Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 602
Aixam , 142
Alfa Romeo , 818
Alpina , 77
Artega , 33
Audi , 4286
Bentley , 32
BMW , 4070
Brilliance , 14
Bugatti , 22
Buick , 25
Cadillac , 64
Chevrolet , 359
Chrysler , 290
Citroën , 1251
Corvette , 14
Dacia , 65
Daewoo , 263
Daihatsu , 80
Dodge , 53
Ferrari , 27
Fiat , 3202
Ford , 3004
GMC , 39
Grecav , 6
Honda , 347
Hummer , 35
Hyundai , 548
Infiniti , 12
Isuzu , 31
Jaguar , 133
Jeep , 232
Kia , 198
KTM , 7
Lada , 138
Lancia , 164
Land Rover , 189
Landwind , 2
Lexus , 16
Ligier , 1
Lincoln , 42
Lotus , 4
Maserati , 15
Maybach , 4
Mazda , 461
Mercedes-Benz , 2869
MG , 25
MINI , 474
Mitsubishi , 410
Morgan , 2
Nissan , 480
NSU , 2
Opel , 12638
Peugeot , 2610
Piaggio , 12
Plymouth , 3
Pontiac , 25
Porsche , 97
Proton , 13
Renault , 3830
Rover , 261
Saab , 87
Seat , 709
Škoda , 413
Smart , 663
Spyker , 2
Ssangyong , 6
Subaru , 57
Suzuki , 483
Talbot , 3
Tata , 4
Toyota , 451
Trabant , 2
Triumph , 2
TVR , 9
UAZ , 4
VW Volkswagen , 13568
Volvo , 309
Wartburg , 12
Wiesmann , 6
Yugo , 144
Zastava , 141

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

04 Qer 09:50
Linku:
,

VW Polo 1.4 Benzin

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:00
Linku:
,

VW GOLF 7 GTI 2015 SUPER QMIM

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Qer 15:38
Linku:
,

OPEL CORSA 1.2, viti 2010, km 155000, Benzin

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Qer 15:19
Linku:
,

Suzuki Samurai 1.3 - Off Road

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

Sot 01:05 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:04 ,

Shitet golf 2 1.6 benzin

350 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 01:04 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:04 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 01:04 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:04 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:03 ,

Renault Scenic

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:03 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:02 ,

BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET

49 116 515 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:56 ,

bmw

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:53 ,

SHES OPEL CORSA 1.4 AUTOMATIK 2015

10 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 00:53 ,

SHES veturen opel corsa 1.4 AUTOMATIK

10 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 00:52 ,

Citroen C3 1.4B ���� .Gjendje extra..i.ri

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:47 ,

Smart ForTwo 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:44 ,

Shitet vetura Toyota Yaris

5 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:36 ,

Honda Accord Benzin 2.2--Rks 9Muj--Boj Ndrrim--

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:36 ,

VW Bora 2.0 Benzin --Rks i Skadum-Boj Ndrrim--

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:30 ,

OPEL CORSA1.2 TARGA GJERMANE

1 199 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:22 ,

AUDI A3 1.6 BENZIN 2004 RKS 4 MUJ

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:20 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:19 ,

shitet reno clio 1.2 2001, 1 vit rks

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:17 ,

OPEL CORSA BENXIN 1.4 RKS 10 MUJ ME KLIM FUNKSJON

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:15 ,

Fiat Palio

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:14 ,

SHES GOLF VI 1.4 FSI 2010

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:13 ,

Kerkoj Lada 2101 (Zhiguli) ose Fiat 124

400 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:12 ,

Vw POLO 1.4B CAMERA KLIM PERFEKT RKS

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 ,

Pjese per te gjitha llojet e veturave franceze

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:06 ,

Golf 2

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:26 ,

Shes - Ndrroj Seat Toledo 2.0 GTI, RKS, Klime A/C

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:02 ,

Fors Focus 1.6 Automatik

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:43 ,

Opel Astra 1.6 Benzin Automatic

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:39 ,

Kerkoj Fiat punto me rks ose rks i skadun

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 21:38 ,

Smart

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:37 ,

Rent a Car Pollo 2012 1.4 - 16 V DSG

25 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:36 ,

Mercede B class a B-200

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:36 ,

Opel corsa 1.0 b viti 2000 motor me zingjir rks

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:30 ,

Seat Ibiza CUPRA 1.4 TSI DSG ����

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:30 ,

Mini Cooper S All4 1.6i Manual Panorama ����

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:29 ,

Shes OPEL KADET

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 21:29 ,

Shes Opel Vectra Benzin Rks Klim Mundesi Ndrrimi

1 550 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:29 ,

VW Polo 1.2 -R Line- ����

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:28 ,

Rimorkion

550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:28 ,

Opel tigra

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:28 ,

DODGE DAKOTA SXT

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:28 ,

Shitet bmw 730 benzin Rks i skaduar

1 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:28 ,

bmw x5

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:28 ,

Fiat 500 1.2i Manual����

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim