , 102
Landwind , 1
Lexus , 16
Ligier , 3
Lincoln , 3
Lotus , 8
Maserati , 7
Maybach , 3
Mazda , 435
Mercedes-Benz , 10048
MG , 42
MINI , 46
Mitsubishi , 400
Morgan , 2
Nissan , 495
NSU , 5
Opel , 13824
Peugeot , 2973
Piaggio , 25
Plymouth , 4
Pontiac , 22
Porsche , 24
Proton , 16
Renault , 4416
Rover , 243
Saab , 55
Seat , 997
Škoda , 343
Smart , 175
Ssangyong , 14
Subaru , 35
Suzuki , 209
Talbot , 5
Tata , 15
Toyota , 248
Trabant , 1
Triumph , 3
TVR , 39
UAZ , 2
VW Volkswagen , 36097
Volvo , 317
Wartburg , 18
Wiesmann , 27
Yugo , 134
Zastava , 130

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

04 Gush 21:23
Linku:
,

citroen

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:22
Linku:
,

Shitet Vetura per Femije 3-7 vjec

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:12
Linku:
,

Ford Ranger 4x4

1 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Korr 18:34
Linku:
,

Makin

300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 02:48 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:48 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN��

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:46 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 02:25 ,

U shitt ■FLM■

1 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:58 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI FULL OPSION 2014 LED INTERIOR

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:58 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 2012 FULL OPSION FACELIFT

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:53 ,

Auto Servis-Pjes FERZI BMW

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:58 ,

Shes/ndrroj Audi a6 2012 3.0 quattro

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:43 ,

Golf 7 2.0 TDI Highline Navi Bi-xenon Kamera

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:43 ,

Golf 4 tdi

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:36 ,

Shitet golf 7 1.6 tdi 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:24 ,

Shes pjes per vectra

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:15 ,

Golf 7 2.0 TDI Allstar ne Gjendje Prefekte

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:12
Linku:
,

Ford Ranger 4x4

1 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 22:06 ,

Shitet reno kango per pjes 1.9 disel

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:06 ,

Motorra per opel omega

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:01 ,

Golf 2

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:18 ,

VW Touran 1.9 tdi

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:56 ,

golf6

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:48 ,

MERCEDES GLK 250 CDI

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:24 ,

S320 dizell 1vit regjistrim ka ne emer tem

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:24 ,

shitet Bej edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:18 ,

pjes per golf 4

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:16 ,

tapacira per mercedes 190

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:12 ,

S320 dizell 1vit regjistrim ka ne emer tem

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:44 ,

Bmw 524 TD - RKS bëjm ndrrim TIP-TOP

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:40 ,

Shitet BMW X3

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:40 ,

Ligier By UP 500cc automatik 9000km 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:40 ,

Mini Cooper S 1.6 Turbo "FACELIFT" 2009 full ����

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:21 ,

SHES OPEL CORZA 1.3 DIZEL I SAPO DOGANUAR VITI2011

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:20 ,

SHES PEGUEOT 1.4 HDI AUTOMATIK TIPTRONIK

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:46 ,

SHES GOLF 4 DIZEL 1.9 TDI VITI 1999

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:42 ,

Blejm Vetura MERCEDES BMW VW AUDI na kontaktoni!!!

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:12 ,

BMW x3 2.0 dizel automatik 2010

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:43 ,

Mercedes

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:17 ,

Opel Astra 2.0 DTI Dizel 1 Vit RKS

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 17:09 ,

B clas

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:59 ,

Vw kombi t4

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:54 ,

Golf 4

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:54 ,

Polo

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:54 ,

Passat

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:53 ,

Seat Altea

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:28 ,

Fiat bravo 1.6 Multi Jett

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.


Në fillim