Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 12
Aixam , 4
Alpina , 4
Artega , 2
Audi , 301
BAIC , 1
Bentley , 1
BMW , 191
Bugatti , 3
Cadillac , 2
Chevrolet , 5
Chrysler , 2
Citroën , 68
Dacia , 4
Daewoo , 2
Dodge , 1
Ferrari , 2
Fiat , 41
Ford , 53
Honda , 2
Hummer , 1
Hyundai , 9
Isuzu , 1
Jaguar , 2
Jeep , 16
Kia , 5
Lada , 3
Lancia , 1
Land Rover , 24
Landwind , 1
Lincoln , 1
Maserati , 2
Mazda , 4
MG , 1
MINI , 12
Nissan , 7
Opel , 187
Peugeot , 47
Porsche , 5
Proton , 1
Renault , 61
Rover , 1
Saab , 3
Seat , 27
Škoda , 41
Smart , 6
Ssangyong , 2
Suzuki , 3
Toyota , 7
Volvo , 5
Yugo , 1
Zastava , 1

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 14:16
Linku:
Shitorja ,

AUDI Q 5 S Line

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 21:33 ,

BMW 318d Sport Line 2016 150 PS DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:53 ,

Shitet Taurani

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:50 Shitorja ,

AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO S-LINE / 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:48 Shitorja ,

VW PASSAT 2.0 TDI DSG COMFORTLINE / 12-2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 12:07 Shitorja ,

BMW 118 D " Automatik " M-Pacet Viti 05.02.2020

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 23:37 ,

Arti Moler 048878728 044878728 Ngjyrosje etj

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Pri 00:17 ,

shitet

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Pri 18:46 ,

Pjes per Audi A8 4.0 Quatro Automatik 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 01:48 ,

golf 7 gtd

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 12:42 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Tet 16:02 ,

Pjes per volvo

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 21:42 ,

NTP-METI Rrethoja gilindera bejm ndrrim me vetura

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Korr 20:24 ,

Minibus mercedes 711 89’

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Qer 09:58 ,

BLEJ VETURA (VW GOLF 4 5 6) pa dogan 'HARD AUTO'

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Mar 20:59 ,

**OFERTE E RRYPIT DHEMBZOR PER VW AUDI SHKODA SEAT

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 22:06 ,

shitet veturat Golf 5 (2007)

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 21:19 ,

Vetura me shumic ne gjermani Mercedes VW

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
18 Jan 20:56 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Dhj 15:21 ,

2015 BMW 218d 87000km

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Dhj 23:03 ,

Pastrimi i shtepijave

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Dhj 15:48 ,

Bmw

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 16:18 ,

Shes polo per pjese 1.4tdi 51kw

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Gush 11:10 ,

Kompresor Ajri

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 22:38 ,

Taksi

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 10:16 ,

Transport 8

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Korr 01:11 ,

Shiten Tri Veturat Per Me Shum Kont Nr 049589785

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 01:00 ,

Vetura ne Gjermoni (per pjes) kerkoj Partner pune

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 11:42 ,

Pjese Per Lupo 1.2D 1.4D 1.0B 1.4B

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Mar 19:55 ,

SHES SHOFERSHAJME PER KERRE T VJETRA SI KETO:

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Mar 02:23 ,

Rent A Car

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Shk 12:47 ,

Ndermarrja Ndertimore "FIRMA BERATI" +38649684654

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 22:32 ,

Shiten boshpumpat e audit 2.5 dizell

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 04:15 ,

Farme

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gush 08:52 ,

Auto Pjes "GENTI"

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Qer 21:54 ,

Shitet wv Golf 5

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Qer 13:35 ,

pastrimi i shtepijave private

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Pri 20:20 ,

Facebook:MS INFINITY

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 17:50 ,

KAMION

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
16 Mar 19:44 ,

pastrimi i qeremidëve

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Qer 21:43 ,

Shitje

5 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 16:34 ,

shitet taurani

5 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 15:44 ,

fabrika e dyerve dhe dritareve nga plastika dhe al

5 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Sht 18:41 ,

ushit flm merr jep

5 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Maj 20:53 ,

Fasada suvatim knauf glet etj... bojm kompenzim

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 11:56 Shitorja ,

Pastrues karrigash veturave, mobileve shtepiake ..

6 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Mar 09:07 ,

Shes mercedes benz c220 disell

6 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim