Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1218
Aixam , 290
Alfa Romeo , 1416
Alpina , 226
Artega , 100
Audi , 16426
BAIC , 2
Bentley , 49
BMW , 11439
Brilliance , 15
Bugatti , 40
Buick , 30
Cadillac , 55
Chevrolet , 395
Chrysler , 327
Citroën , 4083
Corvette , 10
Dacia , 123
Daewoo , 265
Daihatsu , 96
DeTomaso , 4
Dodge , 89
Ferrari , 58
Fiat , 6667
Ford , 6482
Great Wall , 23
GMC , 65
Grecav , 19
Honda , 307
Hummer , 27
Hyundai , 1102
Infiniti , 16
Isuzu , 117
Jaguar , 123
Jeep , 733
Kia , 845
Königsegg , 11
KTM , 19
Lada , 169
Lancia , 216
Land Rover , 1004
Landwind , 1
Lexus , 19
Ligier , 3
Lincoln , 25
Lotus , 9
Maserati , 12
Maybach , 5
Mazda , 677
Mercedes-Benz , 26820
MG , 66
MINI , 447
Mitsubishi , 914
Morgan , 8
Nissan , 1314
NSU , 11
Opel , 26201
Peugeot , 7102
Piaggio , 29
Plymouth , 10
Pontiac , 23
Porsche , 78
Proton , 13
Renault , 9031
Rover , 409
Saab , 80
Seat , 1822
Škoda , 1124
Smart , 596
Spyker , 2
Ssangyong , 98
Subaru , 39
Suzuki , 537
Talbot , 6
Tata , 33
Toyota , 944
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 46
UAZ , 7
VW Volkswagen , 77991
Volvo , 662
Wartburg , 27
Wiesmann , 26
Yugo , 159
Zastava , 173

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 02:03
Linku:
,

Seat ibiza 2010 1.6 Tdi Me Dogane

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:09
Linku:
,

AMAROK

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 09:38
Linku:
,

GOLF 7 1.6 TDI MODELI CUP ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

10 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:03
Linku:
,

Mercedes Benz C220 Cdi

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:10
Linku:
,

KOS +383

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:38 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK I DOGANUAR RKS❇️

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:38 ,

GOLF 7 1.6 TDI MANUAL 105 PS I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:38 ,

TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2016DOGAN&HOMOLOGIM❇️

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:38 ,

MERCEDES-BENZ E250 CDI 4 MATIC 2014 204 PS ❇️

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 ,

GOLF 7 GTD 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2015 184 PS ❇️

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:37 ,

MERCEDES-BENZ B200 CDI 2012 DOGAN & HOMOLOGIM ❇️

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:37 ,

BMW 318d Sport Line 2016 150 PS DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 ,

Blej Vetura Pa Dogan 1995-2008

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:31 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI PD

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:23 ,

shes vw tauran 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:19 Shitorja ,

AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO S-LINE / 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:18 ,

Shes Pjes Per Citroen C15

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:15 ,

Mercedes C220 Dizell 93 ELEGANCE RKS

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:46 ,

Suzuki Vitara 4x4 TDI 2.0 Rks 9 Muj Me Klim

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:44 ,

Mercedes.1.5.Dizel.Me Klim.Ne Aksion.

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:43 ,

T.4.1.9.Dizel.Ne Aksion.

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 ,

T.4.1.9.Dizel.Ne Aksion.

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:41 ,

Passat 2.0 TDi DSG HighLine

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:20 ,

golf 4 pacefik

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:12 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:10 ,

Touran Cross

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 ,

nissan navara 2.5 dizell i doganuar rks 1 vit

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:51 ,

Pikap CADDY

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 ,

opel astra 1.4 rks

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 ,

Volkswagen passat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:40 ,

Opel Zafira 2.0 Dizell Automatik 7 Ulse

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:22 ,

pjes per Mercedes 190

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:20 ,

Motorr 2.2 ecotek

1 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:16 ,

SHES GOLF 5 PLUS 1.9 TDI--77 KW-- VITI 10.11.2006

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:15 ,

GOLF 5 PLUS 1.9 TDI VITI 10.11.2006 RKS

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:08 ,

golf 7 TDI DSG

1 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:02 ,

BMW GT 535D Xdrive

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:02 ,

Audi A4 allroad 3.0 quattro

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 ,

GOLFI 4 DIZELL 1.9 TDI 74 KW 1 TE KUQE RKS 9 MUJ

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 ,

Shitet Passat B7 2.0TDi DSG HighLine

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:55 ,

Gollf 4 1.9 TDI .10/ 2002 Rks 8 muje full opsione

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:45 ,

Audi A3 1.6 TDI Viti 2017 Matrix

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:06 ,

Shitet BMW 330d

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:57 ,

Audi A6 3.0 TDI Automatik Quattro - Rks

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 ,

shes audi

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:45 ,

Shes AUDI A4 1.9 TDI

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 ,

- Golf VI, 2.0, AUTOMATIK DSG, 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:48 ,

Blejm Bmw te aksidentuara pa dogan 049494549

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:02 ,

Shitet Peugeot 307 sw 1.6 disel 2006 RKS

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:10 ,

Golf 2

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 06:04 ,

Audi AVANT 2.0 TDI

1 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:50 ,

Shes

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:48 ,

Ford fuesta 1.3 me zinxjir me marveshje

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:37 ,

Arti Moler 048878728 044878728 Ngjyrosje etj

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:50 ,

Golf 7 bluemotion dy dyer 1.6 TDI ndrrim i mundur

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim