Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 602
Aixam , 141
Alfa Romeo , 817
Alpina , 77
Artega , 33
Audi , 4285
Bentley , 32
BMW , 4066
Brilliance , 14
Bugatti , 22
Buick , 25
Cadillac , 64
Chevrolet , 359
Chrysler , 291
Citroën , 1248
Corvette , 14
Dacia , 65
Daewoo , 263
Daihatsu , 80
Dodge , 52
Ferrari , 27
Fiat , 3200
Ford , 3004
GMC , 39
Grecav , 6
Honda , 347
Hummer , 35
Hyundai , 549
Infiniti , 12
Isuzu , 31
Jaguar , 133
Jeep , 232
Kia , 198
KTM , 6
Lada , 138
Lancia , 165
Land Rover , 188
Landwind , 2
Lexus , 16
Ligier , 1
Lincoln , 42
Lotus , 4
Maserati , 15
Maybach , 4
Mazda , 461
Mercedes-Benz , 2867
MG , 25
MINI , 473
Mitsubishi , 410
Morgan , 2
Nissan , 478
NSU , 2
Opel , 12630
Peugeot , 2607
Piaggio , 12
Plymouth , 3
Pontiac , 25
Porsche , 97
Proton , 13
Renault , 3827
Rover , 261
Saab , 87
Seat , 709
Škoda , 412
Smart , 662
Spyker , 2
Ssangyong , 6
Subaru , 57
Suzuki , 484
Talbot , 3
Tata , 4
Toyota , 449
Trabant , 2
Triumph , 2
TVR , 9
UAZ , 4
VW Volkswagen , 13560
Volvo , 309
Wartburg , 12
Wiesmann , 6
Yugo , 144
Zastava , 141

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 12:13
Linku:
,

Shitet VW Polo 1.0 MPI

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39
Linku:
,

Fiat Bravo

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:19
Linku:
,

Suzuki Samurai 1.3 - Off Road

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Qer 09:50
Linku:
,

VW GOLF 7 GTI 2015 SUPER QMIM

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:38
Linku:
,

OPEL CORSA 1.2, viti 2010, km 155000, Benzin

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 16:35 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:23 ,

Smart ForTwo 2009

1 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:31 ,

Blej Vetura Pa Dogan 1995-2008

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:46 ,

opel astra 1.4 rks

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:50 ,

Shes

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:48 ,

Ford fuesta 1.3 me zinxjir me marveshje

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:24 ,

Shes pjes per vectra

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:55 ,

Reno twingo

1 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 20:52 ,

SHES PASSATIN 1.8 benzin

1 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:23 ,

shitet Bej edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:32 ,

shitet makina

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 17:42 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:32 ,

BLEJ VETURA �� RKS PA DOGAN �� DEFEKT ME DENIM EJT

1 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:30 ,

BLEJ VETURA �� RKS PA DOGAN �� DEFEKT ME DENIM EJT

1 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:24 ,

Blej vetura ne gjith kosoven tabela Rks & huaja

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:52 ,

Shitet Peugeot 207 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:07 ,

Betlle viti 1970 pronar i dyt qe 40 vite

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 10:00 ,

Smart two

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:12 ,

A8 shitet kareseria me dokomenta rks pa motorr

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:09 ,

Cia clarus 219xxx km tkalume bëjm ndrrim

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:08 ,

Renault scenic 2002 i sapo ardhur TIP/TOP

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 19:51 ,

Ford Focus 2010 1.6 Benzin

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Qer 16:47 ,

Pjes per Mercedes A Class 1.4 Benxin

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 10:52 ,

Pjes per volvo v40/s40 1995-2004

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Qer 17:29 ,

Mini Cooper S 1.6 Turbo "FACELIFT" 2009 full ����

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Qer 17:29 ,

Ligier By UP 500cc automatik 9000km 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Qer 14:50 ,

Shitet vetura Lancia

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 13:55 ,

Vetura

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 12:10 ,

jeep cherok

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 08:55 ,

Fellne

1 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 20:14 ,

Polo 2015 i ri 62.000 km

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
31 Maj 11:59 ,

Shkoda Fabia 1.6 Benzin Automatik Viti 2008 Rks

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Maj 23:09 ,

Reno scenic

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 18:18 ,

Oldtimer ne shitje

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 14:59 ,

Polo 1.2 Benzin Viti 2012

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 21:36 ,

C 180

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Maj 19:15 ,

Bicikleta DYNAMICS 26 Shimano me Diska����

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Maj 16:17 ,

Shes ose nderoj

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Maj 15:10 ,

Shes citroeni c1 benz 1.0 viti 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Maj 02:57 ,

Kerkoj Golf 2 1.6ose 1.8 benzin

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Maj 13:56 ,

Shes Pjes Per Golf 4 GTI. 1.8 Turbo Benzin 24 V

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Maj 13:52 ,

Shes Pjes Per Golf 4 1.4 b 16V 100.000 Km tKaluara

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Maj 09:41 ,

Shes pjes per opell Astra viti 94

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 09:39 ,

Shes pjes per golf 3 asht metabeka te huaja

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 22:01 ,

Shitet Nisan Micra

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 18:43 ,

Mercedes Benz ML

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 23:01 ,

Shes bmw ne gjendtje te mir

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 20:15 ,

Shiten pjes per Pezho 306

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 17:27 ,

golf 6

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim