Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1566
Aixam , 329
Alfa Romeo , 2015
Alpina , 266
Artega , 116
Iveco , 1
Audi , 17805
BAIC , 18
Bentley , 48
BMW , 10995
Brilliance , 26
Bugatti , 49
Buick , 20
Cadillac , 41
Chevrolet , 583
Chrysler , 440
Citroën , 6886
Corvette , 16
Dacia , 296
Daewoo , 373
Daihatsu , 153
DeTomaso , 4
Dodge , 112
Ferrari , 54
Fiat , 11099
Ford , 11094
GMC , 85
Great Wall , 29
Grecav , 26
Honda , 459
Hummer , 10
Hyundai , 1417
Infiniti , 20
Isuzu , 158
Jaguar , 95
Jeep , 485
Kia , 1138
Koenigsegg , 13
KTM , 25
Lada , 254
Lancia , 338
Land Rover , 717
Landwind , 1
Lexus , 15
Lifan , 1
Ligier , 4
Lincoln , 4
Lotus , 3
Maserati , 7
Maybach , 7
Mazda , 1213
Mercedes-Benz , 27228
MG , 86
MINI , 663
Mitsubishi , 1419
Morgan , 8
Nissan , 2387
NSU , 10
Oldsmobile , 12
Opel , 37554
Peugeot , 11562
Piaggio , 44
Plymouth , 12
Pontiac , 19
Porsche , 33
Proton , 24
Renault , 14327
Rover , 498
Saab , 147
Seat , 3347
Škoda , 2066
Smart , 144
Spyker , 4
Ssangyong , 77
Subaru , 77
Suzuki , 890
Talbot , 7
Tata , 79
Toyota , 1455
Trabant , 6
Triumph , 2
TVR , 52
UAZ , 22
VW Volkswagen , 111419
Volvo , 1011
Wartburg , 38
Wiesmann , 32
Yugo , 217
Zastava , 233

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 13:17
Linku:
,

GOLF 4 viti 2003 1.9tdi i e kuqe

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 23:05
Linku:
,

Vw Polo 1.6Tdi manual

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 13:47
Linku:
,

PASAT B7 2.0 TDI BLUEMOTION RKS I PAR NKOSOV

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 15:03
Linku:
,

Shes URGJENTISHT Suzuki vitara 2019

11 200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Maj 14:19
Linku:
,

** WW CADY 1.9 TDI KLIM RKS 044280873

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 01:35 ,

Polirim 3M Brendi Gjerman��

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:34 ,

Blejm Vetura ��

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:40 ,

shes

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:21 ,

Shes Audi A4 viti 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:20 ,

5- MUJ RKS- AUDI A4 2002 TURBO BENZIN 1.8

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:34 ,

Kamping

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:29 ,

(Pjesë) per Fiat

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:16 ,

AUDI A3 2.0 TDI MODEL FACELIFT SPORTBACK S LINE Me dogan t

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:16 ,

PASSAT B7 1.6 TDI EDITION ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:16 ,

OPEL ASTRA J CDTI EDITION

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 ,

Golf 6 Tdi Higeline

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:58 ,

Caddy 2.0 sdi viti 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:57 ,

Golf 4 1.9TDI, 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 20:55 ,

opel corsa 1.3 exo flec

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:06 ,

Shiten pjest oer kombi t3 t2 t4 qmimi i volitshem

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:44 ,

Peugeot 308 1.6 HDI 2012 Facelift vetëm me dogan

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:27 ,

VW POLO 1.4 B KLIM RKS ( 18.10.2022)

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:34 ,

Shesim Pjes Per nisan micra 1989-2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:00
Linku:
,

Audi a3 2.0 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:31 ,

RENO SCENIK 1.9 DIZELL

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:26 ,

Golf 2

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:19 ,

Shitet Vetura

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:02 ,

Golf 7.5 Facelift 2018 1.6 Tdi 115ps Rks

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:01 ,

VW BORA 1.9 PACIFIK

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:59 ,

U shitt flmm

1 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:56 ,

Golf 3 1.9 Turbo Dizell Rks 5 Muj

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:54 ,

U shitt flmm

1 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:50 ,

FIAT STILO ABARTH 1.8 16V VP.2002 RKS

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:44 ,

AUDI S3

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 16:43 ,

VW TOURAN 2.0TDI 2006 “I DOGANUAR” RKS

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:43 ,

SMART FOR FOUR 1.5 DIESEL 2005 RKS 10 MUAJ

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:43 ,

VW GOLF VI 2.0 TDI 2012 140PS I SAPO DOGANUAR RKS 1VIT

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:39 ,

GOLF 4 1.4 BENXIN RKS 4 DYR NE GJENDJE PREFEKTE GUMA TREJA

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:39 ,

GOLF VI 1.6 TDI 2010 LOOK GTD 11muaj RKS

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:39 ,

DACIA SANDERO 1.2B 2014 “I DOGANUAR” RKS

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:48 ,

Shitet

1 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:17 ,

Peugeot Partner 1.6 hdi i sapo ardhur nga zvicrra

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:41 ,

SHITET CITROEN C3, 1.4 HDI Diesel, EXCLUSIVE

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:14 ,

Citroen C3 1.6 Benzine - 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:45 ,

Shitet Vetura Opel Signum 2.2 Disel DTI

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 13:17
Linku:
,

citroen nemo

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:13 ,

Shes Audi 80 dizel 1.9 regjistrim 1 vjet viti 1990

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:13 ,

Shes Mercedes 250 dizel viti 1988 regj 05.11.2022

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:13 ,

shes bmw 530 dizel 2.4 viti 1993 rks 9 muj

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:13 ,

SHES FIAT MULTIPLA BENZIN 1.6 VITI 2008 RKS 7 MUAJ

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:13 ,

SHES OPEL ZAFIR 1.7 CDTI VITI 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:13 ,

SHES GOLF 6 1.6 DIZEL VITI 2012 ME DOGAN TE KRYER

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:13 ,

SHES CITROEN 1.4 HDI DIZEL VITI 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:13 ,

SHES GOLF 7 1.6 DIZEL VITI 2014 ME DOGAN TE KRYER

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:12 ,

SHES OPEL ZAFIR 1.7 CDTI VITI 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione